Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@UP

Skoro juz dokladnie wiesz, jaka gre chcesz kupic, to piszesz w zlym temacie. Ten jest poswiecony tylko doradzaniu w wyborze tytulu. O to gdzie najtaniej kupic BF3 zapytaj w temacie "Gdzie kupic?". No i na Twoim miejscu zastanowilbym sie nad wersja cyfrowa, wychodzi taniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od pół roku jestem posiadaczem PS4. Kompletnie przesiadłem się na konsolę i jestem zadowolony. Mam tylko jeden problem. Nie jest dobrym graczem w FPSy. Przeszedłem na czarnulce póki co Wolfensteina, Killzone'a oraz dwie części Metra. Nie szło mi jakoś super. Dalej twierdzę, że w FPSy gra się ciężko na padzie... ale do czego zmierzam. Mam dylemat. Korcą mnie dwie gry i nie wiem na którą się zdecydować. Dodam, że interesuje mnie w nich multi. Mianowicie Battlefield 4 oraz Call of Duty Advanced Warfare. Nie wiem co wybrać. Kupując BF'a musiałbym brać premium edycję bo kupować samą podstawkę i potem dopłacać 200 za premium to tak jakbym płacić za grę dwa razy... albo wziąść CoDa. Czego się boję ? Boję się, że będę dostawał niesamowite bęcki jak ja nieraz potrafię strzelać dosłownie serię obok bota xD Tu mam na myśli Wolfensteina... Co mi poradzicie ? Na co się zdecydować? Proszę o pomoc smile.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie twoją winą jest, że kiepsko strzelasz na konsoli, bo zwyczajnie pady nie są przystosowane do FPSów i niewygodnie się na nich gra w strzelanki bez autocelowania (raz próbowałem - nigdy więcej).

Skoro kiepsko sobie radzisz w FPSach na konsoli to czy jest sens się do tego w ogóle zabierać? No, ale jak już jesteś pewien, że chcesz to pomijając kwestię finansową wybierz Battlefielda. Powód jest dosyć prosty... na dłużej gra będzie starczyć. CoDy wychodzą co jakiś czas, regularnie kolejne części i w każdej (?) mamy multi, więc z każdym kolejnym tytułem fani się przesiadają do nowego. Oczywiście nie jest tak, że nagle serwery robią się puste, ale jednak w BF3 nadal czasem lubię sobie zagrać meczyk czy dwa i nie istnieje problem ze znalezieniem odpowiedniej gry.

CoD jest ciekawszy w singlu (pamiętny pierwszy Modern Warfare), a BF lepiej wypada w kwestii multi. Jednak problemem jest to, że bez Premium bywa niewygodnie i z ograniczeniami, ale jak ktoś jest cierpliwy to da sobie z tym radę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mlynarz1992

Jesli granie w FPS-y na padzie idzie Ci srednio, to lepiej wez BF. Tam multi ma mimo wszystko wolniejsze tempo niz w COD i bedziesz miec wieksze szanse na ustrzelenie czegokolwiek. COD byl jest i bedzie szybka, zrecznosciowa zabawa w berka strzelanego, do ktorej w najnowszej czesci dodano jeszcze latanie, przez co tempo gry jest jeszcze wieksze i wymaga jeszcze lepszego opanowania kontrolera. I rozumiem twoj bol - sam tez kilka razy podchodzilem do FPS-ow na konsoli. Nie szlo mi jakos tragicznie, ale jesli sie ma wylaczone autocelowaniem, to czlowiek sam sobie robi pod gorke i daje fory przeciwnikowi. Z drugiej strony gre z asysta w celowaniu odbieram jako pewien rodzaj cheata i ujme dla wlasnych umiejetnosci. I tak zle i tak niedobrze. Dlatego po przejsciu kilku FPS-ow i spedzeniu kilkudziesieciu godzin w multi na konsoli wrocilem do PC jako platformy dla shooterow. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że dopiero teraz pisze ale odnośnie tych gier miałem na myśli coś nowego.

MMORPG jak najbardziej będą myślałem na GW 2 lub coś innego.

Naprawili już ESO i można tam grać za gold z gry ?

Jeśli tak to byc w ESO celował.

Edytowano przez Brox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Perun

Zalezy, czy lubisz takie klimaty i jakie masz podejscie do portow z konsoli. Ja kupilem rok temu na zimowej wyprzedazy i prawde mowiac zaluje. Gra ma potencjal, klimat z zombiakami mi pasowal, ale nie zmienia to faktu, ze jest niestety paskudnym, niechlujnym portem z konsoli, ktory nawet menu ustawien nie ma przystosowanego do PC. Plus czas w grze plynie nawet kiedy w nia nie grasz - jesli zrobisz sobie od niej kilka dni przerwy, to nagromadzone w grze zapasy beda sie coraz barziej wyczerpywac, a jesli ktoras z postaci byla chora, moze umrzec. Gra ma duzy potencjal, tylko jej wykonanie jest bardzo przecietne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu Ostatnio oglądałem TWD i jakoś ogarnęła mnie chęć zagrania w grę z zombi, zwłaszcza, że jest możliwość rozbudowy osady. Ten element mnie właśnie zaciekawił. Skoro mówisz, że gra jest słabym portem, to podziękuję. Poczekam na inne promocje, bo jak na razie to nic na wyprzedaży mnie nie zainteresowało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deftylol

Moim zdaniem GTA IV > SR3, chociaz ten ostatni ma duzo lepszy klimat, a produkcja Rockstara stara sie byc bardziej powazna.

