Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@Arlekin

Trochę osób pocina jeszcze w multika UT3 - tylko przygotuj się na cierpienie, ja wróciłem po paru latach przerwy na krótko, gdy okazało się, że kod z wersji pudełkowej mogę aktywować na Steamie. Baty dostawałem straszne, to nie COD, czy Battlefield - tutaj pomaga uczenie się rozkładu map z zawartością oraz szybkie działanie. 

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@goliat dzięki za info :) W takim wypadku chyba sobie odpuszczę bo chciałbym grę z multi, które mogę odpalić wieczorkiem, rozegrać kilka odstresowujących rund i wyłączyć. Obecnie nie mam czasu na tzw. nabijanie skilla więc raczej poszukam czegoś gdzie będzie grało więcej amatorów :D Kiedyś przymierzałem się do CS:GO ale pograłem chwilkę u kumpla i zraziły mnie dwie rzeczy. Po pierwsze bardzo dużo jest dobrych graczy przez co ciężko się gra początkującemu. Po drugie (i chyba to był czynnik decydujący) dużo chamstwa i ogólnie niezbyt miła atmosfera. Serio, rozegrałem chyba z 5 czy 6 meczy i w połowie miałem wrażenie, że nie gram w coś żeby się rozerwać tylko ludzie tam po drugiej stronie na prawdę umierają bo tak się spinali. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tellur ciekawa opcja ale niestety mój laptop nie pociągnie tej gry :(. Mam blisko 3 letniego Lenovo G510 a ,delikatnie mówiąc, to nie jest sprzęt stworzony do gier. Fanem Unreal'a jako takim nie jestem ale w czasach podstawówki, gdy miałem podpinany pierwszy internet (popularna wówczas sieć sąsiedzka) to akurat wyszedł Unreal Tournament 2003 i do dziś miło wspominam jak zagrywaliśmy się w niego w sieci. Zwykle jednak gustuję w grach z nieco wolniejszym tempem rozgrywki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś strategii taktycznej, może być turowa, ale nie musi. Brałbym się za XCOM 2, ale gram na lapku i mam mały dysk, a 45GB mnie przeraża. Małe wagi mile widziane (może jakieś klasyki? Mam tylko 222GB przestrzeni na dysku). Najlepiej jeśli byłby to jakiś klasyk lub gierka sprzed kilku lat bo mój laptop ma zintegrowaną kartę graficzną (chociaż procek intel core i3-6100 CPU @ 2.3GHz 2.3GHz, oraz mam 20GB RAM). Średnio mam doświadczenie w tym gatunku, chyba jedyna gra tego typu w jaką się zagrywałem to Robin Hood Legenda Sherwood.

Edytowano przez Glockens
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, spróbuję chyba z Team Fortress 2 choć wolałbym coś w bardziej poważnych klimatach, ale może się przekonam :) Nad Warframe długo się zastanawiam już ale na razie odpuszczam bo chcę pograć w jakieś bardziej klasyczne multi z deadmatchem niż w grupowe ubijanie komputerowych przeciwników. Z kolei Planetside 2 obawiam się że za mocno obciąży mój laptop i z filmików jakie oglądałem na youtubie wydaje mi się dość angażującą produkcją a nie taką służącą do odpalenia dwóch meczyków wieczorkiem dla relaksu. Skończyłem przed chwilą pobierać TF 2 i zobaczę wieczorem czy mnie wciągnie. Dzięki Tellur i goliat za rady :)

 

Pograłem kilka godzin w TF 2 i przyznam, że dość dobrze się bawiłem. Mimo to gra ma trochę zbyt wariackie tempo jak dla mnie. Było lepiej gdy na mapie jednocześnie było po 5-6 graczy w każdej drużynie wtedy grało mi się najlepiej. Jednak zwykle było przynajmniej drugie tyle i miałem momentami duże problemy z odnalezieniem się. Brakuje mi trybu deadmatch bez podziału na drużyny (chyba, że jest ale przegapiłem?). Możecie mi polecić coś z nieco wolniejszą rozgrywką?

Edytowano przez Arlekin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ala89 dzięki za radę :) Jednak do map akurat nic nie mam bo bardzo się mi podobają. Po prostu trochę nie radzę sobie z tym chaosem. który się tworzy gdy gra duża ilość graczy. Zwłaszcza w końcówce gdy jedna drużyna broni ostatniego punktu kontroli. Może to kwestia przyzwyczajenia. Nie wiem czy o tym pisałem ale jeśli chodzi o multiplayer to jestem zielony kompletnie i tylko dawno, dawno temu pogrywałem trochę w Battlefielda 2 .

@Glockens a co powiesz o Paladins? Czytałem wiele opinii, że jest to darmowy Overwatch i wiele osób uważa, że jest o wiele lepszą grą od produktu Blizzarda. Jeszcze dzisiaj przeczytałem, że w Paladins jest już dostępny tryb Battle royale, którym jestem bardzo zainteresowany po obejrzeniu tony gameplayów z PUBG i Fortnite. Niestety obie te gry nie działają u mnie (Fortnite w prawdzie się odpali ale płynność jest taka, że nie ma sensu grać). Myślę więc nad tym Paladins. Myślicie, że warto?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Glockens niestety trochę za słabą grafikę mam. Moja ma 1 GB a jak patrzę po wymaganiach to Darwin wymaga minimum 2 GB. Może bym i odpalił ale wątpię żeby działało płynnie, zwłaszcza, że to jeszcze wczesny dostęp więc pewnie optymalizacja nie jest na zbyt wysokim poziomie. Dzięki za naprowadzanie na Paladins bo zapomniałem zupełnie o tej grze :D

