Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Witam,czy warto kupić FIFĘ 15(PC) ? pytam się dlatego bo nie wiem czy będę grał multi a boję się że może się powtórzyć sytuacja w której kupiłem bf3 niecałe 3 lata temu,coś tam pograłem multi przeszedłem coopa i na tym się moja przygoda z tą grą skończyła(oczywiście nie wykluczam całkowicie takiej możliwości by pograć multi ale i tak w tym trybie bym grał rzadko).Poza tym chyba dla samego singla nie jestem pewien czy się opłaca, także proszę o poradę co w tej sytuacji zrobić.Pozdrawiam

Edytowano przez ghostrapper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat teraz najwieksza zaleta FIFA 15 jest Ultimate Team, tryb po prostu prosty, lecz w tej prostocie wlasnie genialny. Jesli jednak nie bedziesz gral multiplayer to zawsze mozesz zagrac z kims na jednym komputerze, tryb menadzera, tworzyc turnieje i puchary, grac stworzonym zawodnkkiem. Mozliwosci od groma, wiec nawet nis liczac multi - bedzie co robic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli jednak nie bedziesz gral multiplayer to zawsze mozesz zagrac z kims na jednym komputerze, tryb menadzera, tworzyc turnieje i puchary, grac stworzonym zawodnkkiem. Mozliwosci od groma, wiec nawet nis liczac multi - bedzie co robic.

Tylko właśnie w tym problem że raczej z nikim nie będę grał na 1 kompie i dlatego właśnie nie wiem co zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ktoś za chwilę zaproponuje ci State of Decay, ale ostatnio zapowiedziano zremasterowaną wersję, więc może warto poczekać... Jest jeszcze Rust, ostatnio wyszło H1Z1. Jak na steamie w wyszukiwarce zaznaczysz sobie gatunek "survival" to będzie tego od groma, tyle że wszystko prawie w wersji alpha lub beta niestety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cule123

Ja polecam The Long Dark. Przeciwnikami sa tam glownie zimno i glod, chociaz wilki tez moga niezle napsuc czlowiekowi krwi. gra jest w Early Access - nie ma poki co scenariusza fabularnego, ale juz teraz mozna grac w sandboksie i walczyc o przetrwanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze starszych/niemłodych - seria Might&Magic do IX, Arx Fatalis, seria Wizardry,

Z takich, które można bardzo szybko unowocześnić modami - Vampire The Masquerade: Bloodlines, System Shock 2, Deus Ex

Z nowych - Might&Magic X: Legacy, Deus Ex:HR, Lichdom Battlemage

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cule123

Niestety, ale większość gier typu zombie survival utknęło we wczesnym dostępie. Nie byłoby w tym nic złego, jednak większość rozczarowuje przytłaczającą ilością niedoróbek lub zwyczajnie niewielką różnorodnością gameplayu.

Od siebie polecam Project Zomboid. Gra ciągle dynamicznie się rozwija, a już przytłacza oferowaną zawartością. Najlepszy RPG w świecie zombie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ciekawych gier FPS/strzelanek do obadania, Chciałbym, aby były to w miarę świeże tytuły. Zależy mi też na tym, żeby gra nie miała miliarda hektarów terenu do zwiedzenia, żeby zaliczyć tytuł. Chodzi mi o coś pokroju Call of Duty czy Max Payne 3, kolega Goliat na forum polecił mi kiedyś serię Metro i też się nie zawiodłem. Czekam na propozycje. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartazel

Spec Ops The Line i Binary Domain mają do zaoferowania ciekawą historię i dość liniową konstrukcję etapów. Podobny, choć ciut słabszy od Call of Duty był również Medal of Honor z 2010 roku. Z innych gier do głowy przychodzą mi jeszcze Warhammer Space Marine - tu walczy się głównie w zwarciu, ale to naprawdę satysfakcjonująca rozwałka - i Gears of War, choć to ostatnie do najmłodszych już nie należy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :P

Ostatnio uciułałem 120 zł na jakąś nową gierkę i tak zastanawiam się w, co zainwstować. Najbardziej jestem napalony na The Crew, ale słyszałem, że nie za dobrze działają tam serwery i boję się, że może się szybko znudzić i nie wiem, czy przez to nie poczekać na jakąś obniżkę. W opcję wchodzi jeszcze Diablo 3 za 80 zł, bo starter nie powiem wciągnął mnie. Ogólnie potrzebuję coś, co szybko się nie nudzi :P Co polecacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diabelek nie znudzi sie szybko, obiecuje. Cztery akty, zadania poboczne. No dobra, przeszedles gre - ale tylko jedna klasa. Dochodzi tez dodatek (de facto genialny), dodajacy dlugi, piaty akt. Postacie trzeba przemyslec, dobrac przedmioty, kamienie, towarzysza pasujacego do buildu. Od kombimacji mozna dostac zawrotu glowy :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam jest właśnie z tym towarzyszem? Bo może jestem dziwny, ale nienawidzę grać w rpg, hns itp z towarzyszem takim komputerowym,u którego muszę ogarniać wszystko (a granie całą drużyną, której muszę rozdzielać zadania na pauzie to katorga). Można na dalszych etapach gry olać to i tylko raz na jakiś czas item jakiś mu podrzucić :) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...