Skocz do zawartości
Gość kabura

Prince of Persia (seria)

Polecane posty

Ach, pamiętam tą windę. Zło straszliwe.

Ale akurat w Piaskach Czasu zacięłam się w miejscu z liną, dwoma przełącznikami, drzwiami i przepaścią z kolcami. Miałam problem z odpowiednim rozbujaniem się.

Na szczęście mi to przeszło ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe mnie najbardziej ucieszyła mina mojego brata, kiedy to on próbował przejść tą jakże "wspaniałą" windę a ja za pierwszym razem kiedy podszedłem do niej przeszedłem ją. Ogólnie to ta winda nie jest tak strasznie trudna jeśli w odpowiednim momencie użyjemy mega zamrożenia, wtedy raczej nie jest już jakaś strasznie wymagająca :happy: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może w kolejnych częściach z tej sagi zostanie to rozwinięte i wyjaśnione. Oczywiście jeśli te nowe części się pojawią. Ja bardzo bym chciał, ponieważ PoP 2008 mnie urzekł, ale większość ludzi na niego narzeka i nie wiem czy trawją prace nad kontynuacją...

Też mam taką nadzieję. To był pierwszy PoP w którego grałem. Historyja z Eliką była niezwykle ujmujaca i wolałbym żeby gra nie skończyłą się na

rozwaleniu świata

. Wątek miłosny jest w PoPach jednym z największych, najbardziej zaówarzalnych i nie morzliwych do ominięcia wątków w karzdym PoPie. Tylko w PoP 2008 prowadzi on (wraz z głupotą Księcia z Persji który nie jest Księciem i nie jest z Persji) do

rozwalenia świata

(wydaję mi się czy w TT jest taka sama historia?). Chciałbym wiedziec co się stanie z Eliką i czy da się ją uratować...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, pamiętam tą windę. Zło straszliwe.

Ale akurat w Piaskach Czasu zacięłam się w miejscu z liną, dwoma przełącznikami, drzwiami i przepaścią z kolcami.

Pamiętne momenty, potrafiły napsuć krwi, wiem co mówię. Szczególnie to pomieszczenie z tymi przełącznikami na ścianie, strasznie frustrujące, cofnięcia czasu też na mało się zdawały. Metodą prób i błędów jednak w końcu się przeszło.

nie jest tak strasznie trudna jeśli w odpowiednim momencie użyjemy mega zamrożenia

Słyszałem o tym, ale nie użyłem ani razu. Ktoś może napisać jak "to" zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z windą wynika po prostu z tego, że jak na upartego większość potworów atakuje Farah, a bronienie jej nie jest wcale takie łatwe :P

Właśnie, to ona przysparza najwięcej trudu przy tym pojedynku :dry: Kiedyś - bo dopiero kilka dni temu znów mnie naszło, by dokończyć Piaski Czasu - w złości mówiłem na nią "księziunia" :laugh: Tylko że mały byłem... :wink:

Ale piszecie, że jednak da się to wygrać. Muszę spróbować jeszcze raz! A mógłby ktoś pomóc - jak się robiło mega zamrożenie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio grałem w PoP (2008) u syna koleżanki mojej mamy na jego nowym kompie (dostał od dziadków na komunie, dokładnie wczoraj) ogólnie gra super, a pojedynki miażdzą, ale nachodzi mnie jedno pytanie. Co to ma być, że się gra ponad 35min ładuje?! Wy też tak macie?

Jego sprzęt:

Intel Core i3 2.66GHz

Radeon HD, bodajże 5770

Ram chyba 4

Coś zacząłem się zastanawiać czy nie wpadli w jakąś marketingową pułapkę, ponieważ takiego CPU nie mogę nawet znaleźć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega zamrożenie da się zrobić, gdy mamy naładowane wszystkie półkola obok głównych zbiorniczków (i je same też) piasku.

Trzymasz Blok (PPM) i klikasz R.

Ja windę za pierwszym razem ukończyłem po 2 próbie, teraz nie stanowi to żadnego problemu.

A moment, o którym wspominała Dracia, też był uciążliwy, ale do przejścia, też za drugim razem go ukończyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wiedziec co się stanie z Eliką i czy da się ją uratować...

Na YouTube oglądałem jak koleś przechodził DLC do PoP 2008 (które to DLC dostępne jest tylko na konsole) i tam na końcu

Elika odchodzi od Księcia. Znaczy ulatuje w powietrze i znika

... Nie pamiętam dokładnie fabuły DLC (który jest bezpośrednią kontynuacją gry, czyli dodanym jednym poziomem) więc nie pamiętam

czemu ona odchodzi i co się dalej dzieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uf, udało mi się rozwiązać problem, do którego odnośnik umieściłem w sygnaturce :smile: Więc teraz napis z sygnaturki zniknął :tongue:

Pomyślnie zainstalowałem grę PoP: Dusza Wojownika, niestety chyba przed każdym uruchomieniem tytułu będę musiał wybierać z okienka antywirusowego "Ignore". Takie tam głupie False Alarm'y.

