Jump to content

KlaudiuszDruzus

Forumowicze
 • Content Count

  166
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

47 Dobra

About KlaudiuszDruzus

 • Rank
  Krasnolud

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

2,337 profile views
 1. Znasz posła Nitrasa? Nie? To jest twoje odwracanie kota ogonem. Po pierwsze: TVP. No chyba, że żyjesz w rzeczywistości równoległej. Po drugie: Hołownia przed drugą turą popierał Trzaskowskiego. Chodzi mi o pewien program w TVN 24, w którym zgadzał się z nim niemal we wszystkim. PS. Zacznij używać pilota i nie pisz z żółcią mieszając nazwy stacji telewizyjnej. PS 2. Duda grał przeciwko głównej stawce. Jeżeli ktoś jego poparł z głównych kandydatów, to napisz kto. Do tej pory myślałem, że to jest temat o polityce a nie o żartach. Skoro ty tak nie uważasz ... Taaa ... Przykładowo "pucz" w budynku Sejmu i przed nim ... Zaraz, to byli ludzie związani z opozycją ... Twoja narracja upada? Jeżeli choć czasem oglądasz TVN 24, to wiesz, że Monika Olejnik, Katarzyna Kolenda-Zaleska, czy pan Morozowski (bardzo urocze poklepywanie z Donaldem Tuskiem, co pewnie według ciebie symbolizuje "obiektywność"?), nie są obiektywni i często się z tym nie kryją. PS. Pzkw VIb i inni o podobnych poglądach - zacznijcie używać pilota.
 2. PS. W Trójce - było unieważnianie głosów - np. Deep Purple około 500. Według byłego współpracownika szefa listy nie było regulaminu ustanowionego. PS 2. W poście powyżej - ciekawa piosenka Kazika. Moim zdaniem - treść ciekawa, ale ja bym nie dał pierwszego miejsca (raczej wspomniany Deep Purple lub The Cure). No, ale to tylko moje zdanie. Pozdrawiam.
 3. Słucham? Chyba przesadzasz ... PS. Tak czy inaczej - nawet zebranie większej liczby głosów, nie jest gwarantem, że projekt będzie procedowany (patrz -przypadki np. przed 2015 rokiem).
 4. Ze swojej strony - poproszę o coś w rodzaju King's Bounty lub Blackguards. Obie serie były dodane w CDA i obie mi się podobają. Dlatego proszę o podobne gry.
 5. Ten numer z "Blackguards 2" i "Lost Planet 3", to (jak dla mnie) kandydat na numer roku. Wiem, że to jest wcześnie, ale tytuły są z całą pewnością super.
 6. Natomiast ja zwyczajnie nie mam czasu, a ponadto nie jest to mile widziane. Tak czy inaczej - w pracy nie gram. Co innego w domu - ostatnio "Blackguards" z CDA.
 7. Ciekawy utwór, który może nie jest rewelacyjny i przełomowy, ale jest właśnie ciekawy: 6,5/10 Propozycja: Meat Loaf - "Out Of The Frying Pan (And Into The Fire)"
 8. Piosenka mocno (jak dla mnie) średnia: 4/10 Propozycja: Stan Bush - "Never Surrender" PS. Piosenka pochodzi z 1988 roku (film "Kickboxer"). Jej nowa odsłona znajduje się na płycie Stana Busha "Change The World" (2017 rok).
 9. Tylko jak została ta polszczyzna oceniona? Bez polskich znaków? Komicznie takie tłumaczenie będzie brzmiało w np. urzędzie (w którym polskie znaki są wymagane). Rosja krajem federacyjnym? Ale tylko z nazwy i przepisów - praktyka jest inna. Dowody? Gdybyś oglądał dowolny program informacyjny w telewizji, to wiedziałbyś, że imigrantów zaprosiła pani kanclerz. To od jej "zaproszenia" zaczęło się zwiększenie strumienia napływu ludzi do Europy.
 10. Niezła muzyka, choć bez tego czegoś: 5/10 Propozycja: Laura Branigan - "Self Control"
 11. Klasyczny przykład przyczepiania się do pisowni, a pomijania istoty rzeczy (czyli czy ktoś ma rację, czy jej nie ma). PS. Ja mógłbym przyczepić się do ciebie, z uwagi na brak polskich znaków. Dlaczego? To wprawdzie nie przeszkadza w zrozumieniu tekstu, ale istotnie potrafi przeszkadzać. PS 2. Odnośnie wypowiedzi zacytowanej przez użytkownika Santus Faustus I - ciekawa, kontrowersyjna, choć momentami możnaby się zgodzić. PS 3. Tak na marginesie - najpierw należy sobie odpowiedzieć na pytanie: kto zaprosił migrantów (w większości nie są uchodźcami). Skoro pani kanclerz przynajmniej częściowo wycofuje się ze swojej polityki (pod wpływem takiego, a nie innego, wyniku wyborów w Niemczech) migracyjnej, to dyskusja na ten temat, choć ciekawa, jest raczej bezcelowa.
 12. Całkiem ciekawy utwór: 7,5/10 Propozycja: H.E.A.T - "Eye Of The Storm" PS. Piosenka pochodzi z nowej (tegorocznej) płyty zespołu.
×
×
 • Create New...