Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Sigma, Tesu - co do Skyrima, to wiecej opcji zarzadzania kompanami dodaje mod Ultimate Follower Overhaul. Link : http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/14037

W podstawowej wersji ta funkcja jest dosc mocno ograniczona.

Od siebie polecam Fallout New Vegas, Diablo I, II & III, Torchlight (zwlaszcza czesc druga!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Diablo i Torchlight mają bardzo ograniczone możliwości w porównaniu z wymogami poszukiwanej gry. Co do eksploracji świata to w obu przypadkach jest liniowy... rozległy, owszem, ale mimo wszystko liniowy, a towarzysze są odgórnie narzuceni przez grę, więc na "zbieranie towarzyszy" nie ma co liczyć, tak więc nie do konca te tytuły odpowiadają potrzebom.

Gdybym miał coś zasugerować to w pierwszej kolejności Dragonage, a następnie MassEffecty, ale skoro BioWare ograny to nic innego do głowy mi nie przychodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś prostego, niezobowiązującego indyka, w którego mógłbym pograć podczas słuchania audycji radiowych. Gra nie powinna mieć zbyt rozbudowanej fabuły, a ponadto powinno to być coś, w co można pograć 15-20 minut, a po wyłączeniu nie utracić dotychczasowych postępów. Przeszedłem już wszystkie gry z gatunku match three, jakie miałem w steamowej biblioteczce, niedawno ukończyłem też Death Rally i szczerze powiedziawszy skończyły mi się już pomysły na "niezobowiązujące" gierki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie koledzy. Poszukuje gry z niebagatelną fabułą. Dodam, że RPGi począwszy od Dungeon Master na Dragon Age III kończąc mam za sobą ale ciekaw jestem czy wyszła może jakaś niszowa gra, którą można było łatwo przeoczyć, a przeaczać się jej nie powinno?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźminy i Mass Effecty to fabularne arcydzieła, więc jeśli pominąłeś to obowiązkowo do nadrobienia. STARWARS KotOR ograne? Gothic, zwłaszcza 1 i 2 (z dodatkiem Noc Kruka), trójka trochę odbiega klimatem, ale wcale nie osłabia serii. Gdybyś nie ograniczał się tylko do RPGów to jeszcze Spec Ops: The Line ma wciągającą, nieliniową i angażującą emocjonalnie fabułę... Wracając do RPG, wiem, że podaję oczywiste tytuły, ale jest jeszcze seria The Elder Scrolls: Morrowind, Oblivion i Skyrim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą wszystkie tytuły oprócz Spec Ops. To nie kwestia samej miłości do RPG, a bardziej do systemu rozwoju postaci, która z "nikogo" staje sie z wolna chodzącą petardą. Na ten przykład bardzo dobrze grało mi się we wszystkie Dalekie Płacze, z uszczególnieniem ostatniej części, a to przecież shooter. Zastanawiam się nad jakimiś indykami ale w tym temacie jestem słabiakiem.

Edytowano przez Savaroth
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety już tak. confused_prosty.gif Majstersztyk sam w sobie, każda część. Myślę nad tym by odświeżyć sobie Skyrima z modami, bo nigdy żadnych Starych Skroli nie modowałem ale to jest taka ostatnia deska ratunku.

Edytowano przez Savaroth
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem ci zasugerować serie FarCry, ale uświadomiłem sobie, że przetłumaczyłeś to na Daleki Płacz :P

Czyli nie koniecznie chodzi ci o rozwój w pełni kontrolowany, tak jak to ma miejsce w większości RPGów, np. Skyrim? Może też być coś jak właśnie FarCry, gdzie zaczynasz jako ofiara, a kończysz, jak łowca lub motyw "od zera do bohatera"?

Znowu więc podam popularny tytuł (indyki nie są mi zbytnio znane) Assassin's Creed, ale tylko części I i II, bo w kolejnych to już chodziło tylko o uzbieranie kasy na nowy ekwipunek, a nie samorozwój.

Inny przykład: STAR WARS Jedi Knight II: Jedi Outcast (gra mojego dzieciństwa, stojąca obok Gothiców). Stary styl gier, gdzie poziom trudności wymagał myślenia, a nie szybszego klikania klawiszy i lepszego ekwipunku. Bardzo mocno odczuwa się różnicę między postacią na początku gry, a tą na końcu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...