Mniejsza z tym, liczy się fakt, że teraz znów będę mógł się poświęcić trylogii!!! :smile: I tak mnie kusi, czy pomimo nieco niedzisiejszej oprawy i ogólnie wad, warto kupić PoP: Zapomniane Piaski? Bo jednak coś w tej grze wzbudza moje zainteresowanie... Czuję, że niedługo będę mógł się nazwać drugim princefanem (all rights reserved) :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy pomimo nieco niedzisiejszej oprawy i ogólnie wad, warto kupić PoP: Zapomniane Piaski?

PoP :Zapomniane piaski ledwo co w Piątek wyszedł a ty juz mówisz że ma niedzisiejszą oprawe i ogólne wady.Nie rozumiem.

No ale zanim sie zabierzesz za Zapomniane Piaski to przejdż WW (dusza wojownika) która według mnie jest nie licząc

Nowych Zapomnianych piasków najlepsza ( w zapomniane piaski nie grałem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PoP :Zapomniane piaski ledwo co w Piątek wyszedł a ty juz mówisz że ma niedzisiejszą oprawe i ogólne wady.Nie rozumiem.

No ale zanim sie zabierzesz za Zapomniane Piaski to przejdż WW (dusza wojownika) która według mnie jest nie licząc

Nowych Zapomnianych piasków najlepsza ( w zapomniane piaski nie grałem)

Piszę tak, bo widziałem wideo-recenzję na tvgry.pl :tongue: A tam mocno wzięli nową odsłonę serii pod nóż...

Pytam więc np. takich fanów, którzy mieli okazję pograć w nowego PoP'a na jakiejś konsoli (najlepiej na next-genie, typu Xbox 360, PS3).

A Duszę Wojownika właśnie przechodzę i bardzo się cieszę, że wreszcie udało mi się ją odpalić :smile: Faktycznie wymiata! Dlatego też tak bardzo ciągnie mnie do najnowszej części. Może ktoś odpowiedzieć na pytanie? :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, wielkie dzięki za cynk, nabieram na pewno. Może ta wersja nie będzie miała "hollow/zombie buga" oraz rozpozna poprawnie Xpada 360 tak jak to piszą w sieci.

//edit

Oj, to dwa trony jest :/

Edytowano przez Doman18
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nabrałem Dwa Trony w empiku z gazetką z powyższego linku. Niestety jest to angielska wersja gry. Jeszcze jej nie instalowałem ale instrukcja tak mówi. W dołączonej gazetce mamy recenzję Zapomnianych Piasków która obejmuje 8 stron. Dodatkowo 2 strony o elementach rozgrywki, plakat obustronny z ZP w wielkości 2 stron gazetki i tylko jedną stronę o filmie. Ja nie za bardzo lubię recenzji gier redakcji KŚ więc nawet jeszcze jej nie czytałem ale już widzę że jest za dużo spoilerów. Nie podoba mi się też że odsłaniają za dużo elementów rozgrywki najnowszej części. Mn

Radzę się śpieszyć bo w 2 kioskach w pobliżu już nie mogłem jej dostać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto, co mam nadzieję ujrzeć w nadchodzącym CDA:

1. Recenzję pecetowej wersji PoP: Zapomniane Piaski, bo napaliłem się i chciałbym tą gierkę zakupić jak najszybciej :tongue:

2. Jakieś nowe screeny z samej gry, żeby móc zobaczyć jak ta część się prezentuje (dwa zdjęcia w galerii na stronie głównej CDA to za mało :confused:).

I to chyba wszystko... Wydaje mi się, że nie za dużo, prawda? :happy: Proszę! JA! CHCĘ! TO! MIEĆ (no spoko, przecież aż tak nie zwariowałem :tongue:)!

PS A według Was opłaca się kupić nowego PoP'a? Mi się podoba, ale chciałbym wiedzieć jak Wy go oceniacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego PoP'a? Zapomniane Pisaki? Kupuj śmiało, ale ja tam go pewnie nie kupię ze względu na kosmiczne wymagania sprzętowe... Mam już 2 letniego kompa i czas na upgrade :D Zresztą jeżeli zdążę kupić nowego procka to może też sobie kupię :P Ale to zależy od recki CDA :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...