Jump to content

cali

Forumowicze
 • Posts

  652
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

cali last won the day on March 19 2020

cali had the most liked content!

Reputation

50 Dobra

About cali

 • Rank
  Elf
  Elf

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tylko że w CDP RED powstają pewne zarysy odnośnie nowej części Wiedźmina i nie musi to być czwarta część. Jedną ze ścieżek którą mogą iść to identycznie jak z Half-Life Alyx (przed premierą wspominałem żeby nie liczyć na Gordona Freemana) poboczna gra z bohaterką (Ciri) i nawiązująca do serii. Historia Geralta była trylogią i na tym została zakończona. Wiele pomysłów powstaje, ale najważniejsza jest premiera Cyberpunka 2077 to drugie IP wydawcy i jest obecnie priorytetowe. Cybepunk 2077 po sukcesie będzie rozwijany dalej jako seria a Wiedźmin jest na bocznych torach wydawniczych. Zakładając że Cyberpunk 2077 odniesie globalny sukces to Wiedźmin ukaże się na rynku dopiero po drugiej odsłonie serii. Nie licz na kreacje postaci (dot. wyboru płci) w nowej grze z serii Wiedźmina to jest pewnik.
 2. Wiedźmin 4 bez Geralta. Główną postacią będzie kobieta - Ciri.
 3. cali

  Windows

  Tak jest to wymagane. Najpierw aktywuj windows 7 a potem uaktualnij do windows 10. Potem będzie już można instalować bez uaktualnienia na tym komputerze. Najnowsza wersja instalacyjna windows 10 uległa zmianom w stosunku do poprzednich a dokładnie wymaga urządzeń przypisanych do konta.
 4. Zrób zdjęcie zakładki "main" BIOS. Pamięci nie przekładałeś ? Problem polega na tym że system dostaje informację o 16 GB zainstalowanej pamięci ale płyta główna udostępnia do użytku 8 GB. Pamięć rezerwowa nie jest w użytku przez programy co najwyżej przez IGPU może zostać wykorzystana.
 5. cali

  Windows

  Nowy komputer był bez systemu ? To nie możesz aktywować windows, jeżeli nie jest możliwe uaktualnienie jego ze starszej wersji. Aktywacja cyfrowa jest możliwa wyłącznie kiedy komputer posiadał wcześniej win 7; 8.1. czy win 10 w wersji pudełkowej lub przeinstalowanej. Przenoszenie systemu na nowy sprzęt (bez OS) jest możliwe jedynie dla wersji pudełkowej.
 6. cali

  Windows

  Zainstaluj windows na tym komputerze na innym dysku lub pendrivie. W czasie instalacji zaloguj się na konto. System się uruchomi już aktywowany. Następnie uruchom ponownie PC z dysku z systemem z błędem aktywacji i przeprowadź ponownie procedurę wtedy będziesz miał do wyboru nowy komputer. Dlaczego ponowne logowanie na konto nie działa na nowym PC? Ze względu że zainstalowany wcześniej system był instalowany na zupełnie innej konfiguracji. Nadany został inny identyfikator nie pasujący do nowego sprzętu. Najszybciej to ponowne przeinstalowanie systemu. Konfiguracja i tak znajduje się w chmurze jak wcześniej kopia była na koncie, ale przy nowej instalacji OS idzie reszta programów do ponownej instalacji. Jak wyżej można to pominąć, ale jest czasochłonne i nie gwarantuje działania aplikacji (DRM).
 7. cali

