Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

2 godziny temu, Deathroll2097 napisał:

anielska ramka to moim zdaniem kolejna kpina

Sa gusta i guściki. Jest na pewno inna od poprzednich i trzyma taki sam wysoki poziom wizualny. 

2 godziny temu, Deathroll2097 napisał:

Smutno, że tytuł który był prekursorem gatunku kończy w taki sposób

Znaczy z większym wsparciem niż kiedykolwiek miało Diablo 2? Nawet jak mamy część rzeczy kopiuj wklej. 

2 godziny temu, Deathroll2097 napisał:

Blizz by się wstydził odstawiać takie coś fanom, bo stać ich na to

Blizzard nie zarabia na Diablo 3 ani grosza obecnie. Nie ma tutaj żadnych mikrotransakcji, nie istnieją loot boxy, nie ma dlc wypuszczanych regularnie. Innymi słowy chcesz by Blizzard tracił pieniądze na grę na której się nie da zarobić. I jeszcze raz - Blizz daje znacznie wiecej D3 niż kiedykolwiek dostało D2. 

 

Prawdopodobnie nic więcej nie zmieni w sprawie D3. Blizz połozył lachę tutaj (w swoim stylu, czyli zapewni wsparcie do końca świata) i jeżeli już to należy oczekiwać na D4. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, aliven napisał:

Sa gusta i guściki. Jest na pewno inna od poprzednich i trzyma taki sam wysoki poziom wizualny. 

Nie, nie trzyma. Na poziomie grafików z Blizzarda takie coś to kpina, a ten misiek to już w ogóle, którego jak wspomniałem są dwie wersje. Wystarczyło ozdobić model pewnie w minutę, a ramkę niejeden fan zrobiłby lepszą. Ale "my wiemy, co graczom się podoba".

15 minut temu, aliven napisał:

Znaczy z większym wsparciem niż kiedykolwiek miało Diablo 2? Nawet jak mamy część rzeczy kopiuj wklej. 

Chodzi mi o sezony, które mają potencjał i powinny ożywiać rozgrywkę, a są centralnie olewane przez Blizza i robione na odwal się. I to nie jest jakieś z czterech liter wzięte życzenie, ale obietnica twórców, że będą wspierać grę na przyzwoitym poziomie w tej kwestii. Hmm, za to dostajemy jakieś bzdety na sezonie i robienie tego samego w kółko.

15 minut temu, aliven napisał:

Blizzard nie zarabia na Diablo 3 ani grosza obecnie. Nie ma tutaj żadnych mikrotransakcji, nie istnieją loot boxy, nie ma dlc wypuszczanych regularnie. Innymi słowy chcesz by Blizzard tracił pieniądze na grę na której się nie da zarobić. I jeszcze raz - Blizz daje znacznie wiecej D3 niż kiedykolwiek dostało D2. 

 

Prawdopodobnie nic więcej nie zmieni w sprawie D3. Blizz połozył lachę tutaj (w swoim stylu, czyli zapewni wsparcie do końca świata) i jeżeli już to należy oczekiwać na D4. 

Nie chcę tu wychodzić na jakiegoś hejtera, bo nim nie jestem i bardzo lubię tę odsłonę, dlatego tak mnie to wpienia. Były wspaniałe plany na rozwój trójki, nawet coś w tym kierunku się ruszyło dzięki RoS, ale ostatecznie dostajemy ochłapy. I jeszcze jedno - Blizzard to nie pierwsze lepsze azjatyckie studio, które takimi hasłami mami odbiorców, ale gigant z potężnym zapleczem i wołający sobie za gry niemałe sumy (a nekromanta to za darmo w Diabolo 3?). Chcę po prostu, by firma zrobiła to, co ogólnie założyła odnośnie DIII (a chyba olanie tego tytułu nie było takim zamysłem. Chyba że się mylę.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Deathroll2097 napisał:

Nie, nie trzyma. Na poziomie grafików z Blizzarda takie coś to kpina

To tylko Twoja opinia. I z czysto technicznego punktu widzenia jest na identycznym poziomie. Czy widzisz tam coś rozpikselowanego albo niską rozdzielczość? 

13 godzin temu, Deathroll2097 napisał:

ten misiek to już w ogóle

Misiek jak misiek. Więcej pracy w niego pewnie poszło niż w zrobienie drewniaka kilka sezonów temu. 

13 godzin temu, Deathroll2097 napisał:

Chodzi mi o sezony, które mają potencjał i powinny ożywiać rozgrywkę, a są centralnie olewane przez Blizza i robione na odwal się

Koszt utrzymania miesięcznie JEDNEJ osoby pracującej w studiu jak Blizz to około 10 tyś dolarów. Nie chodzi o pensję tylko ale równiez ubezpieczenia czy samo stanowisko. 

