Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Jesli Pillarsy Ci sie podobaly, to obadaj takze Icewind Dale, Neverwinter Nights i Planescape Torment. Nie sa to nowe gry, ale naleza do klasyki gatunku, zebraly swietne oceny i przez wielu uznawane sa za tytuly niezapomniane. Sledz tez informacje o powstajacym wlasnie Torment: Tides of Numenera, ktory bedzie bardzo podobny do Pillarsow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pind0le Na pewno wyżej opisane klasyki, są co prawda trudne ale z tego co słyszałem pilarsy do łatwych nie należą jeśli boisz się starej grafy możesz zdecydować się na baldury w odświeżonej wersji, chociaż ja obecnie przechodzę po raz któryś tam jedynkę i grafika to ostatnia rzecz na którą zwracam uwagę.

EDIT: Z nowszych gier do głowy przychodzi mi jeszcze Wasteland, ale tutaj masz post apo.

Edytowano przez MasterKondi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachciało mi się pograć w taką gdzie się buduje miasto i zarządza nim, jeden kolega z tego forum poleca Cities Skylines. Może ma ktoś lepszy tego odpowiednik? Interesują mnie tylko współczesne miasta.

A może jest taka gra z większą dokładnością? Tj. buduje się domy od podstaw, wybiera się materiał na ściany, grubość ścian, koszty materiałów itp. itd.??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachciało mi się pograć w taką gdzie się buduje miasto i zarządza nim, jeden kolega z tego forum poleca Cities Skylines. Może ma ktoś lepszy tego odpowiednik? Interesują mnie tylko współczesne miasta.

A może jest taka gra z większą dokładnością? Tj. buduje się domy od podstaw, wybiera się materiał na ściany, grubość ścian, koszty materiałów itp. itd.??

Cities Skylines jak najbardziej chociaż mało się znam na tym gatunku to znam trochę ciekawych tytułów może SimCity albo coś z serii Anno ale tam nie ma współczesności chyba najbliższa do niej jest 2070. W 1404 sporo grałem i naprawdę daje radę. Ze znanych mi zostało jeszcze tylko Tropico.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zioomek3

Pozwole sobie powtorzyc moja odpowiedz udzielona w innym temacie:

Najbardziej podobna do SimCity gra jest niezla Cities Skylines, ale mozesz zwrocic tez uwage na takie serie jak Anno i Tropico lub mniej znane, ale tez ciekawe gry jak np. polaczenie city-buildera z survivalem Banished czy settlersowate Folk Tale. Z tego co pamietam, to w Banished w niektorych przypadkach mozna wybierac rodzaj/jakosc materialow, z ktorych maja zostac wybudowane domy, co przeklada sie na trzymanie przez nie ciepla zima i decyduje o predkosci zuzywania sie zgromadzonego opalu (ktorego brak moze prowadzic do zamarzniecia mieszkancow we wlasnych domach).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma obecnie lepszej gry niż Cities Skylines. Nowe SimCity jest strasznie małe i szybko Ci się znudzi. Jest seria Tropico, ale jednak wolę wspomniane Skylines. Możesz się zainteresować SimCity 4, ale ta gra ma już wiele lat i się imo bardzo postarzała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz grę zajmującą się osobnymi konstrukcjami, to... seria Bridge Builder. A jak jesteś zainteresowany samym domem, ze szczegółami, to pozostaje DesignBuilder. Z tym, że to nie jest gra. :] Możesz też zainteresować się projektem OpenSimulator.

A tak serio, to jedyna sensowna propozycja, to ta podana przez Despero23 - czyli Simsy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam znowu survivalu tym razym całkowicie dla jednej osoby.

Multi mnie praktycznie nie interesuje.

Jedyny wymóg to jeśli będą budowle, żeby były one choć trochę użyteczne.

Ładna grafika fajny dodatek ale nie obowiazkowy.

Szukam też jakiegoś rogue like lub siekanki żeby zagrać we dwóch przez steam.

Najlepiej z niewielkimi wymaganiami sprzętowymi, ponieważ kolega będzie grał na laptopie.

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elite Dangerous - jak rozumiem grę mogę kupić jedynie przez steama i nigdzie indziej. Czyli jedyna cena jaka jest to ta tam podana. Teraz co to jest podstawka i co to jest Horizon, co to jest sezon 1 a co to jest sezon 2? Co kupić żeby mieć pełną grę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...