Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Chodzi o cyfrowe reedycje gier z PS One na PS 3 tak?. Jeżeli tak to z klasyki, która była na pewno były już na PS One to mam zakupione już cyfrowe wersje gry: METAL GEAR SOLID i Silent Hill (1) wiec, jeśli gierka jest fajna, dostępna na platformie PS3 to nie ma problemu. Tylko że, jeżeli gra była wydana na PS 2 to przydało by mi się też info czy znalazłbym ją Jeszce gdzieś w wersji na PS 2. (PS2 mama slima tak ap ropo)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Mam dylemat. Co kupić? Mam ostatnio lekko ograniczone środki i muszę wybrać

 

Wolfenstein: The new order

czy

MGS V:Phantom Pain

 

Wiem, że to dwie zupełnie różne gry ale no cóż. Trza wybrać. Dodam, że gram na XONE jeśli to ma jakieś znaczenie. Czekam na rady!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 
Szukam jakiś gier RPG z dużym otwartym światem nastawionym na eksplorowanie. Coś jak Skyrim czy Fallout. Prawde mówiąc to w wiele gier nie grałem, więc możecie polecać nawet te najbardziej oczywiste tytuły. Nie zależy mi na grafice jak z Wiedźmina, ale jednak wolałbym żeby też nie była jakaś zbyt stara.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reant

Z dobrych gier RPG, gdzie można eksplorować świat polecam serię Gothic, seria Risen, Jade Empire, obie części Star Wars Kotor, Kingdoms of Amalur, pierwszy Fable,  a jeśli lubisz RPG-i z rzutem izometrycznym to seria Baldurs Gate, Icewind oraz gra Pillars of Eternity wraz z oboma dodatkami. 

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reant jeśli nastawiasz się na eksplorację świata i chcesz na długie godziny odstawić główny wątek to jak wspominał wyżej goliat Gothic 3 będzie bardzo dobrym wyborem. Jest to chyba jedyna gra z w pełni otwartym światem gdyż ekrany ładowania oglądamy tylko przy uruchamianiu gry i od tego czasu zero ładowania (tego nie ma nawet Skyrim czy o ile nowszy Wiedźmin 3).  Warto też zainteresować się Vampire The Masquerade : Blodlines - dość wiekowa już gra ale jeśli lubisz klimaty wampirów to obowiązkowa pozycja. Tylko obowiązkowo pobierz do niej patche bo bez nich ciężko grać.  Jeszcze godne polecenia jest Mass Effect ale jeśli bardzo ważna jest dla ciebie warstwa rpgowa to tylko pierwsza część kolejne bardziej już idą w gry akcji z elementami rpg. No i druga słynna seria Bioware czyli Dragon Age - grałem tylko w pierwszą część i uważam że była bardzo dobra ale o kolejnych odsłonach też słyszałem dużo dobrego.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ma pytanie odnośnie serii RESISTANCE wiem że 3 na pewno jest po polsku a co z 2 ma polska wersję czy nie bo 1 z tego co wiem nie ma. BO jak 2 jest tylko po angielsku to nie ma się co zastanawiać tylko kupować za te 23 zł wersje angielską ale jak jest polska wersja gry to mogę trochę poszukać nawet używek w ostateczności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasiedziałem się w świecie rpgów i w ramach odpoczynku pograłbym w jakąś strzelankę. Miałem dość długą przerwę z grami tego typu i ciężko mi się zorientować w co warto a w co nie zagrać gdyż jest dużo skrajnych opinii. Grałem w Bioshocka, pierwszego Crysisa i Far Cry 3. Przygodę z Call Of Duty zakończyłem na Modern Warfare 2 a z Battlefieldem na starutkiej już drugiej części. Szukam czegoś do pogrania w singlu, historia nie musi być fabularnym majstersztykiem ale dobrze by było żeby trzymała się kupy. Fajnie by było też żeby grania było więcej niż oglądania a nie tak jak w COD Black Ops gdzie miejscami czułem się jakbym oglądał film interaktywny. Nie koniecznie musi być z widoku z pierwszej osoby fajnie by też było gdyby się nie szło zamkniętym korytarzem tylko troszkę tej przestrzeni było z różnymi drogami do celu (ale nie koniecznie. A i najważniejsze. Z racji niezbyt mocnego sprzętu nie interesują mnie najnowsze tytuły. Powiedzmy że może być wszystko gdzieś do 2012-13 roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arlekin

Oto moje propozycje - seria Metro (polecam zakup wersji Redux), BioShock: Infinite, Shadow Warrior (2013), Call of Juarez: Gunslinger, Max Payne 3 (to nie FPS, ale jako gra akcji sprawdza się wybornie, wg mnie najlepsza i najtrudniejsza część), Spec Ops: Line (gra akcji z dobrą fabułą), Painkiller: Hell&Damnation (FPS w stylu Serious Sam), Binary Domain (coś podobnego do Gears of War od Segi), seria Borderlands, Bulletstorm (mam tu na myśli edycję pierwotną z 2011 roku, cena remastera to już przegięcie pały na całego), seria Dead Space (widok TPP, polecam zakup na Originie jedynki, bo tylko ona w wersji cyfrowej ma polską wersję, do pozostałych odsłon istnieję spolszczenie), Mafia 2 (coś podobnego do GTA z widoku TPP), Just Cause 2 (bardzo dobry i piekielnie grywalny klon GTA), Rage, Battlefield: Bad Company 2 (do dzisiaj ta odsłona wg większości fanów serii ma najlepszą kampanię fabularną), seria S.T.A.L.K.E.R., The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena (ta gra zawiera jeszcze remaster The Chronicles of Riddick: Escape of Butcher Bay). 

