Jump to content

cali

Forumowicze
 • Content Count

  634
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

cali last won the day on January 14

cali had the most liked content!

Community Reputation

49 Dobra

About cali

 • Rank
  Elf

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na tym modelu laptopa, GTA 5 zacina się podczas rozgrywki kiedy temperatura wzrasta ponad poziom krytyczny. Dlatego zalecana jest podstawka chłodząca. Natomiast komfortowo można grać wyłącznie na podpiętym zasilaczu; na baterii występują regularne zacięcia.
 2. Jak nie jest wyświetlany "post" Biosu to uszkodzona płyta główna lub RAM. Bez RAMu nie będzie wyświetlany obraz i post. Jeżeli RAM jest obsługiwany (kompatybilny) wskazuje to na płytę główną.
 3. Czyli aplikacja Killer Control Centre i sterowniki dla tej karty nie umożliwiają osiągnięcia stałego pułapu maksymalnego połączenia, a karta bazuje na QoS czyli ustawianiu priorytetów dla gier czy aplikacji. Odinstaluj aplikacje i sterowniki dla tej karty sieciowej. Uruchom ponownie i sprawdź czy sterowniki są generyczne, czyli zainstalowane od Microsoftu z Windows Update. Prędkość wtedy może osiągnąć pułap maksymalny ponieważ nie ustawia priorytetów. W przypadku jak nie osiągniesz stałej prędkości (patrz porada wyżej) to karta wewnętrzna Gigabitowa będzie obowiązkowa.
 4. The Witcher 3 Redux - Lekka modyfikacja, ale nie zmieniająca fundamentalnych elementów rozgrywki. link do moda: https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/4127?tab=description
 5. Final Fantasy VII Remake i Resident Evil 3 Remake to przyczyna przełożenia premiery gry. Przesunięcie premiery wprawdzie nie wpłynie to specjalnie na dopieszczenie gry. Multiplayer i tak nie będzie gotowy na premierę. Cyberpunk 2077 nie będzie żadnym obciążeniem dla średnich-mocnych PC. Gra powstaje na obecną generację a nie wychodzi w przyszłość. Miasta są pustawe. Przestrzeń ograniczona (w sensie jego rozmieszczenia).
 6. Horizon Zero Dawn (2020) i MLB The Show (2021) na innych platformach (np. PC - w tym możliwe rozszerzenie usługi na inne konsole). Wszystko dzięki wsparciu technologi Microsoftu Azure w ramach współpracy z Sony. Wydania w wersji chmurowej (PS Now). Nie są to jedyne gry (w tym ekskluzywne) które będą dodawane do biblioteki gier.
 7. cali

  Problem z pc

  Prawdopodobnie GPU się poluzowało. Wyjmij GPU i włóż ponownie. Komputer z xkomu posiada zainstalowany windows ale IGPU jest nieaktywne bo w BIOS masz ustawione na GPU. Jak to nie zadziała to Radeon do serwisu.
 8. 1) Wyłącz komputer i odłącz od zasilania 2) Wyciągnij RAMy i ponownie włóż w sloty 3) Uruchom komputer i powinien system windows się uruchomić
 9. Wykorzystuje 2 baterie AA. Zawsze można kupić ładowarkę + 4 ładowalne baterie AA. Zamieniać w trakcie gry baterie i ładować. Odbiornik na USB więc wymiana baterii jest możliwa podczas gry, tylko się nie spauzuje rozgrywka. --------------------------------------------------------------------------------- Tylko logitech ma krzyżak w formie kółka z lekką aktywacją, ale precyzyjną. --------------------------------------------------------------------------------- Zdecydowanie lepszy krzyżak od kontrolera Xboxa jest od playstation 3/4, ale Xbox One Elite 1/2 posiada zamienny krzyżak na wklęsłe kółko (lepsze w użyciu ale o podobnym kliku jak w standardowym padzie). Jest jeszcze Xbox Duke dla Xbox One lub PC, ale krzyżak jest w formie kółka niewygodny przez zniekształcenia.
 10. Warto wypróbować oficjalne porady: https://support.rockstargames.com/pl/articles/205778987/Ogolne-problemy-z-GTAV-na-PC-instalacja-zawieszanie-sie-niska-plynnosc i https://support.rockstargames.com/pl/articles/204075496/Jak-rozwiazac-problemy-z-uruchamianiem-Social-Club-Launcher-dla-GTAV-na-PC Social Club instalator grudzień 2019: https://drive.google.com/file/d/1AWJtx3TdhbSRNW2IkFWKLmbrOdRosquJ/view Zainstaluj redystrybucje znajdujące się w folderze gry
 11. 1) Podłącz dyski do SATA 2) Uruchom wcześniej zainstalowany windows 3) ustaw w windows wyrycie dysków 3a) w Panelu Sterowania -----> Narzędzia administracyjne------> zarządzanie komputerem------>zarządzanie dyskami----> tam będzie komunikat o przyłączeniu dysków (dla zainstalowanego w trybie windows GPT wybierasz GPT/ dla windows zainstalowanego w trybie mbr wybierasz mbr) 4) formatowanie i partycjonowanie jak chcesz możesz wykonać z poziomu windowsa Z tylnego panelu obudowy, zamiast przedniego ?
 12. Wszystkie (poza kilkoma) gry mają ścieżkę, efekty, warstwę dźwiękową spłaszczoną, nieznacznie odbiegającą od środka barwy dźwięku. Wybór słuchawek dla audiophili mija się z celem wyłącznie do gier. Takie słuchawki mogą wyłapywać lepiej słabą jakość dźwięku lub ich zniekształcenia.
 13. Która obecnie karta dźwiękowa dokonuje własnych obliczeń zamiast procesora ? Takich nie ma w sprzedaży. Które nowe gry są pisane pod akcelerację sprzętową karty dźwiękowej ?
 14. Dlatego podczas małego obciążenia chłodzenie jest za pomocą radiatora. Dwa wentylatory mogą działać niezależnie (zamiennie) lub razem a właściwie pod pełnym obciążeniem. i Nie wiadomo ile karta wcześniej była eksploatowana lub jak podkręcana. Okres krótkiego bezproblemowego działania nie wynika z właściwie twojego użytkowania, ale okresu poprzedniego właściciela. Możliwe że karta już osiągnęła już swój koniec. Szczególnie jeżeli obraz znika całkowicie jako czarny ekran lub następuje reset.
×
×
 • Create New...