aliven

Forumowicze
 • Zawartość

  2836
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O aliven

 • Tytuł
  Ent
 • Urodziny 22.03.1986

Sposób kontaktu

 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Szczytno

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  MMORPG/MMO
 1. Don't be a greedy asshole.
 2. Allegro nie pozwala sprzedawać kradzionych dóbr. G2A pozwala. To paserstwo. Czyn nielegalny, czy Ci się to podoba czy nie.
 3. Yhym. Piratebay to też przecież tylko platforma. Nie mają wpływu kto wrzuca jakie pliki... Biedaczyska.
 4. To złodzieje. Kupując u nich wspierasz zlodziejstwo.
 5. Absolutnie wszystko rozbija się o to co z tym zrobią na premierze. Znając EA to pewnie dopieprzą taki grind, że prędzej człowiek emeryture dostanie niż odblokuje wszystko. Nie zmienią systemu, musieli by od nowa pisać cały system rozwoju wszystkich postaci aby wyeliminować karty. Najpewniej wrzucą 1.99$ za skrzynkę, plus kilka godz grindowania meczy aby kupić tą samą skrzynkę za walutę w grze. Dodatkowo będą skrzynki z gwarantowanymi najlepszymi kartami, odpowiednio droższe i tylko za $. Do tego może skrzynki, za $ ofc, np jedynie pod jakąś klasę albo bohatera, plus różne warianty. Ale za kredyty jedynie najbardziej siusiakowate skrzynecki sobie kupimy. W najlepszym, absolutnie najlepszym razie, skrzynki będa dostępne TYLKO za kasę uzyskaną w grze. To dalej czyni cały system rozwoju postaci oparty na posranym RNG. I to zaznaczę, najlepszy wariant, który jednak jest tak realny jak prywatne bazy na marsie w 2017 roku. Pomimo tego, że grało mi się fajnie to jednak nie mam zamiaru wspierać ich swoją walutą. Chyba, że zrobią coś co mnie na prawdę pozytywnie zaskoczy W DNIU PREMIERY ze skrzynkami. W dupię mam ich "nawrócenie się" i "słuchanie opinii graczy" czy też "wcześniej zbieraliśmy feedback" pół roku czy rok po premierze gdy lwia część kasy za produkt została już dostarczona ze sprzedaży. Idealny przykład tego, jak wydawaca może spieprzyć grę swoją chciwością.
 6. Yhy. Jak nie robić gier z otwartym światem znaczy sie? Bo widzisz ja nie pamiętam żadnej lokacji ze Skyrima czy Obliviona. Dla argumentu oczywiście nie pamiętam, bo samą pamięć mam świetną. Żadna nie zapada w pamięc. Z całego Morrowinda pamiętam upierdliwych popielców, dwemerskie ruiny, początek w Seyda Neen i Vivec/Balmorę. I to piąte przez dziesiąte. Przyznam - jedynie Fallout 4 dla mnie się zbliżył do Witchera 3. Dawno nie miałem takiej frajdy z ekploracji świata. Pfff proszę Cię. Rozmawiajmy o grach, które nie są kaszanką. Przywoływanie tego badziewia obok Fallouta i Tesów to obraza dla nich. To dalej znacznie więcej niż miał Skyrim i Oblivion razem wzięte. Tylko w Velen. Nie licząc Skellige czy też Touissant. A dodatkowo ma również lokacje nie oznaczone znakami zapytania. I to też często z ciekawymi miejscówkami. Nigdy bym nie zgadł. Świetnie się maskujesz. Co rozumiesz przez pojęcie klimatyczna miejscówka? W velen: wioska wiedźm, drzewo, łysa góra, siedziba barona, mysia wyspa, Novigrad i Oxenfurt, wszelkiego rodzaju elfie ruiny, kanały w miastach, pasieka niziołków. To tak na szybko z głowy. Żadne nie jest "znakiem zapytania", które czasami oferują całe podziemia czy też mini questy.
 7. Ma. Jest. Bagna, wyspy, jedyna pustynia jaka występuje to lodowa, ale taka trochę oszukana. Sądzę, że nie grałeś w wiedźmina 3.
