Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Tak, pierwszy napatoczy się Templariusz. Dac mi jakis mieczyk, raz na piec poziomow rozmieszcza mu sie jedna z dwoch umiejetnosci. Potem trzeba sie troche pogimnastykowac, zeby nie sluzyl tylko za mieso armatnie. A grajac w sieci z innymi, towarzysze nie sa dostepni, ot takie rozwiazanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Crew to (jak obecnie wszystkie tytuly klasy AAA Ubisoftu) gra, ktora opiera sie na znanym schemacie z serii Assassin's Creed. AC: punkty widokowe, FC4: wieze Pagana, FC3: maszty radiowe, The Crew: antetny (jakos tak :P). To fajna sciganka, zwlaszcza w gronie znajomych, ale jako maniak hack'n'shlasy bede bronil Diabelka rekami i nogami. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić DLC do Dead Space 2 i 3, The Last of Us i FF XIII-2? Bo w ich cenie byłoby kilka gier np. Darksiders 2 tylko do niego też jest masa DLC. Zastanawiam się też nad Skyrimem GOTY i Oblivionem GOTY na PS 3 bo wyjdzie taniej niż na kompa tylko czytałem o błędzie i nie wiem czy jest już naprawiony?

http://www.cdaction....problemami.html

Edytowano przez Ata15
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skyrim bez modow jest dosc nudny, a na PS3 nie ma mozliwosci ich wgrywania. Mysle, ze z gier wymienionych najlepsze jest The Last of Us, piekny, swietny fabularnie.

Darksiders II tez niezly, ale TLoU to jedna z najlepszych gier poprzedniej generacji konsol.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tongue_prosty.gif

Ostatnio uciułałem 120 zł na jakąś nową gierkę i tak zastanawiam się w, co zainwstować. Najbardziej jestem napalony na The Crew, ale słyszałem, że nie za dobrze działają tam serwery i boję się, że może się szybko znudzić i nie wiem, czy przez to nie poczekać na jakąś obniżkę. W opcję wchodzi jeszcze Diablo 3 za 80 zł, bo starter nie powiem wciągnął mnie. Ogólnie potrzebuję coś, co szybko się nie nudzi tongue_prosty.gif Co polecacie?

Poczekaj na Grand Theft Auto V.

Edytowano przez Misiek690
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ata15

Pytanie, czy wszystkie z tych czterech gier podobaly Ci sie na tyle, ze chcesz inwestowac w DLC do nich zamiast kupic sobie cos innego. Osobiscie Dead Space 2 i 3 bym sobie odpuscil, FF XIII-2 jest niezle i mozna sie zastanowic, za to TLoU jest produkcja na tyle dobra, ze tu sklanialbym sie ku zakupowi dodatkow. Jednak z drugiej strony mozesz rozejrzec sie tez za czyms nowym, co starczy Ci pewnie na dluzej i tez dostarczy niezlej zabawy. jesli jeszcze nie masz, to dla posiadacza PS3 obowiazkowe jest np. Red Dead Redemption i Heavenly Sword.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gralem w Wasteland 2 samemu bedac laikiem w tych sprawach i nie bylo tak zle. Zawsze tez mozna obnizyc poziom trudnosci w czasie trwania gry, granie np na niskim to zadna ujma, najwazniejsze, zebys sie dobrze bawil. Jesli lubisz postapo i szukasz gry, ktora starczy na wiele godzin to goraco polecam W2. O Divinity sie nie wypowiem, bo nie gralem.

Edytowano przez seba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasteland 2 to dobra gra. Moze bez fajerwerkow, ale biorac pod uwage, ze to tytul z Kickstartera, to dla mnie gra przerosla oczekiwania. Ladna, ciekawa, po prostu dobra.

