Jump to content

halinaeu

Forumowicze
 • Posts

  58
 • Joined

 • Last visited

Reputation

2 Neutralna

About halinaeu

 • Rank
  Ork
  Ork

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przypisałem i przyszedł email, "dziękujemy za dokonanie zakupu". Rozumiem, że już jest gra przypisana? Czyli że jak kupię ps4 za jakiś czas, będę mógł ściągnąć?
 2. krótko - od 16.04 do 6.05 jest za darmo uncharted dla ps4. Czy jeśli (jeszcze, ponieważ planuję) nie mam ps4, a ps3 mogę je teoretycznie przypisać do konta aby działały kiedy już kupię ps4?
 3. Krótko - mam mc wersja java. Warto kupować na xone? Działa jednocześnie na windowsie?
 4. Konkretnie na psx i psp. Żadnych samochodówek ani bijatyk. ? (psp na game sharing).
 5. Krótko: Mam hosting i domenę w cba.pl Potrzebuję stworzyć stronę, która będzie wizytówką. Poproszono mnie by wyglądała mniej więcej jak tu: http://www.zaz-siedlce.pl/ Czy nawet tu: https://cered.pl/ Wiem, że są wix.com ale myślę żeby zrobić to samemu (żeby nie płacić za premium, tylko wykorzystać domenę, zwłaszcza, ze jest kupiona już na rok). Jak tego typu stronę zrobić? Żeby było menu, zdjęcia w tle i opis czym się kto zajmuje, na dole kontakt i mapa dojazdu. Czy mając hosting na cba.pl mogę samemu napisać stronę na ftp (np. w php) czy muszę instalować to co tam jest czyli php fusion, wordpress itp.? Czy da się zainstalować jakieś oprogramowanie inne niż jest na cba.pl?
 6. Android chyba 11, Samsung Galaxy A40. Znikąd jest czasami włączony GPS. Jak wyłączyć żeby sam się nie włączał?
 7. Dzisiaj skończyłem Call of Chtulhu. Nic z tej gry nie zrozumiałem i kompletnie mi się nie podobała.
 8. Krótko - posiadam oryginalną Vistę Home Premium i 7 Home Premium Mając je mogę aktywować teraz Windows 10? Że 7 to wiem, tylko że nie upgradowałem a zainstalowałem po prostu 10 z pd. Da się wpisać to co mam na naklejce do 10 i będzie działać? I - gdybym miał i zmienił kompa (kupił nowy laptop), da się zainstalować tę samą 10? Czy OEM działa tak, że kupując kompa kupuję Windows?
 9. Mam xone Nie podobały mi się: Call of chthulu AC Unity Forza 4 Spyro Crash Podobały mi się: AC Origin CoD WW II Lego Star Wars W co warto zagrać? Lubię samochodówki (typu Forza, w sensie tam są codzienne samochody typu VW Golf), FPS o II W.Ś., gry z fabułą, i przygodowe (np. Heavy Rain, Uncharted, czy nawet niektóre AC). Myślę czasem o jakimś horrorze (ale nic typu Outlast, zastanawia mnie Silent Hill ale na PSP mi się nie podobało). Kiedy zmieniłem windowsa gram w Simsy 4, nie wiem czy warto kupować Univesity, Krainę magii, straszydła. ? I lubię starocie.
 10. Jest sens dzisiaj grać w to na xone ? Przeszedłem to już na ps3 i na pc. Nie mam już pc gamingowego, więc mam tylko xone. Jest ogólnie sens? Głównie by zrobić w 100% (na pc miałem chyba 90%) i po achievementy. Ostatecznie multi.
 11. Krótko Gralem często khajitem, jednakże cały czas miałem tylko broń dwuręczną chyba 20 atk. Nie wiem gdzie znaleźć na początku dobrą broń i ogólnie jak a grać? W jakiej kolejności wykonywać questy, jak zarabiać? Nie wiem też którą rasę najlepiej wybrać? Myślę o wojowniku i walce mieczem, myślałem o orku.
 12. konkretnie tylko po exclusivy (i darmowe gry na psplus).
 13. W sumie ja to mam od jakiegoś czasu. Czyli sugerujesz zakup nowego ups? Ten ma z 10 lat.
 14. Trochę dziwne, ale tak jest xd Otóż - czasem są przepięcia czy spadki prądu i wtedy ups cpyka, ale PC się nie wyłącza. Kiedy jednak gram w sims 4 - wtedy się wyłącza. Np. wczoraj tak było i się PC raczej zrestartował. Dlaczego tak? Simsy nie są zbyt wymagające żeby pc musiał się wyłączać.
 15. Postaram się krótko sprecyzować Znikąd dzieje się tak, że przestaje działać dźwięk i mikrofon. Nic nie wyświetla, że rozłączone - po prostu po jakimś czasie od włączenia PC sam się wyłącza dźwięk. Mikrofon i headset są na usb. Jeśli to ma znaczenie - Headset to Corsai HS60. W menadżerze urządzeń wyłaczyłem aby rozłączało w celu oszczędzania energii i nadal to samo. Dotychczas Headset był podpięty z przodu pc, z tym, że mikrofon był pod hubem (który jest podłączony do panelu przedniego, wraz z modemem, który się nie rozłączył). a i windows 8.1 .
×
×
 • Create New...