  Windows

  1) Otwórz "Ustawienia" 2) Kliknij na "Aktualizacja i Zabezpieczenia" 3) Kliknij na "Aktywację" 4) Pod sekcją z błędem "Windows", kliknij opcje "Rozwiązywanie problemów" 5) Kliknij "Ostatnio zmieniłem sprzęt na tym urządzeniu" 6) Potwierdź dane logowania do konta Microsoft (jeśli dotyczy) [Uwaga: jeśli reaktywujesz istniejącą instalację, która ma już skonfigurowane konto Microsoft, nie pojawi się monit o zalogowanie się.] 7) Wybierz urządzenie, które chcesz ponownie aktywować. [Uwaga: jeśli urządzenia nie ma na liście, kliknij opcję zobacz inne urządzenia połączone z kontem Microsoft i wybierz urządzenie.] 8 ) Zaznacz opcję "To jest urządzenie, którego teraz używam" 9) Kliknij przycisk "Aktywuj" [Po wykonaniu tych czynności system Windows 10 zostanie ponownie aktywowany i zaczniesz korzystać z urządzenia oraz wszystkich funkcji dostępnych w systemie operacyjnym.]
 8. Również: - skrzypi - niewygodna - istniej szansa: zalania (wodą, potem) lub wpadnięciem (okruchów) - zbiera kurz w środku + wszyscy polecają po pierwszym i krótkim czasie używania Może jak jesteś zadowolony z Rivala to proponuję dobry klei do niego. Ten fabryczny jest do bani. Równomiernie to lepiej użyć rozpylacza (farba w sprayu). 1) Zdejmujesz przycisk. 2) Oblepiasz miejsce podświetlenia (np. wyciętym wzorem z naklejki identycznym jak na klawiaturze 1:1). Ważne aby oblepione miejsce było mocno zamocowane ponieważ pod wpływem ciśnienia ulenie przesunięciu. 3) Następnie rozpylasz farbę po całości, ale nie od spodu (ważne). Możesz umieścić w jakimś pojemniku ze ściankami aby podczas rozpylania nie trzeba było korzystać z mocowania przycisku lub jego docisku. 4) Pozostawiasz na czas wyschnięcia. 5) Odklejasz miejsca zakryte wcześniej. 6) Wkładasz ponownie przycisk do klawiatury.
 9. Prawie identyczne obie myszki poza nieco większym rozmiarem Mamby. Bardziej kanciaste i wklęsłe przyciski Mamby dobre do chwytu szponiastego. Za to Deathadder posiada bardziej uniwersalny kształt w przypadku wielu zastosowań wypada lepiej podczas chwytu. Sensor jest ten sam więc sprawdza się w grach identycznie. Cena jednak Mamby w porównaniu do Deathaddera pozostawia wiele do życzenia na niekorzyść. W zasadzie są to te same myszki poza zastosowaną inną obudową a w środku elektronika bez różnic.
 10. Livebox posiada wbudowany nadajnik. Jego zasięg jest ograniczony do około 10 m².
 11. Lag dotyczy przeciążenia sieci - czyli jest to zależność między przepustowością w stosunku do jego przepływności. Po prostu w danym momencie może wystąpić lag jeżeli jedno lub kilka urządzeń wykorzysta w pełni maksymalną prędkość internetu w tym samym czasie lub odstępach czasowych. Ogólnie aby uniknąć takie sytuacji należy przepustowość rozdzielić na stale przypisane reguły w urządzeniu sieciowym lub z poziomu aplikacji (tylko w przypadku komputera, urządzeń mobilnych). Taką możliwość posiadają urządzenia sieciowe z QOS.
 12. cali

  setup RGB

  Obudowa ma wbudowany przycisk LED --> kablem 2 pin podpinasz do rozdzielacza w miejsce jego 2 pinowe --> następnie kontroler podpinasz do sata 15pin żeński do zasilania --> a kablem 2 pin do rozdzielacza w drugie miejsce 2 pinowe tego rozdzielacza --->obudowa posiada 4 wentylatory 4 pin które podłączasz do rozdzielacza wraz z coolerem SilentiumPC Fortis 3 RGB (czyli wykorzystujesz maksymalne wejścia rozdzielacza na wentylatory - a jeden zostanie wolny na kontrolerze) [zostają jeszcze 5 ARGB na rozdzielczu - 3 pinowe z przerwą] ---- zmienisz kolory za pomocą przycisku reset z obudowy), [w ten sposób możesz wykorzystać drugi przycisk obok czyli "reset" podłączając kablem 2 pin do płyty głównej).
 13. Błąd w tłumaczeniu, poprawione na "które zamigota (błyśnie) w oczach graczy".
 14. Rozdzielczość niestandardowa powinna zostać dodana w panelu karty graficznej. Drugi sposób z lepszym wizualnie efektem to pozostanie na natywnej rozdzielczości 1080p i włączenie DSR x4 w panelu karty graficznej.
 15. Pozostają w "C:\Users\%USERNAME%\Documents\Rockstar Games\GTA V\Profiles"
×
×
 • Create New...