Grzech Pierwotny takze mi sie spodobal, ale jako fan podziemi, stworow i klikania na cel... jednak musialem sie ugiac i zwrocic honor Pustkowiom 2. Polecam, bo Fargo odwalil kawal dobrej roboty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu. Miałam przyjemność zagrać w obie części, i bardo dobrze się bawiłam. Jednak skoro najpierw zacząłeś zabawę od NV, to trzecia część może cie zawieść pod paroma względami(krótsza i mniej rozgałęziona fabuła, dużo gorsi towarzysze, mniej broni do zabawy). Lecz trójka nadal jest świetną grą, w którą zdecydowanie warto zagrać.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem co z tymi DLC. Można je równie dobrze zobaczyć na YT. Chodzi mi oczywiście tylko o DLC fabularne. Napisałby ktoś czy dużo dodają DLC do gier The Last of Us, Dead Space 2 i 3, Final Fantasy XIII-2? Bo tak jak mówie za ich cene (200zł) byłoby kilka pełnych wersji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Roxee

Jesli nie jestes pewien, czy turowe RPG Ci podejdzie, to sprobuj swoich sil z dosc tanim Shadowrun Returns lub Shadowrun Dragonfall. Obie gry maja calkiem fajny klimat, rozne klasy postaci i walke w turach wlasnie.

@Kosarz5

Chociaz New Vegas jest lepsze od Fallout 3, to nie znaczy to, ze ten ostatni nie jest warty poznania. Moze nie jest idealny, moze nie jest moimi ulubionymi dwoma pierwszymi Falloutami, ale i tak bawilem sie w nim na tyle dobrze, ze nie zaluje spedzonego przy nim czasu. Jesli ktos lubi uniwersum Fallouta, postapokaliptyczne klimaty i gatunek RPG, to powinien dac szanse Falloutowi 3.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, poszukuję jakiejś naprawdę fajnej gry z dobrym replayability - tak, by było naprawdę dużo grania, i by szybko się nie nudziła. Ograłem trochę starego Isaaca, ale za bardzo nie przypadło mi to do gustu? Możecie coś polecić? Ostatnio oglądałem trochę gier, i spodobał mi się pomysł gry Banished oraz Besiege, ale nie wiem jak to na dłuższą metę wygląda z tymi grami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arthes

Banished jest fajne, ale dosc szybko sie nudzi niestety. Jak juz sie ogarnie co i jak, to utrzymanie osady przy zyciu wielkim wyzwaniem nie jest. Ja moge Ci polecic Frozen Synapse lub Doorkickers jesli nie masz nic przeciwko grom opierajacym sie na planowaniu akcji i nastepnie jej wykonywaniu i sprawdzaniu, co mozna poprawic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Don't Starve + DLC + Together. Czyli walka z glodem, porami roku w co-opie. Dobra pozycja, kooperacja dla sporej ilosci graczy (ale najlepiej chyba stworzyc duet, bo szybciej zrobi sie latwiej. Gra naprawde umie dac w kosc, sa postacie do odblokowania, sa mody dodajace nowych bohaterow.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Po AC IV mam dość duża chrapkę na dobrą grę w pirackich klimatach.

Nie dawno napatoczyło się Ravens Cry.

Grał ktoś ? Jak wygląda graficznie,mógłby ktoś opisać tu swoje odczucia ?

A drugą grą która mnie zainteresowała to Pixel Piracy i tutaj też prosiłem bym o krótką recenzje gracza :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakichś klasycznych gier na iPhone'a. (czyt. remake, remaster etc.) Proszę mi tylko nie proponować SW:KOTOR, Max Payne i GTA bo to już ograłem. Gatunek w sumie obojętny, chociaż najlepiej jakby to był jakiś mały erpeg albo coś w stylu pierwszych Zeld lub jakaś platformówka w stylu Mario.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FishY

Ja przy Dragon's Dogma sie nudzilem. Ciekawsze wedlug mnie jest Kingdoms of Amalur: Reckoning. Oprocz niego standardowo: Fallout new Vegas i Fallout 3, Oblivion, Skyrim, Dragon Age, Fable...

@TheGlocKPL

W tej chwili do glowy przychodza mi tylko The Secret of Monkey Island, Broken Sword, Earthworm Jim, Bomberman, Metal Gear Solid, Final Fantasy i Chrono Trigger. Jesli dobrze pamietam na iOS jest tez Wolfenstein 3D i DOOM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...