Jump to content
Guest kabura

Diablo (seria)

Recommended Posts

Guest oviraptor

KIEDYŚ Diablo było cudowne. Wciągało swoim klimatem, grafiką, muzyką, fabułą itd. Teraz jest już trochę stara...

Guest virtualsnake

Czy to znaczy,że jest zła?Np.ja wolę pierwszą część od drugiej.Swoją drogą,pewnie mi nie uwierzycie,ale w pierwszym Diablo znalazłem kiedyś kuszę.Do teraz nie mogę sobie wybaczyć,że nie zachowałem save'ów albo chociarz nie zrobiłem screena...

Guest secha

Diablo jest świetną gierą, to pierwsza gra w jaką grałem po sieci i to w SZKOLNEJ PRACOWNI KOMPUTEROWEJ ale była zabawa :D . Dwójka moim zdaniem była gorsza.

ja w jedynke nie gralem, ale w dwojke i owszem. Zabawa byla przednia. Ukonczylem cala gre :). A potem wspolne gry z qmplem na necie. Cudo :)

Guest ufolek

Mi sie wydaje że jedynka ma lepszy klimat niż dwójka. Grałem w jedynke (tzn hellfire)po tym jak przeszedłem dwójke. I pierwsza częsć bardziej chyba wciąga.

Guest secha
Mi sie wydaje że jedynka ma lepszy klimat niż dwójka. Grałem w jedynke (tzn hellfire)po tym jak przeszedłem dwójke. I pierwsza częsć bardziej chyba wciąga.

Też uważam że jedynka miała to COŚczego dwójce zabrakło. Nie przeszedłem ani jednej :wink: , ale w jedynkę grałem zdecydowanie dłużej.

Guest Pykman

Aaaaa Diablo bardzo przyjemnie gralo mi sie w te udajaca cRPG "zrecznosciowke"- mozna sie bylo niezle odstresowac.

noooo i Łuczniczka byla "THE BEST"

Guest Qn`ik
pewnie mi nie uwierzycie,ale w pierwszym Diablo znalazłem kiedyś kuszę.

Ja uwierzę, bo też chyba kiedyś znalazłem - jako Unique Item... Ale strzalala chyba jak zwykly luk?...

serii diablo niewatpliwie popluranosc przuniosa czesc I i wedlig mnie pod wzgledme grywalnosci, a to sie przede wszystkim liczy, pobija na glowe Diablo II... zreszta kazda gra pod nazwa Diablo wydana przez Blizzard bedzie sie rozchodzic jak swieze buleczki :)

Guest kamil_bbg

obie części są spox ale w 1 znacznie dlużej ciupałem niz w 2 chociarz obydwie przeszłem ogulnie seria diablo jest cool (zachęcam do gry szczegulnie w 1)

Guest Marszał

Mówta co chceta: Diablo 1 to gra-legenda. I nic tego nie zmieni! Wkurza mnie tylko to, że nie można biegać(w HellFire można tylko w mieście).

BTW:Chciałbym ujrzeć Diablo 3. Napiszcie co o tym sądzicie. Co chcielibyście ujrzeć w D3.

Guest oviraptor

Ot kolejna bezmyslna rozwalanka wszelakiej masci potworow ;) Ta gra raczej nie jest dla mnie... ale napewno znajdzie wielu swoich wiernych fanow :)

Guest secha
Chciałbym ujrzeć Diablo 3. Napiszcie co o tym sądzicie. Co chcielibyście ujrzeć w D3.

Ja sobie Diablo 3 nie wyobrażam, moim zdaniem ta seria powinna być zakończona.

Guest oviraptor

Kurcze ale sie wyglupilem! Ten post mialbyc zamieszczony w temacie gry Will Rock... ale mniejsza z tym ;) Prosze o skasowanie ;) A co do Diablo 3 to jezeli kiedykolwiek cos takiego wyjdzie to oczekuje, ze bedzie po prostu wyjatkowa (pelne 3D, wspaniala fabula, klimacik, fajna muzyka i ogromna ilosc broni, czarow itp.) Czyli to co tygryski lubia najbardziej ;)

Guest Sokar

a ja uwielbiam diablo i 1 i 2 gieki sa mega nie mi zrobia tylko jescze 3 to bede juz szczesliwy 1 to klasyk a 2 mi sie do dzis nie nudzi i panjowie z blizzarda nie jak Boga kocham nie zakonczyli cyklu bo zostane wtedy dobity diablo jest i ma byc tyle na ten temat :o

Guest swistak

Super giera.Masa przedmiotó,potworów i oczywiście Diablo.

Główny wątek fabuły cool, ale qesty trochę nudne.

Guest Bepski

Diablo II najlepsza gra na świecie a z dodatkiem mmmmmmm cud miód.

Odkąd założyli u mnie sieć to cały czas gramy w Diablo

BTW: Counter-Strike też jest fajny

Guest Sokar

No nareszcie ktos mowi o Diablo pozytywnie (jak JA), ale nie powiem o CS ze jest super (wprost powiem ze jest biedacki, ale takie jest moje zdanie :x ), co do questow w diablo to niektore rzeczywiscie sa troche denne :)

Guest Bepski

Stary ja tam lubie Cs.

ale i tak myśle że Diablo jest o niebo lepszy :D

Guest Goofy
Czy to znaczy,że jest zła?Np.ja wolę pierwszą część od drugiej...

Tak ale wyobraź sobie co by było gdyby nie nowe postacie, rozwiązania i przedmioty. I choć twierdzę, że "dwójka" jest lepsza to bez pierwszej części by jej nie było.

Guest Draco_N

W D1 nie grałem a w D2 gram od premiery aż do dziś i dalej ta gra RULEZ zaraz obok Ut Falouta i Planescepa

A apropo D3 to jeżeli czyta to ktos co był na Tw kiedy Gs padł to wie że my już prawie zrobilismy D3 w C++. Jakie tam teksty odchodziły hoho...

Guest Weehawken

D1 ma bardziej mroczny klimat- no i ma przewagę nad dwójką w postaci "ładniejszego";) Butchera (czyli Rzeźnika, choć w 2 występuje jako Kowal chyba). A D3 wyobrażam sobie jako rzeźnię totalną, 2x tyle czarów co w D2, 2x tyle umiejętności, 2x tyle broni i 2x dłuższą grę:)

Diablo 1 grałem ale tylko do IV"aktu" bo mnie te gupie rycerze rozwalały. Za to Diablo 2 uhh Ta gra cały czas wciąga jak normalnie...niewiem co :) . Miałem barbarzyńców na: 24,26,28,29,56, a teraz 64 i Nekromante na 74. Dzisiaj z qmplami zaczeliśmy nowymi postaciami. A i jeszcze druida i zabójczynie na 49. Za każdym razem jak gram nowom postacią gra mnie wciąga. WYPAS!!

Guest Mister Masyl
Diablo 1 grałem ale tylko do IV"aktu" bo mnie te gupie rycerze rozwalały. Za to Diablo 2 uhh Ta gra cały czas wciąga jak normalnie...niewiem co :) . Miałem barbarzyńców na: 24,26,28,29,56, a teraz 64 i Nekromante na 74. Dzisiaj z qmplami zaczeliśmy nowymi postaciami. A i jeszcze druida i zabójczynie na 49. Za każdym razem jak gram nowom postacią gra mnie wciąga. WYPAS!!

nic dodać nic ująć. Widać wielkośc gry skoro po tak długim czasie grania wzbudza ona takie emocje.