• Ogłoszenia

• wies.niak

Regulamin działu Dyskusje o Grach   22.03.2016

W dziale Dyskusje o Grach obowiązuje przede wszystkim specjalny regulamin działu - KLIK. Nadrzędny jest oczywiście regulamin forum oraz netykieta. Zapraszamy do dyskusji
    • mateusz(stefan)

Szukam gry   22.03.2016

Jeśli poszukujesz pewnej gry, której nazwy nie znasz bądź nie możesz sobie przypomnieć, ten temat jest dla Ciebie ratunkiem Zapomniałeś tytułu gry? Napisz w tym temacie.. Zakładanie tematów w stylu "Jak nazywała się gra" skończy się ich zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy tylko w tym temacie.
    • mateusz(stefan)

Czy x gra mi pójdzie?   22.03.2016

Jeśli masz wątpliwości i chciałbyś się dowiedzieć czy dana gra uruchomi się bądź będzie płynnie chodzić na Twoim komputerze, to ten temat >>>Czy pójdą[LINK]<<< rozwiąże Twój problem. Zakładanie tematu "Czy x gra mi ruszy" w każdym innym miejscu skończy się jego zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy wyłącznie w tym miejscu.
Gość kabura

Diablo (seria)

8011 postów w tym temacie

KIEDYŚ Diablo było cudowne. Wciągało swoim klimatem, grafiką, muzyką, fabułą itd. Teraz jest już trochę stara...

0

Czy to znaczy,że jest zła?Np.ja wolę pierwszą część od drugiej.Swoją drogą,pewnie mi nie uwierzycie,ale w pierwszym Diablo znalazłem kiedyś kuszę.Do teraz nie mogę sobie wybaczyć,że nie zachowałem save'ów albo chociarz nie zrobiłem screena...

0

Diablo jest świetną gierą, to pierwsza gra w jaką grałem po sieci i to w SZKOLNEJ PRACOWNI KOMPUTEROWEJ ale była zabawa :D . Dwójka moim zdaniem była gorsza.

0

ja w jedynke nie gralem, ale w dwojke i owszem. Zabawa byla przednia. Ukonczylem cala gre :). A potem wspolne gry z qmplem na necie. Cudo :)

0

Mi sie wydaje że jedynka ma lepszy klimat niż dwójka. Grałem w jedynke (tzn hellfire)po tym jak przeszedłem dwójke. I pierwsza częsć bardziej chyba wciąga.

0

Mi sie wydaje że jedynka ma lepszy klimat niż dwójka. Grałem w jedynke (tzn hellfire)po tym jak przeszedłem dwójke. I pierwsza częsć bardziej chyba wciąga.

Też uważam że jedynka miała to COŚczego dwójce zabrakło. Nie przeszedłem ani jednej :wink: , ale w jedynkę grałem zdecydowanie dłużej.

0

Aaaaa Diablo bardzo przyjemnie gralo mi sie w te udajaca cRPG "zrecznosciowke"- mozna sie bylo niezle odstresowac.

noooo i Łuczniczka byla "THE BEST"

0

pewnie mi nie uwierzycie,ale w pierwszym Diablo znalazłem kiedyś kuszę.

Ja uwierzę, bo też chyba kiedyś znalazłem - jako Unique Item... Ale strzalala chyba jak zwykly luk?...

0

serii diablo niewatpliwie popluranosc przuniosa czesc I i wedlig mnie pod wzgledme grywalnosci, a to sie przede wszystkim liczy, pobija na glowe Diablo II... zreszta kazda gra pod nazwa Diablo wydana przez Blizzard bedzie sie rozchodzic jak swieze buleczki :)

0

obie części są spox ale w 1 znacznie dlużej ciupałem niz w 2 chociarz obydwie przeszłem ogulnie seria diablo jest cool (zachęcam do gry szczegulnie w 1)

0

Mówta co chceta: Diablo 1 to gra-legenda. I nic tego nie zmieni! Wkurza mnie tylko to, że nie można biegać(w HellFire można tylko w mieście).

BTW:Chciałbym ujrzeć Diablo 3. Napiszcie co o tym sądzicie. Co chcielibyście ujrzeć w D3.

