Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@Szymon22

Przy MW3 spedzilem kilkaset godzin i powiem Ci, ze nie warto. Nawet jeszcze zanim swoje premiery mialy Black Ops 2 i Ghosts, zbyt wiele osob na mapach z DLC nie gralo i oczekiwanie na mecz trwalo sporo dluzej niz w przypadku mapek z podstawki. Teraz, prawie 3 lata od ukazania sie MW3, ilosc graczy jest sporo mniejsza i inwestowac w nowe mapki nawet za taka cene nie ma sensu moim zdaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wrenka

Nic sie nie traci. Poszczegolne czesci The Elder Scrolls nie sa ze soba polaczone fabularnie, w kazdej grze grasz kim innym w innej prowincji swiata Tamriel. Mozesz kupowac bez obawy, ze nie zrozumiesz historii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem gry The Night of the Rabbit, grał może ktoś w ten tytuł? Fajna przygodówka?

Bardzo dobra przygodówka. Ciekawy klimat, trochę bajkowy, trochę niepokojący. Główny bohater to dzieciak, może trochę irytować, ale jeśli weźmie się pod uwagę, że samemu było się kiedyś takim wkurzającym 10-latkiem, to będziesz się dobrze bawił. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wrenka

Ja jako fanka TES'a oczywiście polecam każdą grę z serii. A jeśli chodzi o zaczęcie od Skyrim'a to nie jest żaden problem ,natomiast jeśli zainteresuje cię historia zawsze możesz próbować zdobyć wcześniejsze części <Obliviona można całkiem niedrogo kupić w sklepach ,a Arena i Daggerfall są na licencji Freeware ,o Morrowind'a trudniej ,ale jak ktoś dobrze poszuka to wszystko znajdzie> W każdym razie tak jak mnie wcześniej panowie uprzedzili Skyrim i reszta gier ma oddzielny wątek fabularny ,zatem nie ma się co martwić,że możesz czegoś nie zrozumieć w fabule. Jeśli możesz kupić tanio to nie ma co się wahać ,w szczególności jeśli lubisz RPG smile_prosty.gif

Edytowano przez sarciaxd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up:

Pewnie, że warto. Gra w to naprawdę dużo ludzi. O wiele więcej niż w BF4, z którym ja do tej pory mam problemy, mimo dobrego sprzętu i minięcia kupy czasu od premiery, podczas której to kupiłem grę, a przegrałem ok. 5h. Ponad miesiąc temu BF3 rozdawany był za darmo na originie, więc szkoda, że się nie załapałeś. Tak czy siak można go dostać za 30zł, więc nie jest to majątek w stosunku do możliwości ilości przegranych godzin i funu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KinkakuGinkaku

Witam wszystkich niedawno kupiłem gre Dishonored w promocji na steam w Polsce, ale pokazuje mi ze jest to wersja RHCP (RU). Czy to oznacza ze to wersja rosyjska i czy nie dostane za to bana itp? Gre moglem normalnie aktywowac i grac. Dzieki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dylemat z zakupem gier, na gogu jest wyprzedaż tytułów m.in Daedalic. Nie wiem czy kupić dwie części The Dark Eye (Chains of Satinav + Memoria) czy The Whispered World Special Edition, Oba warianty kosztują dosyć podobnie (ok. 10 $). Proszę o możliwie szybką podpowiedź, który wariant jest bardziej może okazać się lepszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

W Dishonored nie grałem, więc się nie wypowiem, Thiefa właśnie przechodzę i gra się bardzo dobrze, choć nie jest to produkcja pozbawiona wad. Przede wszystkim mocno kuleje optymalizacja. Chyba z dwie godziny męczyłem się z testowaniem różnych ustawień, stosowaniem fixów i porad z internetu, zanim udało mi się uzyskać względną płynność. Jeśli grasz na komputerze z sygnatury, to nie wiem czy uda Ci się uzyskać zadowalający fps. Kolejna niedogodność to kiepskie AI przeciwników, gram na poziomie mistrzowskim i na razie nie było fragmentu przy którym bym się spocił, wystarczy przykucnąć i chować się w cieniu co czyni naszą postać praktycznie niewidzialną, nawet jeśli wrogowie znajdują się parę kroków od nas. Momentami przeszkadza również brak swobody, nie da się otworzyć okien, zaczepić strzały z liną czy wejść tam gdzie twórcy sobie tego nie życzą. Niemniej jednak pomimo tych wad gra się bardzo przyjemnie, okradanie domów sprawia większą frajdę niż strzelanie w niejednym fpsie, a klimat i historia potrafią wciągnąć. Moim zdaniem warto sprawdzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arwanii

Witajcie, poszukuję gry (strategia lub coś w tym stylu) gdzie budujemy swoje miasto, i możemy wypowiadać wojny innym lub toczyć walki z innymi państwami.

Jeśli nie ten dział proszę o przeniesienie.

NIe chcę typowo wojennej strategii typu CoH.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Serie Cywilizacja, Settlersi, Heroes of Might & Magic, Age of Empires, Rise of Nations itd?

Witam wszystkich niedawno kupiłem gre Dishonored w promocji na steam w Polsce, ale pokazuje mi ze jest to wersja RHCP (RU). Czy to oznacza ze to wersja rosyjska i czy nie dostane za to bana itp? Gre moglem normalnie aktywowac i grac. Dzieki za pomoc.

Jesli gre kupiles przez Steam i ja zainstalowales, to nie powinno byc zadnych problemow. Wersja RHCP to wersja na Rosje, Wegry, Czechy i Polske, czyli spelniasz kryteria. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z nową promocją Biedry znowu mam dylemat. Lepiej wziąć DMC HD czy któreś Darksiders? Dodam że w DmC grało mi się bardzo przyjemnie, a w DMC4 denerwował mnie backtracking (i Kyrie, ofc) i nie do końca ogarniam podział na style. (noob, wiem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nevya

Ja bym brał DMC HD. Grałem w pierwszego Darksiders o czułem się jak w budżetowym God Of War, mało broni, combosów. W pozostałych częściach DMC nie masz 4 stylów od razu, tylko masz jeden i można go zmieniać w sklepie. Backtrakingu też nie ma, a i jest więcej pyskatego Dante, a nie Nero którego połowa kwestii to "Kyrie!!".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, tak jak w temacie chciałbym sie was zapytać jakie gry polecacie na gorące, długie i nudne dni?

Jeżeli możecie to podawajcie tytuły gier które nie wymagają pobierania/stałego połączenia z internetem gdyż obecnie mam tylko 20gb neta na osoby :'(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem sie nad borderlands 2, wiedźminie 2 i świństw row 4. Co myślicie, dobre tytuły na upalne dni? :)

@swinstw row 4 ach ta auto korekta na iPadzie. Jeżeli ktoś sie nie domyślić to chodzi o saints row 4

A i chciałem sie jeszcze zapytacie czy nie lepiej było by mi kupić najpierw Wiedźmina 1 zanim zagram w 2, co powiecie?

Edytowano przez IVIeron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Borderlandsy bralbym ostatnie jesli nie nastawiasz sie na gre w co-op. Pierwszego bralbym Wieska. Nie musisz znac W1 by grac w W2, ale oczywiscie nie zaszkodziloby przejsc calosci od czesci pierwszej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...