Jump to content
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Recommended Posts

@K4SP4R

To jeden z najlepszych RTS, jakie ukazaly sie w ciagu ostatnich kilku lat, swietnie pokazane walki, czesc misji dzieje sie takze w okpowanej Polsce. COH2 bylo warto kupic juz za premierowa cene, teraz tym bardziej.

Mam pytanie, otóż jest na GoG'u przecenione dodatki do Wieśka 3,  jednakże zastanawiam się czy warto? Czy sporo rzeczy dodano, ile czasu itp? Drugim pytaniem jest czy jeśli kupować serię TES, to polecacie kupować pojedyńczo czy lepiej w antologi, która jakoś nie chce bardziej z stanieć xD..

2 godziny temu, need12 napisał:

Mam pytanie, otóż jest na GoG'u przecenione dodatki do Wieśka 3

Oba dodatki do Wiedzmina 3 opowiadaja swietna historie i sa warte swojej ceny.  Do tego ciesza sie bardzo dobra opinia wsrod graczy zarowno polskich, jak i zachodnich. Serca z kamienia to kilkanascie godzin rozgrywki, Krew i wino to ok 30h. Kiep, kto ich nie ogra. ;)

2 godziny temu, need12 napisał:

Drugim pytaniem jest czy jeśli kupować serię TES, to polecacie kupować pojedyńczo czy lepiej w antologi, która jakoś nie chce bardziej z stanieć xD..

Wazniejsze jest to, w jakim jezyku beda. Jesli ze spolszczeniem kinowym to warto brac. Wersja full English nawet dla osoby mowiacej dobrze po angielsku bywa meczaca. Warto przy tym pamietac, ze obecnie Arena i Daggerfal sa niezbyt grywalne, nawet dla ludzi, ktorzy ogrywali je w latach 90. Morrowind warty jest poznania, Obliwion tez, choc mniej, do tego oczywiscie Skyrim.

Jest taka różnica, że w wersji pudełkowej nie ma klucza na steam i jest na płytach. Dodatkowo nówkę można dostać czasem taniej w pudełku niż na steamie

Joł. Posiadam lapka lenovo z50 z geforce 840m, prockiem i5 i8gb ram. Nie jest fatalny, ale szalu nie robi. Wszelkie loly czy cs'y smigaja na najwyzszych, ale juz jakis overwatch musi byc na niskich. I teraz pytanie. Szukam jakiejs fajnej gry, ktora nie bedzie miala ogromnych wymagan sprzetowych. Nie szukam zadnej zrecznosciowki, zadnych platformowek czy innych strzelanek. Ostatnio zagrywalem sie w darkest dungeon i nie wiem w co popykac teraz ;c Chcialem w dont starve together pograc ale zwatpilem, bo gra nie ma zadnego okreslonego celu, co mi sie srednio widzi i jest wylacznie w angielskiej wersji, a moj angielski jest na zalosnym poziomie. Takze dopomozcie ludzie!

Poszukuję gier podobnych do Planet of the eyes, tzn. prostych gier przygodowych z elementami platformowymi typu Another world. 

Ponadto poszukuję gier dobrych survivalowych, nigdy w takie nie grałem i chciałbym się z nimi zmierzyć, coś w stylu the forest.

Tak sobie patrzę na Overwatch i sama nie wiem... dużo ludzi gra? Mozna spoko grac z obcymi czy raczej trzeba mieć ekipę? Fajne toto ogólnie? jakieś demko gdzieś jest może, bo na stronie Blizza nie widzę, ale możliwe, że ślepa jestem :/ Ogólnie polecacie?

10 minut temu, ayla napisał:

Tak sobie patrzę na Overwatch i sama nie wiem... dużo ludzi gra? Mozna spoko grac z obcymi czy raczej trzeba mieć ekipę? Fajne toto ogólnie? jakieś demko gdzieś jest może, bo na stronie Blizza nie widzę, ale możliwe, że ślepa jestem :/ Ogólnie polecacie?