 8. Wiem, że po czasie i w ogóle ale dzisiaj skończyłem Serca z Kamienia. W spoilerze opisze swoje wrażenia i mini recenzję.
 9. Tylko szkoda, że Bioware fashion to albo jedno albo drugie bo odblokowują nam wybory w rozmowach, niektóre baaardzo ważne. Ja tam zawsze grałem Renegatem. Tylko w ME3 dla Mordina w wieży wziąłem Paragona (nic nie zmieniło :/) no to kurde... To Mordin Solus.
 10. Na tym polega różnica. Mi np nie pasuje za zbytnio seria Far Cry ale to nie zmienia faktu, że to świetne gry i nie dziwię się ludziom, którzy się w nie zagrywają. Subiektywne minusy a obiektywne minusy to duża różnica. Jedyny powód jaki widzę takiej wielkiej popularności to klimat takiego słowiańskiego kibolstwa. Każdy to kozak i szuka tylko komu spuścić manto.
 11. Ani jedno ani drugie nie jest dziełem wybitnym. A Risen to juz w ogóle crap. Nigdy nie potrafiłem zrozumieć tego jakiegoś kultu wokół Gothiców i Risenów.
 12. Dlatego napisałem - miał marny laning. Nie ma żadnego znaczenia. Jak postać jest op/silna/ma mało counterów to się każdy na poważnie grający uczy grać taką postacią jeżeli jest z jego pozycji. Ja np dziękuję Riotowi, że Lee Sin wyleciał z mety bo nie znoszę tego bohatera (własnie poprzez fun z gry). Jak pisałem, Galio był bezużyteczny bez full ap buildu. Tylko dzięki temu miał owego heala. Jego E było za małe by miało większe znaczenie, było uzywane do poke. Zamiast heala dostaje tarczę. Zamiast E ma szarżę.
 13. Zakupiłeś wirtualną rzecz więdząc doskonale, że gra podlega ciagłym zmianom zarówno pod względem mechaniki jak i estetyki. Znaczy musisz to wiedzieć bo zaakceptowałeś terms of use, inaczej byś nie mógł konta w ogóle założyć. Strzelam, że główną cechą jaką ludzie się kierują kupując skiny nie jest splash art a wygląd modelu 3d. Znowu? Yorick był marny 1vs1. Gdyby miał silne lanning phase byłby brany na lcsach. Bóg jeden wie, że Fiora jest pickowana dokładnie z tego powodu ;/ I skalowania. Normale nie obchodzą Riotu jeżeli chodzi o balans. Nie mając dobrego adc (z jakiegokolwiek powodu) powoduje za to, że ulti nie masz. Ostatnie to czysty subiektywizm. Mówimy o tym samym yoricku, który spawnował ghule jak głupi na bardzo niskim cd? Akurat jego push był bardzo silny. Jest lepsza od poprzedniej inkarnacji. Co więcej, dalej zachowany jest ogólny styl Yoricka. Dalej jest tym non caster petmancerem, który pushuje jak głupi i jest bezużyteczny w TF. A popularność wynika z kompletnego nieprzystosowania postaci do mety. Gangplankiem też nikt nie gra a postać jest silna jak była. Ponownie to subiektywne odczucia do matchupów. Jego kit jest nie tylko silniejszy ale również znacznie ciekawszy. Poprzedni był bezużyteczny, chyba, że inwestowałeś wszystko w ap. Postać dalej ma to co miał stary Galio. Dalej ma poke, dalej ma aoe taunta, dalej jest upierdliwie tankowaty. Masz pretensje, że obecnie nie jest bezużyteczny?
 14. Jak postać mająca podrzut ze slowem, silence i slow z aa z e może mieć słabe ganki? Gdyby wardy chroniły od junglera jak jakiś magiczny talizman to by nikt junglerem nie grał.
 15. Podobnie jak granie Cho na midzie/topie. Ten brak dasha powoduje, że przestajesz istnieć na linii. Stajesz się pokarmem dla junglera. Każdy warty siebie jungler grzecznie poczeka aż użyjesz Q na linii i dopiero wtedy zgankuje.