Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@sqvarra

Na PS3 polecam Red Dead Redemption, Heavenly Sword, trylogie Uncharted (albo chociaz druga czesc), serie God of War (wyszla antologia, zdaje sie, ze starsze odslony zostaly w niej odswiezone). Do tego mozesz dorzucic nowy Mortal Kombat albo Injustice, w ktore na padzie gra sie swietnie. Wspominany przez innych ACIV Black Flag tez jest warty uwagi, ma swietny klimat i starcza na bardzo dlugo. Mnie przejscie singla, misji pobocznych, zdobycie wszystkich znajdziek i zrobienie prawie wszystkich aktywnosci dodatkowych zajelo okolo 70 godzin gry. Swietny stosunek ceny do otrzymywanego za nia contentu.

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Jakiś gier poszukuje, żebyśmy mogli z kuzynem pograć na jednym kompie (splitscreen itp) przy pomocy padów od Xboxa 360.

Znalazłem Rayman Origins, Rayman Legends, Trine 2.

Wszystkie te gry obsługują pady od xboxa i można grać co-opa na jednym kompie? Jak tak, to, co jest lepsze Rayman Origins czy Legends czy Trine 2 i dlaczego? (czy zeby sie odnalesc w Legends, trzeba znac fabułe Origins?) I jeszcze jedno: Ile zajmuje przejście Origins? Bo może przez weekend jeden zdąrzymy przejśc obie, to by było akurat ;d

I jeszcze jedno. Czy Gears Of War 1 obsługuje split screena na PC? Jak nie, to jakieś poważne gierki właśnie typu GoW są na split screena PC?

Edytowano przez Wizardius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inseminator

Trine jak najbardzie polecam a tego tyu to warto jeszcze zagrać w Rayman Legends i Origins , a chodzi Ci o gry które można przejść w kilka osób czy też takie w których się rywalizuje między sobą? Bo jak w takie też to polecam jeszcze Street Fightera 4 i Raymana Szalone Króliki 2 (świetna zabawa w absurdalnych konkurencjach jak pranie brudnych gaci na czas) no i oczywiście w fife i pesa.

KlaudiuszDruzus

moim zdaniem lepiej kupić fifę, od fifiy 11 pes jest co roku gorszy, jedyne w czym nadal ma przewagę (choć już niewielką) to w ustalaniu taktyki zespołu , sama rozgrywka nie jest już niestety taka dobra jak dawniej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

Poszukuję gry fps bo takie preferuję (serie BF/COD odpadają na wstępie).Ważne,żeby w miarę była ciekawa i nie koniecznie musi mieć tryb multi.Zastanawiałem się nad kupnem Crysisa 3 lecz po "dwójce" mam mieszane uczucia.Dziewczyna także w wolnym czasie (na w miarę dobrym laptopie) lubi pograć w jakieś "ścigałki" (tutaj też odpada temat nfs'a).Generalnie nie nie muszą być to najnowsze tytuły.Byłoby dość fajnie gdyby któryś z tych fps'ów oferował tryb co-op.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z FPS polecam:

Quake 3 Arena/Live

Unreal Tournament 2004, 3

Crysis 1, 3

Wolfenstein: The New Order (brak multi)

Far Cry 3

TimeShift

BioShock 1, 2, Infinite (tylko w dwójce jest multi)

Nie ma w nich co-opa, chociaż to zależy od trybu w multi.

Ścigałki:

GRID jedynka, Autosport

DIRT 2

Colin McRae Rally 2.0, 2005

FUEL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Szukam podobnej gry do Driver: San Francisco. Chodzi o to, że Driver bardzo mi się podoba, ale niestety coś leży u mnie z optymalizacją, bo klatkuje już przy najniższych ustawieniach, gdzie inne gry jak Battlefield 3 przy najwyższych ustawieniach śmiga.

Podoba mi się w niej kamera zza kierownicy. Lubię sobie pojeździć czy to autobusem czy innym pojazdem po mieście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wink_prosty.gif

Poszukuję gry fps bo takie preferuję (serie BF/COD odpadają na wstępie).Ważne,żeby w miarę była ciekawa i nie koniecznie musi mieć tryb multi.Zastanawiałem się nad kupnem Crysisa 3 lecz po "dwójce" mam mieszane uczucia.Dziewczyna także w wolnym czasie (na w miarę dobrym laptopie) lubi pograć w jakieś "ścigałki" (tutaj też odpada temat nfs'a).Generalnie nie nie muszą być to najnowsze tytuły.Byłoby dość fajnie gdyby któryś z tych fps'ów oferował tryb co-op.

Jeśli chodzi o ścigałki, to ja bym brał Sonic & Sega All Stars Racing Transformed. Osobiście nie grałem jeszcze w zabawniejsza i ciekawsza ścigałke na split screenie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam (nie wiem czy w dobrym miejscu to pisze i czy temat jest zgody)

Mam pytanie:

Czy moglibyście mi polecić jakaś grę w której mogę edytować swój pojazd (Dodawać np:Spoliery Alufelgi kolory itp)

Może być płatna

Ostatnio grałem na Androidzie w Real Racing 3 i tam była taka opcja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na latobraniu jest promocja na Civ 5 i Civ4 Edycje Kompletną. Nie grałem jeszcze w żadną grę z tej serii i nie wiem czy DLC, aż tak bardzo zmieniają rozgrywkę. Osobiście zależy mi bardziej na nowszej części. Jakbym kupił Civ 5 to w jakie dodatki powinienem się zaopatrzyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc jak temat wskazuje poszukuję gry. :) Ostatnio naszła mnie ochota by zagrać w jakiegoś przyjemnego dość klasycznego RTS'ika. You know what i mean. Ograniczona mapka, rozbudowa, rekrutacja jednostek. Dawno w takie gry nie grałem i nawet nie wiem co ostatnio w tej kwestii się pojawiło. :) Zresztą nie musi to być jakaś nowość, ale nie interesuje mnie żadna z części Starcrafta, Warcraft 3, Age of Empires ani Command&Conquer. Co innego bylibyście w stanie mi polecić? Najlepiej w dwóch kilmatach: kosmicznym albo jakimś historycznym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry mmo darmowej, która nie obciąży mi za bardzo kompa. Ściągnąłem neverwinter. Bardzo fajna, dużo możliwości, kreator postaci również. Niestety jak płynnie działała poza miastami, tak po wejściu do miasta omal nie spaliłem karty graficznej (komputer się wyłączył z dość żałosnym jazgotem). Co możecie polecić? Zależy mi na możliwości wykreowania wyglądu postaci, niedużych wymaganiach oraz ograniczonym mikropłatnościom. Chciałbym uniknąć grę która oferuje posiadania własnego domu, ale żeby otworzyć w nim drzwi trzeba zapłacić(przykład). Co możecie polecić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...