Z kolejnych trzech podanych przez Ciebie tytulow Risen 2 jest najdluzszy, ale pod wzgledem klimatu na pierwszym miejscu stawiam Max Payne 3. Dishonored troche kliamtu ma (choc mniej niz nowy Thief), a jego niespieszne przejscie metoda skradania sie to jakies 20 godzin.

@zpox

Darksiders a Borderlands to dwa zupelnie rozne gatunki, w ktore gra sie inaczej. Wolisz slashery czy strzelanki z elementami rpg? Borderlandsy sa fajne do gry w co-opie i starczaja na dluzej, jesli cena jest atrakcyjna, to bierz edycje z dodatkami, zawsze to wiecej zawartosci.

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Ja z kolei zastanawiam się nad zakupem Injustice za 15 zł na steam. Jak ta gra wypada w porównaniu do Street Fightera 4? To raz, a dwa czy myślicie że mi, jako fanowi Total Wara, przypadnie do gustu Civilization V? Nigdy nie grałem w żadną część tej gry i chciałbyś się mniej więcej zorientować na co mogę liczyć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hellscream000

Injustice jest bardzo fajne, stylistyka i klimatem troche powazniejsze niz seria SF. Niestety w SFIV nie gralem, wiec nie jestem w stanie Ci powiedziec, jakie dokladnie roznice sa miedzy tymi dwiema grami.

Co do Twojego drugiego pytania, sam jestem fanem serii Total War, z ktora jestem od pierwszej czesci. I jednoczesnie uwielbiam Cywilizacje, z ktora takze jestem od pierwszej czesci. Podstawowa roznica miedzy nimi jest taka, ze w Total War glowny nacisk polozony jest na rozgrywane w czasie rzeczywistym bitwy miedzy armiami w wykorzystaniem formacji, uksztaltowania terenu i zasady papier-nozyce-kamien w odniesieniu do roznych kategorii jednostek. Warstwa ekonomiczna chociaz istnieje, to jest ona dosyc plytka i stanowi tlo do ruchow armii po mapie i bitew.

Cywilizacja z kolei skupia sie przede wszystkim na rozwoju kierowanej przez gracza nacji - eksploracji terenu, budowaniu i rozbudowywaniu miast, dokonywaniu odkryc naukowych umozliwiajacych tworzenie nowych struktur i jednostek, rozszerzaniu wplywow militarnych i kulturowych, tworzeniu sojuszy oraz na podboju innych nacji, czasem znajdujacych sie na nizszym szczeblu rozwoju cywilizacyjnego od nas. Przy czym bitwy nie sa tu rozgrywane w czasie rzeczywistym tak jak w Total War, ale sa przedstawione jako pojedynek na mapie swiata. Ogarniecie produkcji w kilku miastach, wytyczanie kierunku postepu naukowego, wydawanie polecen jednostkom, obmyslanie kierunku naszej krotko- i dlugoterminowej ekspansji jest tutaj bardziej kompleksowe niz w serii Total War, bo mamy dostepne wiecej mozliwosci i wiecej zroznicowanych jednostek na przestrzeni wiekow. Mozliwe jest tez osiagniecie zwyciestwa poprzez wyslanie misji w kosmos albo ekonomiczna czy kulturowa dominacja nad innymi nacjami, podboj militarny nie jest tu wymogiem. Seria Cywilizacja wiekszosci osob przypada do gustu, bo jest w miare przyjazna graczom, nie rzuca od razu na gleboka wode i wywoluje slynny syndrom jeszcze jednej tury...

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO Borderlands 2 jest lepsze of 1, ale gra jako taka jest nudna, jesli nie gra sie z kims w co-opie, przynajmneij dla mnie. Poczatkowo jest fajnie, ale pozniej zaczela mnie nuzyc. Co do edycji GOTY - niech ktos inny sie wypowie czy do kosztujacej 4,99 euro podstawki B2 warto doplacac 6,25 euro za DLC. Ja ich nie kupowalem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Orgins jest słaby bo nic nowego nie wnosi do serii, a ja nie grałem w ŻADNĄ część z przygód batmana wiec nie jest to dla mnie minus. Czy może się mylę i 3 część ma jakieś inne wady i jest znaczny spadek jakości gameplay'u co do poprzedniczek?

Edytowano przez Inseminator
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...