Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@ Kudzu: powiem tak. jako suba okropnie wk*********** mnie fakt, że wydają płatne dodatki, które rok po wydaniu F2P dostają za darmo. Obecnei możesz grać swobodnie we wszystkie wydane, poza najnowszym czyli Shadow of Revan, ael spokojnie, bo na F2P XP leci normalnie, więc zanim podbijesz postaćdo 55 levela, to spędzisz z miesiąc, albo dwa, pod warunkiem, że będzie grał codziennie po 8 godzin wink_prosty.gif Do tego czasu on też będzie darmowy.

Teraz pytanie: po co kupować coś, jak za jakiś czas będzie darmowe ? W wypadku huttów dostawaliśmy zajefajną statuetkę wyświetlającą hologram pewnego hutta, który służy za trenera; w skrócie nie trzeba wracać do głównego miasta na każdej planecie, żeby zdobyć nowe skille. W przypadku Revana, nie dali nic takiego, za to podwyższyli każdemu kto go zakupił ilośc zdobywanych ikspeków DWUNASTOKROTNIE za questy klasowe. Doprowadziło to do sytuacji, żę mogłeś pomijać pewne planety i od razu udawać się na te o wyższym poziomie. Po czym mogłeś wrócić na te słabsze i zrobić tylko głównego questa. W sumie teraz jest to wprowadzone dal każdego aktywnego suba.

Edytowano przez rumbur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

szukam tytułów gier na imprezę. Będziemy młócić w 4 chłopa. Mamy pady i potrzebny osprzęt.

Jakie proponujecie tytuły? Najlepiej split-screen, albo inne do grania wspólnie. Pewnie szukamy jakiś indie gierek, ale jestem otwarty na każdą propozycję.

Póki co mamy taką skromną listę:

Battleblock Theater

Castle Crashers

Trine (seria)

Monaco

Rocket League

Talisman

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@belfelcer

W pierwszej kolejnosci bralbym Obcego, pozniej AC Unity. Innymi wartymi wzmianki grami na PS4 sa najnowszy Batman, Witcher 3, Mortal Kombat X, Bloodborne czy Devil May Vry Definitive Edition.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PS4 polecam jak kolega wyżej (nie grałem tylko w Mortala). Z tańszych gierek polecam odświeżonego Oddworlda, The Last of Us Remastered (jak nie grałeś na PS3 to instabuy) czy chociażby God of War 3 (jak nie grałeś wcześniej). Mi się nawet spodobał Murdered jak grałem na X360, a z tego co widziałem to jest w promocji za 50 zł więc gierka też warta uwagi.

@3up. A na co są to gierki? PCta, Xklocka czy PSa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim! Jestem właśnie po przejściu niesamowitego(*.*) Wieśka 3 i choć nie jestem fanem tych gier, to był to najlepiej spędzony czas wolny na komputerze ;) Niestety skończył się i potrzebuje czegoś nowego(oprócz CSa oczywiście ;D). Może być to cokolwiek - na co dzień gram w cs, ale taki Wiesiek mnie urzekł. Miłoby było, gdybym wraz z postępem gry miał jakieś nowe itemy czy coś - więc może jakieś MMO? A jeżeli RPG to jakaś fajna historia. Zastanawiałem się na Batmanem Arkham City? Co sądzicie? Zależy mi, żeby gra jako tako wyglądała - grafika nie musi powalać, ale żeby animacje nie wyglądały jak w Wieśku 1 na przykład ;/ Jakieś pomysły? O, wiem! Myślałem też nad Dying Light, ale obawiam się, że szybko się znudzi. Podajcie jakieś pomysły jak możecie ;) Z góry dziękuję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dying Light mimo lekkiej monotonii nie nudzi się tak szybko przez bardzo dobry gameplay. Jeśli chcesz dobrego RPGa z wciągającą fabułą to poza Wiedźminami dobrze się prezentuje Mass Effect. Co do Batmanów to mnie do gustu za bardzo nie przypadły, ale znam wiele osób, które są nimi zachwycone. Jeśli chodzi o MMO to raczej cieżko będzie znaleźć coś, co nie polega na bieganiu od misji do misji i zabijaniu potworków.

EDIT:

Żeby nie tworzyć kolejnego postu podepnę się z własnym pytaniem.

Ktoś poleca jakiś dobry slasher na PC? Ukończyłem Devil May Cry 4 niejednokrotnie i DMC z 2013 bawiąc się przy nich doskonale i mam ochotę na coś podobnego. Usiąść z padem w dłoni i bez większego stresu siekać hordy wrogów w równie efektywny, co efektowny sposób. Myślałem nad Metal Gear Rising, ale tytuł jest mi kompletnie obcy, więc gdyby ktoś był w stanie mi go przybliżyć lub zaproponować coś, co da tyle czystej radości ile seria Devil May Cry.