Gre miałem w planach już kupić od razu kiedy wyszła, ale z racji ograniczonego budżetu kupiłem jakieś 3 tygodnie temu ... i codziennie po pracy grywam 3 - 5 meczyków rekreacyjnie, jak i da się bez problemów grać z ludźmi ( statystycznie gram od 5-6 rano i jest z kim grać ), a że nikt ze znajomych nie jest tym zainteresowany to gram solo ... i jestem zadowolony z zakupu. :D

• Upvote 1

O, to bardzo cenna informacja dla mnie :) Czyli mozna grac to też tak po kawałku z doskoku i nie trzeba siedzieć pół dnia? Super. Musze poczytac bardziej i pomyśleć, bo ostatnio tłuke jakies starocie, które kocham i uwielbiam, ale w cos nowego by sie pograło ;) Dzięki.

Witam,
ostatnio bardzo mocno wciągnał mnie polski RealPolitik.
Zagrywałem się lecz po kilku godzinach dopadł mnie bug, który rujnuje mi całą gre (na innym save również)
Więc tu oto pytanie dla Was - Znacie może jakaś grę strategiczną  wraz z elementami ekonomii, dyplomacji etc?
Zależy mi na sojuszach i większych walkach, ale też abym miał możliwość rozwoju i ulepszania własnego państwa/królestwa/uni 

Posiadam  Europa Universalis 3  lecz odstrasza mnie jezyk angielski, przy tak rozbudowanej grze.

Co możecie mi polecić ?
Myślałem również nad Demokracja 3  edycja polska lecz tam chyba nie będę miał możliwości prowadzenia wojen.

Witam,
ostatnio bardzo mocno wciągnał mnie polski RealPolitik.
Zagrywałem się lecz po kilku godzinach dopadł mnie bug, który rujnuje mi całą gre (na innym save również)
Więc tu oto pytanie dla Was - Znacie może jakaś grę strategiczną  wraz z elementami ekonomii, dyplomacji etc?
Zależy mi na sojuszach i większych walkach, ale też abym miał możliwość rozwoju i ulepszania własnego państwa/królestwa/uni 

Posiadam  Europa Universalis 3  lecz odstrasza mnie jezyk angielski, przy tak rozbudowanej grze.

Co możecie mi polecić ?
Myślałem również nad Demokracja 3  edycja polska lecz tam chyba nie będę miał możliwości prowadzenia wojen.

Just Cause 3 czy Dying Light (wraz z dodatkiem) ? Wiem, ze to zupelnie rozne gry, ale w obie chce zagrac, wiec kieruje pytanie do tych, ktorzy grali w oba tytuly. W Just Cause 2 gralo mi sie swietnie, w Dead Island porownywalnie fajnie - stad te rozdarcie. JC2 to superprzyjemna i widowiskowa rozpierducha, ale tylko rozpierducha. Pomysl DI  bardzo mi sie spodobal, ale mniej wiecej w polowie poczulem monotnie. Czy DL jest bardziej zroznicowany ?

DL świetna gra, tylko z zombie walczy się głównie przy okazji, nie jest to główne zajęcie. Więcej się biega za czymś, albo wspina. Wraz z rozwojem postaci biega się inaczej (przeskakiwanie nad zombie, kotwiczka do wspinaczki etc.)

@Shael Ooo to super, bo w DI fajnie rabalo sie zombie glownie w pierwszym akcie w kurorcie. Bedac juz w miescie, po jakims czasie zaczalem lapac sie na tym, ze celowo ich unikalem, bo mialem juz dosc spowalniajacej mnie sieczki. Czyli esencja gameplayu sie dla mnie wypalila. Z drugiej strony moze to kwestia chwilowego humoru, bo od JC 2 za pierwszym razem odbilem sie po 2 godzinach, a za drugim zainstalowaniem bawilem sie doskonale i po zaliczeniu wszystkich mozliwych zadan dalej bylo mi malo.