Coś bez problemu znajdziesz coś dla siebie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrywieczór.

Nie wiem, czy w dobrym miejscu piszę ten temat, więc w razie czego przepraszam za zbłądzenie. Myślę o kupnie konsoli i póki co najbardziej myślę o Switchu ze względu na ruch. Tylko nie wiem, czy póki co są, lub są planowane gry ruchowe na tą konsolę. Po wpisaniu w "gugl" gry ruchowe na Switcha, sławny wujek nie pokazuje mi nic poza 1-2 Switch, który mnie kompletnie nie interesuje. Wiem jeszcze, że będzie ruchowe sterowanie w Skyrimie. Aaa... no tak. Bym zapomniał. Zapowiedziano też Super Beat Sports, które zapowiada się chyba najciekawiej. Ale czy coś poza tym? I poza tym zapowiedzianym w nocy Shooterem z rosnącymi ciałami? 4 gry ruchowe na konsolę, której głównym plusem jest sterowanie ruchowe wydaje się malutko. Są jeszcze jakieś gry wykorzystujące ruch na Switchu? Albo, czy planowane są jeszcze jakieś?

 

Pozdrawiam.

Edytowano przez Masterofbigos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję goliat i Glockens za rady. W Mafię 2 już grałem i fakt była to wspaniała historia tylko szkoda że poza głównym wątkiem nie było co robić. Just Cause grałem kiedyś w pierwszą część i trochę to nie moje klimaty, nie wiem może to przez tą ciągłą rozwałkę dookoła ale gra miała coś takiego co mnie odpychało. Maxa Paynea 3 też próbowałem ale poziom trudności trochę mnie irytował a wolałbym pograć w coś przy czym po ciężkim dniu nie będę musiał się aż tak mocno skupiać.  Miałem kupić jedną grę ale chyba zdecyduję się na dwie. Bad Company 2 - przyznam nie brałem za bardzo pod uwagę tej gry, bardziej myślałem o Battlefieldzie 3 ale skoro piszecie że BC 2 ma najlepszą historię w serii to jednak na nią się zdecyduję :) Zdecydowałem się też na Bioshocka Infinite. Grałem w pierwszego Bioshocka i bardzo mnie wciągnął jednak jakoś nie mogłem się przemóc i sięgnąć po drugą część.  Może więc odsłona umieszczona w innych klimatach prędzej mnie przekona. Jeszcze raz dziękuję za rady :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kumpel wyjechał za granicę i nie zapowiada się, żeby w najbliższym czasie sprezentował sobie PC, za to nabył PS4. Wiem że jest przynajmniej kilka tytułów, posiadające cross-serwery między tymi platformami. Szukanie w google jakoś niekoniecznie mi wychodzi (w tym temacie). Może znacie jakąś stronę z pełną listą? Albo znacie jakieś konkretne tytuły? :)

 

Edit: tym razem się udało coś znaleźć:

giantbomb

reddit

chyba do zamknięcia

Edytowano przez neltisen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ostatnio ochotę na jakąś grę wyścigową ze zręcznościowym modelem jazdy, realistyczne mnie nie interesują. U kumpla miałem okazję pograć trochę w Forze Horizon 3 na XBoxie i bawiłem się całkiem nieźle, ja jednak nie posiadam konsoli, więc jak jest z wersją na PC? Czy optymalizacja trzyma poziom na tyle żeby bez przeszkód można było sobie pograć?

Ewentualnie jeśli nie Forza to czy ktoś poleca coś innego? Ostatni NFS? Lub poczekać do premiery Payback? Czekam na rady :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawcio334

Akurat Forza Horizon 3 w wersji Windows 10 poprawili optymalizację sądząc po wersji demo. Inne alternatywy arcadowych ścigałek to Burnout: Paradise, Crashday (ostatnio wyszła jakaś reedycja na Steamie), Redout (coś bardzo podobnego do serii Wipeout), Sonic & Sega All Stars Racing oraz wersja Transformered, Ridge RacerUnbounded, Gas Guzzlers, Street Racing Syndicate.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarło do mnie że przecież w nadchodzącym CD Action pełną wersją będzie South Park Kijek Prawdy, osobiście nie grałem ale słyszałem o niej dużo dobrego, no i oczywiście jest całkiem niepoważna ale podejrzewam że kojarzysz kreskówkę South Park więc możesz sobie wyobrazić jak to wygląda. W klimat nie całkiem serio gier wpisuje się jeszcze dobrze seria Saints Row i polska strzelanka Bulletstorm

 

A ja szukam czegoś do pogrania w długie jesienne wieczory, tak żebym po kilkudniowej przerwie nie musiał sobie przypominać całej mechaniki. Chciałbym zagrać w jakąś strzelankę 2D, wiecie taka typowa platformówka z poziomami gdzie idzie się w prawą stronę i co jakiś czas trafia się jakiś boss. Fajnie by było żeby historia była też jakaś w miarę do rzeczy ale nie jest to konieczne. Grunt żeby grało się przyjemnie a i chciałbym żeby nie była też zbyt łatwa więc gry pokorju Ryamana odpadają. Próbowałem w Shanka ale jakoś nie przypadł mi do gustu. Polecicie coś dobrego? 

Edytowano przez Arlekin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...