Praca nad D3 jednej osoby oznacza w zasadzie wyrzucanie tych 10k co miesiąc w błoto, gdy tymczasem mozna byłoby owego pracownika przydzielić np do Overwatcha czy HS, które generują stałe zyski.

Gra pomimo to utrzymuje większe wsparcie niż D2 otrzymywało kiedykolwiek. 

13 godzin temu, Deathroll2097 napisał:

będą wspierać grę na przyzwoitym poziomie w tej kwestii

Przecież to robią. Sezony lecą jak w zegarku, sa updaty do balansu rozgrywki itp. Liczyłes na cokolwiek wiecej za darmo? 

13 godzin temu, Deathroll2097 napisał:

Blizzard to nie pierwsze lepsze azjatyckie studio, które takimi hasłami mami odbiorców, ale gigant z potężnym zapleczem i wołający sobie za gry niemałe sumy (a nekromanta to za darmo w Diabolo 3?)

Blizzard nie generuje zysków na D3. Sugerujesz, że ma wywalać pieniądze na martwą grę, bez playerbase. Prawdopodobnie chcieli Nekromantą zrobić ostatni zryw i sprawdzić czy jest w ogóle sens dawania jakiejkolwiek uwagi D3 i nie kalkuluje im się to po prostu. I własnie dlatego Blizzard jest takim wielkim molochem - bo nie topi pieniędzy w bzdurnych przedsięwzięciach. 

Jak byś nie wiedział w kolekcjonerskiej edycji najnowszego dodatku do WoWa są jak zawsze bonusy do reszty gier Blizzarda. Skórki, portrety it. 

Do D3 nie ma NIC. To powinnien być jasny sygnał, że D3 jest w oczach Blizzarda skończone. 

 

Poza tym trochę hyperbolizujesz - masz ciągle grę, która jest w pełni grywalna, patche pojawiają sie regularnie, sezony również. Wyobraź sobie, że ja też nie gram już w D3. I co z tego? Grałem do premiery i spokojnie nie żałuje wydanej nawet złotówki ani na gre, ani na dodatek, ani na nekromantę. Gra na obecnym poziomie, dosłownie opuszczona przez Blizzarda oferuje więcej grywalności i zabawy niż poprzedniczka kiedykolwiek. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aliven

Ja to wszystko co napisałeś rozumiem, ale nie bardzo rozumiem takiego podejścia do właśnie takich molochów jak Blizzard. To firma jak każda inna i powinna dbać o to, by wywiązać się z tych obiecanek. Mnie naprawdę nie interesuje, że pracownik blizza dostaje 10k miesięcznie, ma rodzinę na utrzymaniu, pod górkę do pracy, a przy wyjściu musi zejść po schodach. Jeżeli taki gość na stanowisku nie potrafi sobie poradzić ze swoim fachem, to niech idzie zamiatać ulicę, bo jeżeli jest przydzielony do takiej produkcji, to niech się nią zajmie jak należy i zasłuży na te 10 koła. Ja, żeby kupić ich grę też muszę sporo zrobić i jakoś nikt się mnie o nic nie pyta. Ja daję kasę, oni niech zrobią to, do czego się zobowiązują. To proste. Mi ogólnie  chodzi o to, by przyłożyli się do sezonów, bo do reszty nie mam się co czepiać. Jest naprawdę wiele rzeczy, które można byłoby urozmaicić, a nie od kilku sezonów wklejać to samo i wciskać jakieś bohomazy zrobione na szybko (niestety innego określenia nie mam na to, co dają w 13 sezonie jako nagrodę). A ty mi tu wypisujesz jaki to Blizzard jest poszkodowany i że się nie opłaca. Po prostu niech dadzą centralną informację, że DIII mają gdzieś, co obiecywali też mają gdzieś i im się nie opłaca dalej w to bawić, a nie robią sobie żarty z siebie i graczy.

Już pomijając te moje żale pochwalę się nową zdobyczą, a konkretniej ramką, na którą polowałem od jakiegoś czasu, ale nie miałem szczęścia. Dzisiaj rano mi dropnęła:
 

Spoiler

XPEJfOa.jpg

J3AFB16.jpg


Zapowiada się na to, że będę biegał z taką ramką na sezonie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Deathroll2097 napisał:

Ja to wszystko co napisałeś rozumiem

Czyżby?

44 minuty temu, Deathroll2097 napisał:

To firma jak każda inna i powinna dbać o to, by wywiązać się z tych obiecanek

Zrobili to. 

