Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@Tesu

Nie... Tylko będziesz chciał wyrwać sobie ręce by nie rozwalić wszystkiego jak zobaczysz jak jesteś ograniczony.

Szukam dobrej (DARMOWEJ) gry MMO (najlepiej choć nie koniecznie RPG), w którą wciąż gra dużo osób, z ewentualnie mikropłatnościami tylko żeby nie dawały dużej przewagi nad zwykłym graczem.

Ja polecam Rifta, Terę, GW2 obecnie już, Wildstara, Marvel Heroes, Trove.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrej (DARMOWEJ) gry MMO (najlepiej choć nie koniecznie RPG), w którą wciąż gra dużo osób, z ewentualnie mikropłatnościami tylko żeby nie dawały dużej przewagi nad zwykłym graczem.

Guild Wars 2 niedawno przeszedł na f2p, al niestety są pewne ograniczenia dla kogoś kto ni kupił gry, chociaż z tego co wiem nie jest to jakoś uciążliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co prawda czy są jakieś rozdziały odbywające się w granicach naszego kraju, ale seria Company of Heroes jest dość lubiana (i a propo - dwójkę mam do sprzedania jakby co). Nie wiem czy są drugowojenne strategie traktujące TYLKO o Polsce.

Jeszcze na przykład Hearts of Iron IV (generalnie chyba cała seria), gdybyś chciał rozegrać wydarzenia WWII z uczestnictwem PL (ale tutaj masz chyba całą Europę, a wybierasz tylko jeden kraj, którego losem kierujesz).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@raf123

W Company of Heroes 2 sa dwie czy trzy misje dziejace sie na terenie Polski (jakas akcja partyzancka i zdobywanie Poznania z tego co pamietam). No i w pierwszym Panzer General w jednym ze scenariuszy mozna bylo zdobywac/bronic Warszawy podczas kampanii wrzesniowej w 1939 roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, minęło trochę czasu od ostatniej mojej wizyty na forum a jednak powracam czyli forum niezastąpione.

Do rzeczy. Poszukuję ciekawego wciągającego i co najważniejsze wartego poświęcania czasu MMORPG'a od razu powiem że omijam WoW'a nagrałem się już poczekam aż wyjdzie nowy content. SWTOR mimo iż jestem wielkim fanem uniwersum to nie mogę grać w ta grę aż szkoda jak zaszkodziła BioWar'owi.

Sam szukałem i zastanawiam się nad jakimś towarem z kuźni NCSOFT'u w L2 przegrałem parę ładnych latek ale to już nie to samo, nie czuję radości już z grania w L2. Zostaję AION, GW2, Wildstar i Blood & Soul.

Poważnie zastanawiam się nad ostatnimi dwoma tytułami jeśli chodzi o NCSOFT.

Bardzo was proszę o jakiś tytuł, polecenie wyżej wymienionego lub coś od was, bo umrę jak nie znajdę czegoś do grania.

Czuję się jak bez ręki siadam do kompa i nie mam w co grać a czas ucieka.

Pozdrawiam starych wyjadaczy onlajnówek - uratujcie mnie.

PS. temat do zamknięcia po uleczeniu mojej dusz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Może zainteresuje cię Black Desert Z tego co wiem to rozpoczęła się Europejska beta, jednak jest to produkcja azjatycka więc nie wszystkim przypadnie do gustu. Niemniej jest to tytuł, który zasługuje na uwagę chociażby dlatego, że wyróżnia się bardzo dobrą grafiką(chociaż to nie czyni gry dobrą).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dwie osoby na pewno pograsz w platformówkę Rayman Origins lub Rayman Legends. Cała seria M&M Heroes (osobiście preferuję IV i V. VI wedle uznania). Jeśli masz pada to Borderlandsy oferują tryb split screen. Również mając pada możesz spróbować znaleźć grę Władca Pierścieni: Podbój, ale nie mam stuprocentowej pewności, czy obsługuje lokalną kooperację. Zaraz to sprawdzę. Jest jeszcze strategia Kings Bounty: Wojownicy Północy z nowego CDAction, ale nie grałem i nie wiem czy jest tryb hot seat. Sprawdzę i zaktualizuję smile_prosty.gif

EDIT: Kings Bounty jednak nie ma multi. Mój błąd smile_prosty.gif

EDIT 2: W Władcy Pierścieni Podbój nie udało mi się włączyć dzielonego ekranu, ale jestem w niemal 100% pewien, że kiedyś w tym trybie grałem. Za to z tego samego uniwersum na dwóch graczy jest Wojna na Północy. :)

Edytowano przez R4G3ST3K
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego indyka polecacie na hybrydę ASUS T100 ? Przypominam, że ten laptop ma wydajność klamki od Żuka. Najlepiej jakiś najnowszy (żeby być na bieżąco) z obsługą pada. Limbo, Hotline Miami 1&2, Super Meat Boy-a, Braid-a i parę innych przeszedłem, tak dla uprzedzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego indyka polecacie na hybrydę ASUS T100 ? Przypominam, że ten laptop ma wydajność klamki od Żuka. Najlepiej jakiś najnowszy (żeby być na bieżąco) z obsługą pada. Limbo, Hotline Miami 1&2, Super Meat Boy-a, Braid-a i parę innych przeszedłem, tak dla uprzedzenia.

Z tych co ja znam to Freedom Planet i Shovel Knight powinny pójść. Na pewno pójdzie Undertale. McPixel pójdzie na 100% :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety patrzac na statystyki Steam calkiem niezlego MW2 nie ma juz wsrod 100 najbardziej ogrywanych gier na tej platformie. Advanced Warfare i Ghosts tez juz zreszta wypadly z pierwszej setki. Jesli nie interesuje Cie futurystyczny BO3, to alternatywa dla niego pod wzgledem popularnosci sa jedynie starsze BO2 i MW3, w ktore wciaz gra kilka tysiecy graczy na PC. Niestety nie jestem w stanie powiedziec, jak aktualnie wyglada sytuacja z cziterami w multi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym brał Civ 5, zwłaszcza z dodatkami ta gra jest pokaźna. Uzasadnienie? Multum nacji, map (również prawdziwe kontynenty, więc od biedy możesz symulować rozwój świata), scenariusze, warsztat steam,, oraz 3 drogi do zwycięstwa, naukowe, kulturowe, podbój, a w Total Warach ograniczasz się do tej ostatniej opcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...