Jump to content

Khalim

Forumowicze
 • Content Count

  453
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Khalim last won the day on August 23 2019

Khalim had the most liked content!

Community Reputation

74 Dobra

About Khalim

 • Rank
  Człowiek
 • Birthday 02/22/1990

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Sposób kontaktu

 • Skype
  Array

Recent Profile Visitors

6,982 profile views
 1. @johndzik Są. Ja korzystam z moda Diablo 1 HD MOD dostępny na: https://mod.diablo.noktis.pl/download Oprócz samego podbicia rozdzielczości, mod dodaje naprawę sporo — nowe postaci, nowy loot, usprawnienia interfejsu. Ogólnie polecam. #Topic Trochę smutne jest to, że najlepsze co nas — jako fanów serii spotkało to cyfrowe wydanie starej gry. Nie za bardzo to przykrywa smród, jaki zrobił się na ostatnim Blizzconie. Nadchodzące wydania Warcrafta 1 i 2 też tego nie zmienią... Pozostaje cierpliwie czekać.
 2. @SilentBob Dzięki wielkie, to jest to. Byłem pewny, że było to na płycie w CDA, choć wychodzi na to, że raczej w jakimś innym czasopiśmie. Kombinowałem z tą czarną panterą, w życiu bym nie zgadł tytułu
 3. Odświeżam sobie ostatnio przygodówki i jeden tytuł nie daje mi spokoju. Mianowice, gra była kiedyś dołączona do CDA. Z okładki pamiętam jedynie kobiecą postać i sylwetkę czarnej pantery. Była to gra typowo point&click. Ktoś coś?
 4. Wpadłem ze znajomym na świetny pomysł ogrania F76, w końcu nie jeden słabawy tytuł już razem kończyliśmy i zawsze było sporo śmiechu. Tym razem jednak nie zaskoczyło. Ta gra nie jest zabawna w żadnym stopniu, a za to pełna niedoróbek i mechanik uprzykrzających zabawę. Już pomijając ogólną drewnianość samego silnika, najbardziej zirytowały nas następujące założenia: - gra stawia na zbieranie wszelkiego śmiecia, a postać jest mocno ograniczona udźwigiem, wymusza to ciągłe wycieczki do warsztatów, aby rozłożyć klamoty na coś przydatnego - gra wymaga dbania o zaspokojenie głodu i pragnienia, co po chwili staje się uciążliwe i wymaga ciągłego rozglądania się za czymś do zjedzenia - fabuła serwowana poprzez audiologi i bezpłciowe konwersacje z robotycznymi npc jest wyprana z jakichkolwiek emocji i ciężko się w jakimkolwiek stopniu zaangażować. Ponadto odtwarzane co chwila wypowiedzi uprzykrzają jedynie komunikację głosową między graczami. - ekwipunek rażąco nieczytelny Uwzględniając to i dodając błędy oraz niestabilne działanie, daje to wyjątkowo męczącą mieszankę. Nie polecam nikomu, prócz masochistom.
 5. U mnie też był problem, mimo że mam Win10. Po włożeniu płyty do cd-romu podpinanego na USB, aktywator wywalał błąd "Włóż oryginalny nośnik". Na szczęście metoda z utworzeniem skrótu pomogła.
 6. Jeśli masz problem ze zdobycie ekwipunku, to po odpowiednim rozbudowaniu bazy, w skrzydle technicznym, zaraz obok stołu do re-kalibracji znajduje się sprzedawca, który posiada legendarne przedmioty. Płaci się u niego walutą Fenix, którą zdobywa się za powtarzanie misji fabularnych na wyższych poziomach trudności oraz najprawdopodobniej za walki w DZ.
 7. Skoro i tak idzie na śmietnik, to najszybciej będzie za pomocą ciężkiego młotka.
 8. Jeśli gra nie ma jakiegoś DRMa wymagającego umieszczenie płyty w napędzie w czasie rozgrywki, to możesz jej zawartość skopiować na pendrive u kogoś kto ma napęd optyczny i zainstalować normalnie u siebie. Jeszcze lepiej wykonać sobie obraz płyty i zamontować go u siebie w wirtualnym dysku. Powodzenie takich manewrów zależy od zabezpieczeń. Wykonanie kopii bezpieczeństwa nośnika jest legalne i tak długo jak nie będziesz się nim z nikim dzielił, to wszystko jest ok. Masz prawo chronić swoją płytę przed uszkodzeniem, a skopiowanie to najlepsza ochrona.
 9. @Up: Wczoraj wieczorem ograłem pierwsze 2 godziny. Nawet nie wchodziłem w ustawienia, gra sama ustawiła się na "wysokie" i działa mi płynnie. Gram w FullHD na Gtx970. Pierwsze wrażenia mam bardzo pozytywne, choć za wcześnie żeby wygłaszać jakieś wiążące opinie. Gra faktycznie sprawia wrażenie jakby była zaktualizowaną poprzedniczką, choć jak mówię to pierwsze wrażenie. Sama rozgrywka wygląda bardzo podobnie, powtarzają się różne elementy, jak np. obozowiska. Zbieractwo i wytwarzanie przedmiotów wydaje się trochę bardziej rozbudowane. Podobnie jak ostatnio gra serwuje piękne widoczki - zapomniane ruiny i grobowce. Jeśli rozgrywka utrzyma poziom do końca, to będzie to bardzo miła przygoda.
 10. Nie ma się co martwić. Atlantyda też tak zaczynała.
 11. Witam! Cierpię ostatnimi czasy na totalne matematyczne zaćmienie i nie potrafię wymyślić nic zgrabnego dla następującego problemu. Otóż sprawa wygląda tak: Posiadam odcinek o danej długości a, muszę go podzielić z tym, że "odkrawać" mogę jedynie odcinki o długości b i c. Cały problem sprowadza się do tego, aby po odcięciu x odcinków "b" i y odcinków "c" otrzymać jak najmniejszy odpad d. x*b + y*c + d = a Jakieś pomysły lub nazwa algorytmu, który mógłbym wykorzystać?
 12. Te zdjęcie budzi mój niepokój.
 13. Tutaj macie poradnik jak spolszczyć Bioshock 2. Trzymajcie się dokładnie wytycznych, a wszystko się uda.
 14. Wypróbuje. Jak się nie uda to przynajmniej 30 sekund sławy w wiadomościach ^^
 15. Które z tych pociągów popyla do Hogwartu?
×
×
 • Create New...