45 minut temu, Deathroll2097 napisał:

pracownik blizza dostaje 10k miesięcznie, ma rodzinę na utrzymaniu, pod górkę do pracy, a przy wyjściu musi zejść po schodach. Jeżeli taki gość na stanowisku nie potrafi sobie poradzić ze swoim fachem, to niech idzie zamiatać ulicę, bo jeżeli jest przydzielony do takiej produkcji, to niech się nią zajmie jak należy i zasłuży na te 10 koła. Ja, żeby kupić ich grę też muszę sporo zrobić i jakoś nikt się mnie o nic nie pyta. Ja daję kasę, oni niech zrobią to, do czego się zobowiązują. To proste.

 

45 minut temu, Deathroll2097 napisał:

Ja to wszystko co napisałeś rozumiem

Aha. Czyli jednak nie rozumiesz. 

46 minut temu, Deathroll2097 napisał:

pracownik blizza dostaje 10k miesięcznie

Nic takiego nie pisałem. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Pracownik KOSZTUJE blizzarda 10k miesięcznie. Są to koszta jakie Blizzard ponosi zatrudniając pracownika, takie jak ubezpieczenie, pensja, koszt wyposażenia stanowiska pracy, różne opłaty, modernizacje itp. 

48 minut temu, Deathroll2097 napisał:

ma rodzinę na utrzymaniu, pod górkę do pracy, a przy wyjściu musi zejść po schodach

Co to ma do rzeczy? 

48 minut temu, Deathroll2097 napisał:

Jeżeli taki gość na stanowisku nie potrafi sobie poradzić ze swoim fachem, to niech idzie zamiatać ulicę, bo jeżeli jest przydzielony do takiej produkcji, to niech się nią zajmie jak należy i zasłuży na te 10 koła

To chyba jakaś chora projekcja ale ok...

Nie rozumiesz, że pracownicy Blizzarda pracują tam gdzie im się każe. Np masz powiedzmy świetnego grafika od modeli 3D. Blizzard nie będzie mu kazał pracować przy D3, ponieważ dla Blizzarda to jest strata pieniędzy i możliwości owego pracownika. Lepiej takiego pracownika dać do Overwatcha, żeby robił nowe skórki, które bezpośrednio przekładają się na $ dla Blizzarda. 

Bardziej łopatologicznie chyba nie da się wyjaśnić czemu D3 dostaje tak mało. 

51 minut temu, Deathroll2097 napisał:

Ja, żeby kupić ich grę też muszę sporo zrobić i jakoś nikt się mnie o nic nie pyta.

Bo nikogo to nie obchodzi. 

52 minuty temu, Deathroll2097 napisał:

Ja daję kasę, oni niech zrobią to, do czego się zobowiązują. To proste.

I zrobili to. Czy masz jakiś DOWÓD, że tak nie było? 

53 minuty temu, Deathroll2097 napisał:

Mi ogólnie  chodzi o to, by przyłożyli się do sezonów, bo do reszty nie mam się co czepiać.

W poprzednich wpisach wyjaśniłem Ci dlaczego to się nigdy nie stanie. Nie zrozumiałeś. 

53 minuty temu, Deathroll2097 napisał:

A ty mi tu wypisujesz jaki to Blizzard jest poszkodowany i że się nie opłaca.

Nie jest poszkodowany, byłby gdyby się posłuchał Twojej rady.

I wyobraź sobie, że Blizzard robi własnie to co mu się opłaca. Jak każda wielka firma. To niech jest Twój osobisty Dżin. 

55 minut temu, Deathroll2097 napisał:

Po prostu niech dadzą centralną informację, że DIII mają gdzieś,

Nigdy oficjalnie tego nie powiedzą. Nie masz na co liczyć. 

55 minut temu, Deathroll2097 napisał:

co obiecywali też mają gdzieś

Co takiego obiecywali czego nie dostarczyli? 

56 minut temu, Deathroll2097 napisał:

im się nie opłaca dalej w to bawić,

Ponownie, NIGDY tego od nich nie usłyszysz. Inaczej taka informacja by została zamieszczona odnośnie D2, Warcrafta 2 i 3 już wieki temu. Wsparcie dla tych produktów RÓWNIEŻ przynosi Blizzardowi obecnie same straty. 

57 minut temu, Deathroll2097 napisał:

a nie robią sobie żarty z siebie i graczy.

Nie robią. 

