Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Dobra, to lećmy dalej:

  • Realms of Arkania: Blade of Destiny HD - obecnie gra jest całkiem fajna, nie sugeruj się oceną z gry on-line :]
  • Disciples III: Reincarnation - to bardziej turówka, ale dużo cRPGa ma w sobie
  • Kingdoms of Amalur: Reckoning
  • Unepic - polecam. Indor na 100%, ale niezwykle wciągający
  • Avadon: The Black Fortress - mocno oldschoolowy, ale ma w sobie to coś. Jednakże zalecam ostrożność.
  • Shadowrun Returns
  • Shadowrun: Dragonfall
  • Wasteland 2
  • Anachronox
  • Avernum: Escape From the Pit
  • Holy Avatar vs. Maidens of the Dead
  • The Incredible Adventures of Van Helsing

Część gier z tej listy jest... średnia. Jeśli nie gustujesz, to lepiej poczekaj na jakąś konkretną przecenę, bo możesz się sparzyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham Cie. Balem sie Realms of Arkania z racji miłości do Shadows over Riva. Nie chciałem psuć pięknych wspomnień ale skoro ocena z gry-online nijak ma się do rzeczywistości to biorę. Unepic też z kolei przypomina mi piękne, amigowe czasy kiedy trawa była zieleńsza. Co do Shadowrun to jedyne co o nim słyszałem to to, że jest bardzo liniowy - prawda to? Całą resztę wrzucam narazie na listę gier rezerwowych :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie powinienes sie zainteresowac AC II oraz AC IV: Black Flag. No chyba ze chcialbyc poznac historie assassynow i Desmonda od samego poczatku, wtedy byloby najlepiej, zebys siegnal po czesc pierwsza, chociaz moim zdaniem jako prekursor serii jest ona dosc nudna (zwlaszcza jesli chodzi o niesamowicie powtarzalne misje poboczne).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Tesu mówi 2 część albo Black Flag. Z kupnem dwójki przygotuj się na kolejne części bo wątpię, żebyś tak szybko opuścił Ezia Auditore i jego historię(ponoć to najlepsza część, dla mnie to Brotherhood, dwójka jest na drugim miejscu). Starczy ci na wiele godzin świetnej zabawy.

W 4 masz nowego bohatera, wyspy karaibskie no i co dla mnie najlepsze to bitwy morskie, ten tytuł mógłby uchodzić jako osobna marka bo z Assassinem ma mało wspólnego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem jakims wielkim fanem assassynow, gralem generalnie we wszystkie czesci oprocz Brotherhood i Unity, we wszytkie niechronologicznie i najlepiej bawilem sie przy Black Flag, choc nie przepadm zbytnio za klimatami pirackimi, choc po dluzszym czasie mnie osobiscie nudzilo plywanie Kawka, choc gre generalnie polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Endless Space? Wprawdzie, była już wspomniana "Endless Legend", ale tamta gra jest w klimatach fantasy, a "Endless Space" rozgrywa się w kosmosie.

Chociaż, jeżeli chcieć bardziej rozbudowaną grę (rozgrywającą się również w przestrzeni), to polecam: Master of Orion 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie niekoniecznie związaną z kupnem gry, ale raczej ściągnięciem

przymierzam się do ściągnięcia (oczywiście po sesji biggrin_prosty.gif) jakieś ciekawej gry na multi, chodzi mi o grę F2P (a nie P2W)

poczytałem o paru i najpoważniejszymi kandydatami są ArchAge (tu przeszkodą może być moja średnia znajomość angielskiego) oraz Smite (które dziś widziałem jak grał w to szwagier, na początku wydało mi się skomplikowane ale z czasem wyglądało coraz bardziej interesujaco)

którą grę mi polecicie, może jest jakaś inna gra multi również warta zainteresowania?

edit: (jeszcze w oko wpadło mi War Thunder a gdzieś na płycie mam chivilary medieval warfare- może któaś z tych?)

Edytowano przez dirnis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...