A jak w DL z momentami skradankowymi ? Bo te na jakis czas mi sie przejadly i chcialbym gry, w ktorej ich nie ma albo jest to sporadyczne.

Edited by SolInvictus

W DL skradanie głównie w nocy, wtedy dostaje się bodajże 2x doświadczenia wszelakiego. Ale jak zauważy nas specjalny zombiak, to wtedy trzeba spierdzielać gdzie pieprz rośnie bo przez większość gry ciężko go ubić. Więc można nocki omijać spokojnie, poza paroma misjami.

Witam 

Mam problem. Kilka lat temu kupiłem PS 3 na spółkę z siostrami. Teraz chcialbym sprzedać PS 3 i kupić 4 też w ten sam sposób ,tylko jest problem . Moja siostra (7 lat ) nie za  bardzo chce się zgodzić ponieważ ma swoja ulubiona gre na ps3 . I pytam się was czy są jakieś ciekawe gry na PS4 którymi mógłbym spróbować ja "przekupić" ???

Edited by tosadrian
Sprostowanie

Cześć! 
Uprzejmiej proszę Was o pomoc 1f642.png Szukam dobrej gry mmorpg free2play. Z systemem walki jak zwykły rpg (unik, bez targetowania (chyba że szczelanie), żeby nie wystarczyło tylko stać i bić), bardzo ładna oprawa graficzna z wciągającym światem, ciekawe questy (nie jak w metnie), rozbudowany system rozwoju postaci (żeby nie tylko statystyki się zmieniały, a dało się to odczuć). Oczywiście musi być ciekawa i nie wymagać expienia (bardziej skupiona na questach i dungeonach, pvp, daily quest)

Może Revleation Online lub Tera?

PS. Będę poświęcał na to jakieś 2h co dwa dni, albo mniej.

Kojarzy ktoś gry podobne do Mercenaries (poza Just Causami)? Najlepiej jakby były na PC albo PS2 ale mogą być też na siódmą generację, będę miał pretekst aby ją kupić.

Dnia 21.03.2017 o 18:23, Assasin4 napisał:

Cześć! 
Uprzejmiej proszę Was o pomoc 1f642.png Szukam dobrej gry mmorpg free2play. Z systemem walki jak zwykły rpg (unik, bez targetowania (chyba że szczelanie), żeby nie wystarczyło tylko stać i bić), bardzo ładna oprawa graficzna z wciągającym światem, ciekawe questy (nie jak w metnie), rozbudowany system rozwoju postaci (żeby nie tylko statystyki się zmieniały, a dało się to odczuć). Oczywiście musi być ciekawa i nie wymagać expienia (bardziej skupiona na questach i dungeonach, pvp, daily quest)

Może Revleation Online lub Tera?

PS. Będę poświęcał na to jakieś 2h co dwa dni, albo mniej.

Guild Wars 2 bardzo dobre MMO RPG F2P jest płatny dodatek a w PVP dasz sobie radę bez wydawania pieniędzy na mikro płatności 

• Upvote 1

3 godziny temu, ProVaX napisał:

Guild Wars 2 bardzo dobre MMO RPG F2P jest płatny dodatek a w PVP dasz sobie radę bez wydawania pieniędzy na mikro płatności 

A tera jest dużo gorsza? Trochę mnie przekonuję grafiką i doś ładną animacją oraz mniej targetowania.  W której grze trzeba więcej się namęczyć żeby pokonać przeciwnika? Nie lubię nie lubię takiego stania w miejscu.

11 godzin temu, Assasin4 napisał:

A tera jest dużo gorsza? Trochę mnie przekonuję grafiką i doś ładną animacją oraz mniej targetowania.  W której grze trzeba więcej się namęczyć żeby pokonać przeciwnika? Nie lubię nie lubię takiego stania w miejscu.

Tera Online jest wydawana przez Gameforce więc boje się o mikropłatności zawsze możesz sprawdzić dwie gry. A i fajna profilówka :P 

Edited by ProVaX
  • Upvote 1