 

Wydaje mi się, że czujesz się osobiście dotknięty. To dość niezdrowe podejście. No chyba, że Blizzard zrobił krzywdę czy też zniewagę Tobie osobiscie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj kolego, streszczę się, bo zaczynasz odjeżdżać i robić z siebie wszechwiedzącego. Nie wiem czy widziałeś ich rozpiskę jakoś w 2013r. Było JASNO zaznaczone, że będą dwa dodatki do DIII (jakiś polski jutuber ma tego screen, bodajże Xaz ax). Później zaczęły się roszady wśród ekipy i kombinatorka. Nigdzie nie było napisane ani powiedziane, że będzie płatna klasa postaci, a jest zamiast drugiego dodatku. To na początek i chyba wystarczy by zrozumieć, że nie wszystko robią jak obiecali. Sami sobie narobili we własne gniazdo, a ja już im tego moją kasą czy oczekiwaniami nie będę sprzątał. No ale mają takich jak ty, co to będą krystalizować każde ich posunięcie. I na tym zakończę, bo widzę, że będziesz przy jakimkolwiek argumencie odwracał kota ogonem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2018 o 04:04, aliven napisał:

@Deathroll2097

Czyli nie masz argumentu, tylko JA CHCĘ BO MI OSOBISCIE OBIECALI!!!

Plus osobiste wycieczki. Faktycznie, dyskusja jest pozbawiona sensu. Miłego użalania się. 

Koronnym przykładem są zapowiadane z wielką pompą areny PvP o których braku dowiedzieliśmy się dopiero po premierze gry i sam Blizzard obiecał, że pojawią się w jakimś patchu.

Masz swój jeden argument

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy istnieją jeszcze gracze, którzy największą radość z grania w Diablo II (samemu, lub z grupą innych bohaterów), czerpią przechodząc każdy rozdział od deski do deski - przeszukując wszystko, słuchając każdej wypowiedzi, pokonując każdego wroga i tworząc postać bez konkretnych "buildów" z Internetu.

Mnie osobiście nigdy nie pociągały "baalruny", bieganie "na pałę", "taxi" itp. Zawsze przechodzę grę spokojnie, w 100%, nawet oglądając te wspaniałe filmy między rozdziałami. Kiedyś zagrałem z przypadkowym człowiekiem w Diablo II, Rozdział drugi. Ów gracz "popchnął" mnie tak, że szybko doszliśmy do Duriela. Zrobiłem coś nie tak - nie pamiętam dokładnie czy nie wszedłem do leża Duriela na czas, w wyniku pierwszy wszedł mój silniejszy kompan co zablokowało dla mnie wejście czy coś w tym stylu... zwyzywał mnie od najgorszych i wyszedł z mojej gry.

Trudno mi się odnaleźć w scenie Diablo II, gdy wchodzę w obecnych czasach na Battle.net i gracze używają takich skrótów, że wydaje się to być innym językiem. Oczywiście nie krytykuję - po tylu latach zwykła gra na pewno się znudziła większości i gracze znaleźli milion sposobów aby urozmaicić sobie rozgrywkę. Niestety, ja tego nie załapałem i dalej tłukę powolnie demony, rozkoszując się światem, klimatem i wątkiem głównym.

Zapewne dlatego nikt nie chce ze mną grać.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2018 o 03:01, aliven napisał:

Przecież są. 

Nie mam. 

Potyczki to marna imitacja PvP dodana na siłę. Mówię o arenach PvP które były zapowiadane przy pokazaniu klasy Wizarda jak i prezentowane na gameplayu. Ich nie ma i już nigdy nie będzie i one są największym argumentem przemawiającym za niespełnionymi obietnicami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gieszu napisał:

Ich nie ma i już nigdy nie będzie

Znaczy są areny i jest pvp ale nie takie jak pokazali na trailerzy więc zły blizzard nie spełnia obietnic. 

To ja dodam, ze zawsze chciałem taką [beeep]istą walka jak był z bossem jak pokazywali barbarzyńcę. Zły blizzard okłamał i mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D6Ath8T.jpg


Witam!
Zapraszam Wszystkich Graczy Diablo 2 Nowych Oraz Tych z Doświadczeniem Na Prywatny Serwer Diablo 2 Realm

Kilka słów o serwerze:
-Patch 1.13c 
-Mod poprawiającym grę, ale tak żeby zachować w miarę oryginał - lista zmian na forum
-Możliwość Używania d2loadera oraz maphacka - do pobrania na forum
-Spora Grupa Graczy, którzy z chęcią pomogą początkującym 
-PvP Na Zasadach Pcl , Ironman 
-Możliwość Handlu Znanym FG (Forum Gold)
-Organizowane są Eventy - Zwiększające Drop oraz Exp
-Nie potrzeba żadnej aktywacji konta!

