Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@UP

Mnie nigdy Halo jakos specjalnie nie siadlo, strzelanka jakich wiele i wsrod najwiekszych hitow gatunku bym jej nie umiescil. Gdyby nie grube miliony pompowane przez Microsoft w promocje tego tytulu na ich konsoli to popularnosc Halo bylaby znacznie mniejsza. Moim zdaniem seria Gears of War jest ciekawsza - nie dosc, ze zrewolucjonizowala gatunek popularyzacja oslon, to ma tez calkiem niezle uniwersum i fabule. Ja bym bral GoW, a Halo umiescil na liscie "do wyprobowania pozniej".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, szukam przygodówek lub RPG, w których występuje motyw miasta, poszukiwań, tajemnic. Coś w klimatach Syberii, Blade Runner, Dark Earth, lokacji miejskich w The Longest Journey. Nie musi to być czysta przygodówka, mogłoby być coś a'la Beyond Good & Evil. Chodzi trochę o wątek detektywistyczny, o eksplorację, mnogość postaci, wątków, tropów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

Właśnie wymieniłem kartę graficzną GTX 560Ti na nowego GTX 970. W związku z tym chciałbym niejako przetestować nową kartę na jakimś tytule, który pozwoli mi "zobaczyć różnicę". Czyli gra z grafiką na tyle dobrą i wymagającą, że mój stary GTX560TI uruchamiał to na średnich lub niskich.

Klimaty i gatunek praktycznie dowolny byle nie fantasy w stylu Wiedźmina. Sporo gier mam już w swojej bibliotece ale chciałbym poznać wasze zdanie i propozycje w tej sprawie co zainstalować albo zakupić.

Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze GTA V? Wystarczy pogrzebac w zaawansowanych ustawieniach grafiki i zobaczyc jak kolejne wlaczane bajery graficzne zapelniaja pasek dostepnej na karcie pamieci. Ja na moim GTX 970 z 4GB VRAM grajac w 1440p nie bylem w stanie ustawic wszystkiego na max. Do tego oczywiscie Crysis 3, ktory swego czasu na najwyzszych ustawieniach graficznych zauwazalnie mi zwalnial pomimo siedzacych w kompie dwoch GTX 580. Dobrym wyborem do testowania mozliwosci karty beda tez takie tytuly jak Obcy: Izolacja, Sleeping Dogs: Definitive Edition (podrasowany wizualnie wzgledem oryginalu), Ryse, Metro Redux czy ARMA III (ustawienia zasiegu odwzorowania terenu potrafia zdusic nawet bardzo mocne konfigi z 980 na pokladzie). No i last but not least Batman: Arkham Knight, chociaz w tym przypadku czesc mocy karty zostanie zabrana przez efekty wizualne, a czesc przez spaprana optymalizacje, nie wiadomo tylko ktora z tych czesci bedzie w Twoim przypadku wieksza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA V właśnie niedawno skończyłem . Właśnie zastanawiałem się nad tym czy nie przejść drugi raz z widokiem FPP - opłaca się ?

Crysis 3 - dawno nie grałem w sumie chętnie zagram ponownie na lepszych ustawieniach

Batmana właśnie też mam już. Więc to będą te tytuły :P

Pozostałe może kiedyś sprawdzę jak będzie więcej czasu.

Dzięki Tesu za pomoc.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezamaco. :)

Co do ponownego przechodzenia GTA V, ale tym razem w FPP to moim zdaniem w wolnej chwili warto tak pograc chociaz przez te 2-3 godziny kampanii fabularnej i przekonac sie, jak zmiana perspektywy wplywa zarowno na wrazenia podczas jazdy autem, jak i podczas strzelanin. Pamietajac jak gra wyglada w TPP po zmianie perspektywy na FPP wrazenie jest troche dziwne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś dobrej bijatyki na pc (wiem że takich mało) Grałem w Mortal Kombat IX i X, Street Fighter 4,Naruto SUNS3FB i SUNSR,Dragon Ball Xenoverse i aktualnie gram w Dead or Alive 5

Edytowano przez Stebcio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stebcio

Polecam Injustice (naprawdę dobra i dynamiczna bijatyka, gra tych samych twórców, co tworzyli MK 9 i 10), doradzam także przyjrzeć się odsłonom serii Guilty Gear, które są na Steam, gry z serii BlazBlue, The King of Figters XIII, Skullgirls.

