aliven

Forumowicze
 • Zawartość

  2846
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O aliven

 • Tytuł
  Ent
 • Urodziny 22.03.1986

Sposób kontaktu

 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Szczytno

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  MMORPG/MMO
 1. @Deathroll2097 Czyli nie masz argumentu, tylko JA CHCĘ BO MI OSOBISCIE OBIECALI!!! Plus osobiste wycieczki. Faktycznie, dyskusja jest pozbawiona sensu. Miłego użalania się.
 2. Czyżby? Zrobili to. Aha. Czyli jednak nie rozumiesz. Nic takiego nie pisałem. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Pracownik KOSZTUJE blizzarda 10k miesięcznie. Są to koszta jakie Blizzard ponosi zatrudniając pracownika, takie jak ubezpieczenie, pensja, koszt wyposażenia stanowiska pracy, różne opłaty, modernizacje itp. Co to ma do rzeczy? To chyba jakaś chora projekcja ale ok... Nie rozumiesz, że pracownicy Blizzarda pracują tam gdzie im się każe. Np masz powiedzmy świetnego grafika od modeli 3D. Blizzard nie będzie mu kazał pracować przy D3, ponieważ dla Blizzarda to jest strata pieniędzy i możliwości owego pracownika. Lepiej takiego pracownika dać do Overwatcha, żeby robił nowe skórki, które bezpośrednio przekładają się na $ dla Blizzarda. Bardziej łopatologicznie chyba nie da się wyjaśnić czemu D3 dostaje tak mało. Bo nikogo to nie obchodzi. I zrobili to. Czy masz jakiś DOWÓD, że tak nie było? W poprzednich wpisach wyjaśniłem Ci dlaczego to się nigdy nie stanie. Nie zrozumiałeś. Nie jest poszkodowany, byłby gdyby się posłuchał Twojej rady. I wyobraź sobie, że Blizzard robi własnie to co mu się opłaca. Jak każda wielka firma. To niech jest Twój osobisty Dżin. Nigdy oficjalnie tego nie powiedzą. Nie masz na co liczyć. Co takiego obiecywali czego nie dostarczyli? Ponownie, NIGDY tego od nich nie usłyszysz. Inaczej taka informacja by została zamieszczona odnośnie D2, Warcrafta 2 i 3 już wieki temu. Wsparcie dla tych produktów RÓWNIEŻ przynosi Blizzardowi obecnie same straty. Nie robią. Wydaje mi się, że czujesz się osobiście dotknięty. To dość niezdrowe podejście. No chyba, że Blizzard zrobił krzywdę czy też zniewagę Tobie osobiscie.
 3. To tylko Twoja opinia. I z czysto technicznego punktu widzenia jest na identycznym poziomie. Czy widzisz tam coś rozpikselowanego albo niską rozdzielczość? Misiek jak misiek. Więcej pracy w niego pewnie poszło niż w zrobienie drewniaka kilka sezonów temu. Koszt utrzymania miesięcznie JEDNEJ osoby pracującej w studiu jak Blizz to około 10 tyś dolarów. Nie chodzi o pensję tylko ale równiez ubezpieczenia czy samo stanowisko. Praca nad D3 jednej osoby oznacza w zasadzie wyrzucanie tych 10k co miesiąc w błoto, gdy tymczasem mozna byłoby owego pracownika przydzielić np do Overwatcha czy HS, które generują stałe zyski. Gra pomimo to utrzymuje większe wsparcie niż D2 otrzymywało kiedykolwiek. Przecież to robią. Sezony lecą jak w zegarku, sa updaty do balansu rozgrywki itp. Liczyłes na cokolwiek wiecej za darmo? Blizzard nie generuje zysków na D3. Sugerujesz, że ma wywalać pieniądze na martwą grę, bez playerbase. Prawdopodobnie chcieli Nekromantą zrobić ostatni zryw i sprawdzić czy jest w ogóle sens dawania jakiejkolwiek uwagi D3 i nie kalkuluje im się to po prostu. I własnie dlatego Blizzard jest takim wielkim molochem - bo nie topi pieniędzy w bzdurnych przedsięwzięciach. Jak byś nie wiedział w kolekcjonerskiej edycji najnowszego dodatku do WoWa są jak zawsze bonusy do reszty gier Blizzarda. Skórki, portrety it. Do D3 nie ma NIC. To powinnien być jasny sygnał, że D3 jest w oczach Blizzarda skończone. Poza tym trochę hyperbolizujesz - masz ciągle grę, która jest w pełni grywalna, patche pojawiają sie regularnie, sezony również. Wyobraź sobie, że ja też nie gram już w D3. I co z tego? Grałem do premiery i spokojnie nie żałuje wydanej nawet złotówki ani na gre, ani na dodatek, ani na nekromantę. Gra na obecnym poziomie, dosłownie opuszczona przez Blizzarda oferuje więcej grywalności i zabawy niż poprzedniczka kiedykolwiek.