Pograłem chwilę w Paladins i mam bardzo pozytywne odczucia. Dużo postaci do wyboru i można troszkę pokombinować przy kartach. Na początku wystraszyłem się, że aby odblokować nowe postacie trzeba wydawać prawdziwą kasę ale na szczęście da się bez problemów bez płacenia. Podoba mi się różnorodność postaci i już pocinam gościem z łukiem :D Nie wiem dlaczego ale mam ogromny sentyment do łuku i w każdej grze używam go gdzie tylko się da. Najprzyjemniej gra się mi w deadmatch, pozostałe tryby jakoś niezbyt mnie interesują. Tylko jedna rzecz mnie zastanawia. Mianowicie nigdzie nie widzę śladu po trybie battleground o którym tyle oglądałem filmików. W ogóle u mnie menu główne gry wygląda nieco inaczej niż u ludzi na filmach. Czy producenci jednak zrezygnowali z tego pomysłu czy trzeba go jakoś osobno pobierać? Nigdzie też za bardzo nie mogę znaleźć informacji o tym. Jak ktoś gra w ten tryb to proszę o radę jak w niego zagrać.

Edytowano przez Arlekin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim. Szukam czegoś godnego polecenia jeśli chodzi o skradanki/snajperskie. Nie interesuje mnie data wydania, a jedynie sama grywalność. Jeśli to pomoże to dobrze wspominam Sniper Elite. Szukam czegoś podobnego, dobrze by było gdyby grało się z oczu postaci. Chciałbym przede wszystkim poczuć ten klimat skradania, skrytego eliminowania wrogów etc. (coś na podobę misji "stealth" np. z najnowszej produkcji COD). Pozdrawiam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak snajper no to może Sniper Ghost Warrior? Nie jest to gra wybitna, ale grałem tylko w pierwszego i mi się podobał.

Poza tym ze skradanek no to Hitmany, Splinter Celle, Metal Gear Solidy, aczkolwiek w żadnej z nich nie ma widoku z pierwszej osoby. Może Dishonored?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SUPPORTq w Deus Ex: Bunt Ludzkości grasz w widoku z pierwszej osoby i jedną z dróg przechodzenia misji jest właśnie skradanie się i ciche eliminowanie przeciwników. Jednak bardziej polecam Ci kolejną część czyli Rozłam Ludzkości gdyż w tej pierwszej nawet grając jako skradacz musisz stanąć do otwartej walki z bossami a wadę tą z tego co pamiętam wyeliminowano w kolejnej odsłonie. Sniper Elite ma cztery części więc jeśli nie grałeś we wszystkie to polecam :) Pierwszy Crysis również był całkiem dobry pod tym względem. Owszem, można było wpadać do obozu przeciwnika niczym Rambo i kasować wszystko ale kombinezon miał tryb maskowania i szybkiego biegania co dawało sporo możliwości eliminowania przeciwników bez wykrycia. Oczywiście nie w każdym momencie gra pozwalała na skryte działanie ale bardzo dużą jej część przeszedłem grając właśnie w ten sposób. Choć ma tak wspaniałą fizykę i model zniszczeń, że ciężko oprzeć się pokusie wysadzenia czegoś i zostawienia za sobą jedynie ruin :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, poszukuje gry do pykania z ziomeczkami, dobrze by było żeby dało sie grać raz we dwóch raz w trzech itp bo nie zawsze mamy czas (myśle że do 4 osób). Battle royale odpadają. No i żeby nie wymagało hardcorowego expienia itp, wejść popykać i tyle. Hmm może jakaś strzelanka?

A no i bez wymagań sprzętowych z kosmosu

graliśmy w Unreala, PUBGa, CSa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Arlekin napisał:

Z nieco innej beczki polecam platformówkę Rayman Legends i Origin, można grać w czwórkę naraz. Nie wymaga dużego skila ale zabawa jest przednia . Chyba, że interesują was jedynie strzelanki? To może Left for Dead 2, albo Borderlands 2?

Dzięki, nie muszą być koniecznie strzelanki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może też się wam spodoba Warframe. Tutaj co prawda z tego co wiem jest większe nastawienie na expienie i rozwijanie postaci ale za to jest darmowa więc jeśli się wam nie spdoboa to przynajmniej nie stracicie kasy :) Ostatnio zacząłem grać w Paladins i myślę, że jest to również ciekawa opcja do pogrania ze znajomymi i również darmowa.

Edytowano przez Arlekin
  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat: nigdy nie grałem w serię Yakuza. Z racji, iż nie jestem pewien czy chcę "tyle" wydawać mam dylemat odnośnie co kupić: Yakuza Zero / Yakuza Kiwami ( obecna różnica w cenie na PS Store to 50 zł, a wolałbym nie przepłacać ) - gameplaye obejrzane ani mnie nie przekonują, ani nie zniechęcają - jestem po prostu niepewny odnośnie tego, co kupić (jak i wydawaniu nadmiaru pieniędzy na coś, co jednak może zniechęcić, ale nie musi).

 

Jak radzicie ?

Edytowano przez Hrabia93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2018 o 15:28, zulwiowy napisał:

Cześć, poszukuje gry do pykania z ziomeczkami, dobrze by było żeby dało sie grać raz we dwóch raz w trzech itp bo nie zawsze mamy czas (myśle że do 4 osób). Battle royale odpadają. No i żeby nie wymagało hardcorowego expienia itp, wejść popykać i tyle. Hmm może jakaś strzelanka?

A no i bez wymagań sprzętowych z kosmosu

graliśmy w Unreala, PUBGa, CSa

killing floor 2 - jedna z lepszych gier co-op w jakie grałem

  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...