Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Szukam gry z artystyczną, baśniową grafiką. Coś w stylu Bastion, Child of Light, Ori And the Blind Forest, Hollow Knight, Dead Cells, nawet coś w klimatach Northgard. Gatunek bez znaczenia, imo najlepiej jakiś rpg.

Coś kreskówkowego jak South Park też mile widziane.

Edytowano przez errors
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie co jeszcze z obecnej wyprzedaży kupić. Zostało mi ok. 10 euro w portfelu steam i zastanawiam się głównie nad:

-Dołożeniem jakichś 3euro i kupnem Osiris: New dawn

albo

-Olać Osirisa i spróbować znowu NMS, a kupić Hyper Light Drifter.

EWENTUALNIE

-Biorąc pod uwagę mój hype na Metro: Exodus, odświeżyć sobie dwie poprzednie części w wersji redux za 7,5euro i dokupić jakieś duperele.

Ewentualnie jestem otwarty na inne propozycje ~10euro (za sztukę, bądź kilka gier), szczególnie z mojej listy życzeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu brałbym metro, bardzo duża promocja; a biorąc pod uwagę, że właśnie zbliża się premiera Exodus, to na różnych stronach z kluczykami cena może trochę wzrosnąć. Natomiast ja sam zaopatrzę się w hyper light drifter, nie słyszałem o niej wcześniej, a wygląda bardzo ciekawie, w sumie to takiej gry szukałem pisząc poprzedniego posta :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, ZygfrydQ napisał:

Ewentualnie jestem otwarty na inne propozycje ~10euro (za sztukę, bądź kilka gier), szczególnie z mojej listy życzeń.

Ja bym na Twoim miejscu od razu bral Beholder. Swietna gra, ciezkawy klimat, kilka zakonczen, a o skutkach niektorych decyzji dowiadujesz sie dopiero pod koniec gry. 

Oslo - masz na wishliscie COD WW2?!? Myslalem, ze w takie krapy tylko ja planuje zagrac. ;)

Oslo #2 - ogarnales juz temat pudelka? Nie zeby cos, ale za tydzien przylatuje. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ZygfrydQ napisał:

Zastanawia mnie co jeszcze z obecnej wyprzedaży kupić. Zostało mi ok. 10 euro w portfelu steam i zastanawiam się głównie nad:

-Dołożeniem jakichś 3euro i kupnem Osiris: New dawn

albo

-Olać Osirisa i spróbować znowu NMS, a kupić Hyper Light Drifter.

EWENTUALNIE

-Biorąc pod uwagę mój hype na Metro: Exodus, odświeżyć sobie dwie poprzednie części w wersji redux za 7,5euro i dokupić jakieś duperele.

Ewentualnie jestem otwarty na inne propozycje ~10euro (za sztukę, bądź kilka gier), szczególnie z mojej listy życzeń.

zdecydowanie bierz Metro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu Beholdera ograłem na Originie. Co do CoDa, to chętnie ogram, chociaż pewnie nie na premierę. W kwestii pudełka, to nadal chyba nie podesłałeś mi namiarów (albo to ja mam sklerozę?)
No nic, to chyba padnie na to metro w końcu, skoro lepszych propozycji nie ma :P Chociaż przyznam, że nie wiem czy warto wywalać tyle kasy na gierki, które już przeszedłem i tylko dopłacać za trochę lepszą grafikę/optymalizację...

Edytowano przez ZygfrydQ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuje gry. Mam ochotę w coś pograć, ale nie za  bardzo wiem w co. Lubie gry z mrocznym klimatem, trudne, najlepiej, żeby nie opierały się tylko na zręczności (czyli preferuje głownie rpg i stategie, ale coś ciekawego w innym gatunku też będzie spoko). Gra nie może mieć jakiś kosmicznych wymagań (taki wiesiek 3 to raczej nie przejdzie) bo mam lapka lenovo z50. Lapek znośny, ale wszystkich gier nie uciągnie. Ostatnio namiętnie pogrywałem w darkest dungeon. Co poradzicie, co powinienem kupić?
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

z mrocznym klimatem, trudne, najlepiej, żeby nie opierały się tylko na zręczności

Mi to bardziej pasuje do serii Dark Souls. Do tego masz jeszcze promocję na Shadow of Mordor (4euro) na steam w którym też rozwijasz skille.  A jeżeli chcesz rPega z krwi i kości to może Vampire: Bloodlines

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bale myślę że to zależy od tego czy lubisz taktyczne rpgi z wyborami moralnymi czy raczej gry nastawione na zręcznościowe walki. W Assassyny grałem wszystkie do Black Flaga i bardzo mi się podobały natomiast Dragon Age męczę od kilku miesięcy przez system walki właśnie gdyż bardziej kręcą mi gry zręcznościowe. Co do Assassyna jeszcze to myślę że może troszkę Cię znudzić pierwsza część. Osobiście grałem najpierw w drugą część i jedynkę kupiłem dopiero gdy okazało się że Unity mi nie pójdzie. Przyznam że byłem wtedy nieco rozczarowany zadaniami w których próżno było szukać jakiejkolwiek różnorodności. Dopiero druga część wprowadza w tym temacie spore rozwinięcie. Jednak jeśli nie grałeś do tej pory w żadną część to może nie będzie Ci to aż tak przeszkadzało. Ja grałem zaraz po przejściu kapitalnego Black Flag więc może przez to tak dotkliwie to odczułem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Doman18 napisał:

Mi to bardziej pasuje do serii Dark Souls. Do tego masz jeszcze promocję na Shadow of Mordor (4euro) na steam w którym też rozwijasz skille.  A jeżeli chcesz rPega z krwi i kości to może Vampire: Bloodlines

Dark souls 2 ogrywałem, a trójka już nie chodzi. Macie jeszcze jakieś pomysły na coś fajnego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, szukam gier o śledztwie, gdzie łączymy poszlaki i ew. łączymy wszystko w sądzie. Znalazłem serię Danganronpa, ale jest tu może ktoś kto w to grał i może podzielić się doświadczeniami? A może znacie inne ciekawe tytuły? Z góry dzięki za pomoc :) (o innych grach o jakieś ciekawej mechanice i tematyce też chętnie usłyszę)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andzej157 osobiście nie jestem fanem tego typu gier ale mój kumpel kiedyś zagrywał się w Sherlock Holmes i Tajemnica Srebrnego Kolczyka gdzie właśnie trzeba było łączyć poszlaki. Podejrzewam że system ten został również wykorzystany w innych grach o Sherlocku więc polecam Ci zapoznać się z nimi może akurat coś przypadnie Ci do gustu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.07.2017 o 13:03, andzej157 napisał:

Hej, szukam gier o śledztwie, gdzie łączymy poszlaki i ew. łączymy wszystko w sądzie.

L.A. Noire idealnie pasuje. Kilka sledztw do przeprowadzenia, szukanie dowodow zbrodni, przesluchiwanie swiadkow, obserwowanie ich mimiki i zgadywanie, czy mowia prawde, czy tez moze cos ukrywaja, podejmowanie na tej podstawie decyzji, do tego glowna linia fabularna i troche aktywnosci pobocznych.

Ewentualnie konsolowy Heavy Rain, ktory ma kilka zakonczen, w zaleznosci od tego, jakie decyzje sie podjelo w czasie przechodzenia watku fabularnego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...