 4. Sa gusta i guściki. Jest na pewno inna od poprzednich i trzyma taki sam wysoki poziom wizualny. Znaczy z większym wsparciem niż kiedykolwiek miało Diablo 2? Nawet jak mamy część rzeczy kopiuj wklej. Blizzard nie zarabia na Diablo 3 ani grosza obecnie. Nie ma tutaj żadnych mikrotransakcji, nie istnieją loot boxy, nie ma dlc wypuszczanych regularnie. Innymi słowy chcesz by Blizzard tracił pieniądze na grę na której się nie da zarobić. I jeszcze raz - Blizz daje znacznie wiecej D3 niż kiedykolwiek dostało D2. Prawdopodobnie nic więcej nie zmieni w sprawie D3. Blizz połozył lachę tutaj (w swoim stylu, czyli zapewni wsparcie do końca świata) i jeżeli już to należy oczekiwać na D4.
 5. No tak to wyglądało jakiś czas temu. Nie wiem jak obecnie. Radziłbym poczekać troche i zobaczyć co twórcy zamierzają zrobić po Nowym Roku. Wiesz jak chcesz sobie jedynie postrzelać dla funu to możesz kupić jak jest obniżka. Pamietaj tylko, że ktoś kto wydał forsę jest zwyczajnie lepszy bo ma lepsze cyferki
 6. EA usuneło możliwość kupowania skrzynek za kasę, ale tymczasowo. I tak, gra jest P2W. Grind był tak niewyobrażalny bez wydawania waluty, że jak usuneli ta mozliwość na teraz to musieli zwiększać otrzymywane kredyty ze wszystkich aktywności bo ciężko było cokolwiek odblokować.
 7. Masz Crucible, czyli po prostu PvP. Mecze trwają po 8 min maks a znajduje ludzi do nich w ciagu minuty może. I sprzęt się z nich dropuje. Sam gram stricte solo i spokojnie da się. Grindu jako takiego nie zauważyłem, na pewno nie jest to poziom MMO, nawet tych najbardziej liberalnych jak chodzi o loot. Za każdą dosłownie aktywność w grze coś się dropuje więc kwestia raczej robienia tego co się chce. Fakt, od pewnego power lvla (265) nie tyle mamy grind ile powiedzmy zadania tygodniowe typu rozegraj x meczy pvp albo zrób x eventów na danej planecie by dostać super loot, który nam podniesie ów power lvl. Dalej jednak nikt nam nie broni grać jak się chce, zwłaszcza, że owe zadania tygodniowe również się dość łatwe, bo np mecze pvp to bodajże maks 6 aby mieć zaliczone. Jedyne do czego przydałaby się grupa znajomych to raid. Sam go w sumie jeszcze nie zrobiłem.
 8. Powiedziałbym, że przeciętnie. Za to lore uniwersum ma fantastyczne - szkoda, że gra niewiele odkrywa i trzeba zagłebiać się samemu.
 9. Świetnie. Więc kto ma grę i kto w nią gra na tym forum?
 10. To tutaj można pogadać o destiny 2?
 11. Don't be a greedy asshole.
 12. Allegro nie pozwala sprzedawać kradzionych dóbr. G2A pozwala. To paserstwo. Czyn nielegalny, czy Ci się to podoba czy nie.
 13. Yhym. Piratebay to też przecież tylko platforma. Nie mają wpływu kto wrzuca jakie pliki... Biedaczyska.
 14. To złodzieje. Kupując u nich wspierasz zlodziejstwo.
 15. Absolutnie wszystko rozbija się o to co z tym zrobią na premierze. Znając EA to pewnie dopieprzą taki grind, że prędzej człowiek emeryture dostanie niż odblokuje wszystko. Nie zmienią systemu, musieli by od nowa pisać cały system rozwoju wszystkich postaci aby wyeliminować karty. Najpewniej wrzucą 1.99$ za skrzynkę, plus kilka godz grindowania meczy aby kupić tą samą skrzynkę za walutę w grze. Dodatkowo będą skrzynki z gwarantowanymi najlepszymi kartami, odpowiednio droższe i tylko za $. Do tego może skrzynki, za $ ofc, np jedynie pod jakąś klasę albo bohatera, plus różne warianty. Ale za kredyty jedynie najbardziej siusiakowate skrzynecki sobie kupimy. W najlepszym, absolutnie najlepszym razie, skrzynki będa dostępne TYLKO za kasę uzyskaną w grze. To dalej czyni cały system rozwoju postaci oparty na posranym RNG. I to zaznaczę, najlepszy wariant, który jednak jest tak realny jak prywatne bazy na marsie w 2017 roku. Pomimo tego, że grało mi się fajnie to jednak nie mam zamiaru wspierać ich swoją walutą. Chyba, że zrobią coś co mnie na prawdę pozytywnie zaskoczy W DNIU PREMIERY ze skrzynkami. W dupię mam ich "nawrócenie się" i "słuchanie opinii graczy" czy też "wcześniej zbieraliśmy feedback" pół roku czy rok po premierze gdy lwia część kasy za produkt została już dostarczona ze sprzedaży. Idealny przykład tego, jak wydawaca może spieprzyć grę swoją chciwością.