0

Ot kolejna bezmyslna rozwalanka wszelakiej masci potworow ;) Ta gra raczej nie jest dla mnie... ale napewno znajdzie wielu swoich wiernych fanow :)

0

Chciałbym ujrzeć Diablo 3. Napiszcie co o tym sądzicie. Co chcielibyście ujrzeć w D3.

Ja sobie Diablo 3 nie wyobrażam, moim zdaniem ta seria powinna być zakończona.

0

Kurcze ale sie wyglupilem! Ten post mialbyc zamieszczony w temacie gry Will Rock... ale mniejsza z tym ;) Prosze o skasowanie ;) A co do Diablo 3 to jezeli kiedykolwiek cos takiego wyjdzie to oczekuje, ze bedzie po prostu wyjatkowa (pelne 3D, wspaniala fabula, klimacik, fajna muzyka i ogromna ilosc broni, czarow itp.) Czyli to co tygryski lubia najbardziej ;)

0

a ja uwielbiam diablo i 1 i 2 gieki sa mega nie mi zrobia tylko jescze 3 to bede juz szczesliwy 1 to klasyk a 2 mi sie do dzis nie nudzi i panjowie z blizzarda nie jak Boga kocham nie zakonczyli cyklu bo zostane wtedy dobity diablo jest i ma byc tyle na ten temat :o

0

Super giera.Masa przedmiotó,potworów i oczywiście Diablo.

Główny wątek fabuły cool, ale qesty trochę nudne.

0

Diablo II najlepsza gra na świecie a z dodatkiem mmmmmmm cud miód.

Odkąd założyli u mnie sieć to cały czas gramy w Diablo

BTW: Counter-Strike też jest fajny

0

No nareszcie ktos mowi o Diablo pozytywnie (jak JA), ale nie powiem o CS ze jest super (wprost powiem ze jest biedacki, ale takie jest moje zdanie :x ), co do questow w diablo to niektore rzeczywiscie sa troche denne :)

0

Stary ja tam lubie Cs.

ale i tak myśle że Diablo jest o niebo lepszy :D

0

Czy to znaczy,że jest zła?Np.ja wolę pierwszą część od drugiej...

Tak ale wyobraź sobie co by było gdyby nie nowe postacie, rozwiązania i przedmioty. I choć twierdzę, że "dwójka" jest lepsza to bez pierwszej części by jej nie było.

0

W D1 nie grałem a w D2 gram od premiery aż do dziś i dalej ta gra RULEZ zaraz obok Ut Falouta i Planescepa

A apropo D3 to jeżeli czyta to ktos co był na Tw kiedy Gs padł to wie że my już prawie zrobilismy D3 w C++. Jakie tam teksty odchodziły hoho...

0

D1 ma bardziej mroczny klimat- no i ma przewagę nad dwójką w postaci "ładniejszego";) Butchera (czyli Rzeźnika, choć w 2 występuje jako Kowal chyba). A D3 wyobrażam sobie jako rzeźnię totalną, 2x tyle czarów co w D2, 2x tyle umiejętności, 2x tyle broni i 2x dłuższą grę:)

0

Diablo 1 grałem ale tylko do IV"aktu" bo mnie te gupie rycerze rozwalały. Za to Diablo 2 uhh Ta gra cały czas wciąga jak normalnie...niewiem co :) . Miałem barbarzyńców na: 24,26,28,29,56, a teraz 64 i Nekromante na 74. Dzisiaj z qmplami zaczeliśmy nowymi postaciami. A i jeszcze druida i zabójczynie na 49. Za każdym razem jak gram nowom postacią gra mnie wciąga. WYPAS!!

0

Diablo 1 grałem ale tylko do IV"aktu" bo mnie te gupie rycerze rozwalały. Za to Diablo 2 uhh Ta gra cały czas wciąga jak normalnie...niewiem co :) . Miałem barbarzyńców na: 24,26,28,29,56, a teraz 64 i Nekromante na 74. Dzisiaj z qmplami zaczeliśmy nowymi postaciami. A i jeszcze druida i zabójczynie na 49. Za każdym razem jak gram nowom postacią gra mnie wciąga. WYPAS!!

nic dodać nic ująć. Widać wielkośc gry skoro po tak długim czasie grania wzbudza ona takie emocje.

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.