Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Warto kupić Mortal Kombat X bez dodatków na pececie głównie z nastawieniem na multiplayer? Widzę, że na steamie przeciętnie w danym momencie gra 400-600 osób. Od dłuższego czasu mam chcicę na jakąś bijatykę, a wszelkich anime nie ruszam nawet kijem. Gdyby było dostępne Injustice 2 to pewno bez pytania bym kupił, ale NRS najwidoczniej lubi zarzynać złote kury (vide niewydane dodatki do MKX).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez dodatków się średnio opłaca, bo w DLC jest mniej więcej połowa wszystkich dostępnych postaci. Chyba, że niekoniecznie ci na nich zależy to wtedy można kupić, acz poczekałbym z kupnem do wyprzedaży na steamie, bo wtedy jest szansa, że edycję XL się wyrwie za jakieś 8 euro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ogoorek1

Ja również polecam zakupić Mortal Kombat XL, wersja ta zawiera sporo nowych wojowników, chętnych do walk w multi nie brakuję (przynajmniej ja nie miałem kłopotu znaleźć chętnego do walki). Ja za tą wersję dałem niecałe 40 zł podczas ostatniej wyprzedaży na muve digital.  Na G2A.COM klucz do tej gry kosztuję niecałe 38 zł. 

Jako alternatywy polecam zaczekać na premiery Tekken 7 (2 czerwca) oraz The King of Fighter XIV (15 czerwca) na Steamie. Ewentualnie na Steamie wylądował ostatnio Marvel vs Capcom 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z chwilową posuchą jeśli chodzi o premiery gier które mnie interesują, postanowiłem zaopatrzyć się w coś co wyszło stosunkowo niedawno a nie miałem okazji jeszcze w to zagrać. Mam jednak dylemat nad kupnem dwóch gier, mianowicie Mass Effect: Andromeda i Ghost Recon: Wildlands. Co byście bardziej polecali? Dodam, że jestem raczej typem eksploratora więc im więcej do zwiedzania i zbierania tym lepiej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, UpiornyOrszak napisał:

W związku z chwilową posuchą jeśli chodzi o premiery gier które mnie interesują, postanowiłem zaopatrzyć się w coś co wyszło stosunkowo niedawno a nie miałem okazji jeszcze w to zagrać. Mam jednak dylemat nad kupnem dwóch gier, mianowicie Mass Effect: Andromeda i Ghost Recon: Wildlands. Co byście bardziej polecali? Dodam, że jestem raczej typem eksploratora więc im więcej do zwiedzania i zbierania tym lepiej. 

zdecydowanie Andromeda, dużo fajnych widoczkow przed Tobą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bale napisał:

Polecacie kupić diablo 3 dla samego singla(gram solo) ? 

Dla singla czy dla grania solo? Bo w tą grę można grać solo i w 100% wykorzystywać ją. Jedyna różnica pomiędzy graniem solo a z kimś jest taka, ze jest ktoś obok. Nie ma żadnych specjalnych trybów ani nic. 

Natomiast dla singla czyli kampanii sądzę, że na przecenie warto kupić pod wartunkiem, że będzie z dodatkiem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xenoblade Chronicles X czy Tales of Berseria byście radzili? W tej chwili na PC ogrywam FFX/X-2 HD, a na Wii U Wind Wakera HD, także jednego (czy raczej dwa, ale o FFX-2 słyszałem opinie raczej niepochlebne) jRPG do ogrania niby mam, ale na oba wymienione na wstępie mam chrapkę od dawna (a od kiedy kupiłem Wii U to już w ogóle Xenoblade kusi). Bardziej zależy mi na fabule, ale po srogim zawodzie w przypadku Zestirii (i jak wiem, że to ponoć jedne z najgorszych Teljsów i kawałek ogranej Symphonii na razie nastawił mnie optymistycznie, ale nic nie wiadomo). Steam Summer Sale zbliża się wielkimi krokami, także jakieś promocja jeszcze na Berserię zapewne się trafi i ceny obu gier będą podobne: używane Xenoblade Chronicles X w sklepie w pobliżu kosztuje 150 zł, na dobrą sprawę Berserię dorwę w podobnej cenie, a na wyprzedaży to kto wie. Myślałem jeszcze o Vanquishu/Bayonettcie, po tym jak świetnie się bawiłem w przypadku The Wonderful 101 chciałbym dać szansę Platinum, ale raczej średnio się bawiłem kiedyś przy Bayo na PS3, a miałem okazję pograć coś około dwóch godzin. Zadziwia mnie to, bo jestem wielkim fanem serii Devil May Cry, a za obiema tymi grami stoi Hideki Kamiya.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zakupić jakiegoś ciekawego RPG w rodzaju serii Gothic, Wiedźmina 3 czy Skyrima, a co dokładnie mam na myśli? Otóż chodzi mi o RPG z otwartym światem, jednym bohaterem, żadnej drużyny, chcę być odpowiedzialny za jedną postać, a kolejna rzecz która odpada to rzut izometryczny. Znajdzie się coś ciekawego? Dobrze by było, gdyby to był klimat fantasy, ale jak nie będzie to jakoś przeżyje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

 

Przejdę od razu do rzeczy.

 

Właściwie wiem jaką grę chcę kupić. Jest to NieR: Automata (PC). Ta gra na chwilę obecną wykracza poza moje możliwości finansowe (tzn. stać mnie na nią, ale szkoda mi trochę wydawać prawie 200 zł na grę. I tu rodzi się moje pytanie: Czy warto wydawać około 200 zł na tą grę? Ktoś w nią grał?Czy jest warta swojej ceny?

Spoiler

 

Jakieś chochliki wdarły się do moje postu. Nie zwracajcie uwagi na "spoilery", bo nic tam nie znajdziecie. :)

Edytowano przez Yetiowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Skerwool polecam Ci Kingdom of Amalur: Reckoning - bardzo dobry rpg w klimatach fantasy. Dziś trochę już zapomniany ale ma wszystko czego można oczekiwać od dobrego rpga - bogaty świat, dobry, zręcznościowy system walki, zadania z różnymi opcjami wyboru, kilka ścieżek rozwoju postaci. Na prawdę polecam zwłaszcza jeśli pasują Ci klimaty pierwszego Fablea

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...