Link do strony : https://www.facebook.com/D2realmnet-Diablo-II-Server-419403071807321

Link do Forum: www.d2realm.net
Na forum znajdziecie wszystkie informacje odnośnie jak się połączyć z serwerem 

Filmik Promujący : https://youtu.be/NI_StzpA2Xc

Dołącz do Nas ! ;)

Edytowano przez Krain
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Ci, co czekali na remaster, nową część czy nawet na dodatek do trójki, dostali po twarzy. Ta cisza na widowni, podczas trwania pokazu gierki, jest wymownym podsumowaniem całej prezentacji. Nawet prezentator się speszył z tego powodu.

No cóż, jestem mocno zawiedziony.

Edytowano przez Koleus123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nawet nie zdziwiło. Już od premiery Diablo III podejrzewałem, że Activision Blizzard zwyczajnie nie ma pomysłu na dobre rozwinięcie serii. Patrząc na to pod tym kątem wykorzystanie marki Diablo, żeby podbić rynek gier mobilnych ma sens. To znaczy, o ile uda im się przekonać do tej gry ludzi, na których im zależy. Chodzą plotki, że celem jest w gruncie rzeczy chiński rynek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎03‎.‎11‎.‎2018 o 06:17, Holy.Death napisał:

Mnie to nawet nie zdziwiło. Już od premiery Diablo III podejrzewałem, że Activision Blizzard zwyczajnie nie ma pomysłu na dobre rozwinięcie serii. Patrząc na to pod tym kątem wykorzystanie marki Diablo, żeby podbić rynek gier mobilnych ma sens. To znaczy, o ile uda im się przekonać do tej gry ludzi, na których im zależy. Chodzą plotki, że celem jest w gruncie rzeczy chiński rynek.

Mnie również to nie dziwi, jeżeli chodzi o kwestie biznesowe to w pełni rozumiem Blizzard. Oczekiwałem informacji o Diablo IV, lecz nie mogę płakać, jeśli tego nie dostałem. To jest ich seria i niech robią co im się żywnie podoba, ja po prostu nie zagram i poczekam na inną odsłonę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz ze startem 16 sezonu dostaniemy też całkiem ciekawą łatkę. Oprócz między innymi zmian cyferek w setach, najważniejszym usprawnieniem będzie gwarantowany drop przedmiotów pierwotnych po ukończeniu głębokiej szczeliny 70 poziomu lub wyższym. Fajna sprawa, bo dzięki temu sensu nabierze także granie poza sezonem.

Tutaj jest dokładniejszy opis zmian w patchu i zapowiedź 16 sezonu:
https://eu.diablo3.com/pl/blog/22820656/sezon-16-wspaniałość-zaczyna-się-18-stycznia-18-12-2018#general

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko mam dla wielu z Was zapewne bardzo proste pytanie. Od niedawna gram w Diablo 3 na PS 4, jestem na etapie w którym zdobyłem Kostkę Kanaiego i nie do końca wiem jak/gdzie się zdobywa/nabywa zasoby potrzebne do przekształcania przedmiotów? Mam jeszcze jedno pytanko. Czy podnosić Rangę w Legendarnych Klejnotach można tylko u Urshi poprzejściu Głębokiej Szczeliny czy jest na to inny sposób? Z góry wielkie dzięki 

 

Edytowano przez AfrimnOBa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materiały potrzebne do zabawy z kostką otrzymasz po wykonaniu zleceń w trybie przygodowym. W każdym akcie jest ich pięć, a po ich wykonaniu wracasz do Tyraela i otrzymujesz nagrodę w postaci składników i innych pierdółek. Co do klejnotów, to ich rangę podnosisz tylko u Urshi i nie ma innej możliwości ich levelovania. Możesz odpalić wzmocnioną szczelinę  uiszczając odpowiednią kwotę, dzięki czemu będziesz miał do rozdysponowania dodatkowy punkt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@johndzik

Są.
Ja korzystam z moda Diablo 1 HD MOD dostępny na: https://mod.diablo.noktis.pl/download 
Oprócz samego podbicia rozdzielczości, mod dodaje naprawę sporo — nowe postaci, nowy loot, usprawnienia interfejsu. Ogólnie polecam.

 

#Topic
Trochę smutne jest to, że najlepsze co nas — jako fanów serii spotkało to cyfrowe wydanie starej gry. Nie za bardzo to przykrywa smród, jaki zrobił się na ostatnim Blizzconie. Nadchodzące wydania Warcrafta 1 i 2 też tego nie zmienią... Pozostaje cierpliwie czekać.

Edytowano przez Khalim
Niespodziewany Enter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...