Warto zwrócić uwagę, że coraz więcej dobrych mordobić pojawia się na PC, zatem w przyszłości na blaszaku pojawią się takie tytuły, jak Killer Instinct, bijatyka z uniwersum Saint Seiya, Street Fighter V, kolejny Naruto oraz być może Tekken 7 (w którymś z wywiadów wspomniano, że wersja PC jest rozważana).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon age origins i Risen czy polecacie zakupić gry?

Dobre gry, polecam jak najbardziej. Trochę różne pozycje, gdyż w Risen sterujesz jednym bohaterem, a w DA całą drużyną, więc będziesz miał różnorodność. No i Dragon Age trochę Ci zajmie. Co do Risena to chyba pierwsza część jest najlepsza (przynajmniej do momentu szukania pewnych przedmiotów), więc jeśli jesteś fanem Gothica to będziesz wniebowzięty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co kupić. Assassin's Creed 3 czy 4 black flag? Która część fajniejsza? Akurat tu nie mogę się zdecydować, miejsce akcji jednej i drugiej jest dla mnie zachęcające. Fajnie jak by ktoś doradził smile_prosty.gif

Edytowano przez Isek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę kiepsko zaczynać od którejkolwiek z nich nie znając poprzedniczek (AC: Brotherhood i tak był najlepszy moim zdaniem). No, ale jeśli już chcesz zaczynać od którejś z tych dwóch to zdecydowanie Black Flag, bo niestety 3 mi się wydawała kompletnie nijaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem 1 część z duża przyjemnością, w 2 nie grałem, i pograłem tylko trochę w Revelations, ale mnie nie wciągneła za bardzo. Dlaczego jednak 4 niż 3?

Btw, dlaczego mi na żółto wszystkie wyrazy "nie" na żółto podkreśla?" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powiedziałem: 3 jest nijaka. Bohater przez całą grę kojarzył mi się z niedorozwiniętym neandertalczykiem bez charakteru. Zrezygnowano w dużej mierze z tego, co czyniło serię tym czym być powinna, czyli grą o skrytobójcach. Do tego przemodelowali twarz Desmonda tak żeby był bardziej podobny do bohatera trójki (w końcu to jego przodek), co skończyło się tym, że Desmond zbliżył się bardziej do małpy niż do człowieka.

Czemu 4 jest lepsza? Szczerze mówiąc nawet nie ukończyłem, bo już nie miałem siły robić znów tych samych misji, ale była lepiej zrealizowana od trójki. Niby nadal nic nowego, ale przynajmniej po morzu się miło pływało i dało się razem z załogą śpiewać szanty, a i bohater nie sprawiał wrażenia ograniczonego idioty. (Nie, nie jestem rasistą, ale zwyczajnie Connor przez całą grę udowadniał mi, że nie powinienem go lubić)

Pewnie kliknąłeś przypadkiem w przeglądarce Ctrl+F i wpisałeś słowo "nie", więc podkreśliło ci wszystkie te słowa na stronie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Isek

Bo czworka chociaz niby jest o Asasynach, to przez przypadek okazala sie byc najfajniejsza gra piratach. Karaiby, bitwy morskie, abordaze, zdobywanie fortow, ukryte w dzungli swiatynie, szanty i fajne postacie. W porownaniu do Black Flag AC3 wyglada jak ubogi krewny. Polecam tez AC2, pod wzgledem przyjemnosci grania stawiam ja na rowni z AC4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...