Edytowano przez Pawcio334
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawcio334

DMC 4 jest naprawdę świetne i ciężko znaleźć coś co mu dorówna. Możesz spróbować także Devil May Cry 3, ale musisz liczyć się z tym że to powrót do epoki PS2, no i jest sporo trudniejsza. Choć są tacy co ją stawiają nad "4".

Dla graczy największym problemem Metal Gear Rising, było to że to nie był kolejnym MG Solidem :) DMC4 moim zdaniem nie przebija, ale wciąż fajny tytuł, o ile nie przeszkadzają ci sceny rodem z anime, czyli przecinanie wielkich robotów na pół kataną, itp. No ale w DMC ci nie przeszkadzały, to i tu nie powinieneś mieć problemu.

Z innych tytułów jest X-Men Origins: Wolverine. Także świetny tytuł dający sporo satysfakcji. Był nie tak dawno w CDA.

Darksiders 1 i 2 - dobre siekaniny, obecnie za grosze.

Enslaved - całkiem nieźle oceniana gra, ale własnoręcznie nie miałem okazji sprawdzić

Prototype to może nie taki slasher jak DMC, ale system walki ma z grubsza taki jak w siekaninach

Jeśli nie przeraża cię zmiana perspektywy to jest Shank. 2D platformer "ciągle w prawo", ale przyjemna gra z niezłym systemem walki pozwalającym kręcić combosy. Polecam ci zwłaszcza bardziej dopracowanego Shank 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DMC 3 mam nawet z CDA i grałem, ale nie udało mi się ukończyć z powodu jakiegoś błędu, który nie pozwalał mi wykonać czegoś i zrobić poziomu, więc grę porzuciłem, a szkoda, bo mimo wysokiego poziomu trudności grało się przyjemnie.

Darksidersy oba zrobione, a Prototype mi nie podeszło

Chyba jednak skuszę się na Metal Gear Rising. Nie lubie japońszczyzny, bo zawsze jest jakaś taka udziwniona w sposób mocno przegięty, ale patrząc po gameplayach na YT nie jest to aż tak rażące.

Mam wielką nadzieję, że remaster DMC4 to takie przypomnienie serii przed premierą DMC5, obyśmy jak najszybciej o niej usłyszeli :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, ponownie! :) Pisałem już wyżej, że szukam gry i dziękuję @Pawcio334 za odpowiedź, aczkolwiek Mass Effect nie podchodzi mi zbytnio ;/ Poszukałem trochę i po obejrzeniu recenzji itp. - to są moje typy:

BioShock Infinite - ponoć fajna historia, dużo krwi, ale samo strzelanie lipa

Watch Dogs - dobra alternatywa dla GTA?

Dying Light

Batman Arkham City

Far Cry 4 - grałem w 3 na PS3, spędziłem przy niej trochę godzin i nie bawiłem się źle, aczkolwiek ogólnie gry FPS trochę mi się przejadły, a z drugiej strony może warto spróbować?

Niestety mogę kupić tylko jedną z tych gier, więc co byście polecali z wyżej wymienionych? Z góry dziękuję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bioshock Infinite - dla jednych historia jest świetna, dla innych zbyt przekombinowana i gdzieś zgubiła sens. Jeszcze nie grałem, ale myślę że kiedyś warto spróbować. Ale tak bardziej przekonać się "o co kaman", niż upatrywać w niej gry życia.

Watch Dogs - papierdółka a nie alternatywa. Porównywalne z GTA z GTA-podobnych to jest najwyżej Saint's Row, może Sleeping Dogs. WD to gra typu "można zagrać, ale jak będzie pół darmo"

Dying Light - historii się nie spodziewaj, ale przyjemna gra do po prostu pogrania, odprężenia się

Batman AC - jak dla mnie gra świetna. Dobra walka, dobre etapy skradankowo-assassinskie. Jeszcze jak lubisz szukać różnych znajdziek, czyli maksować to już w ogóle. Obecnie za ok 30 zł kupisz wersje GOTY.

Far Cry 4 - grałem w 3, FC4 to podobno takie 3,5 w Himalajach. Daje sporo wolności w eliminacji wrogów - co oznacza fun, o ile umiesz się bawić. Dla mnie kolejny mocny tytuł.

Ja bym na pewno odrzucił Watch Dogs, a i Bioshocka bym ustawił z tyłu kolejki. Wszystkie pozostałe mogą zapewnić długie godziny grania, o ile będzie ci się chciało robić side-questy i inne poboczne pierdółki. Mówisz że możesz tylko jedną grę, ale ja bym kupił Batmana (bo tani) i jeszcze jedną. Ewentualnie jak się tak napaliłeś na Bioshocka, to możesz go kupić także wraz z Batkiem, a cenowo zmieścisz się mniej więcej w cenie samego Far Cry 4 lub Dying Light.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do FarCry 4 to w zasadzie dokładnie to samo, co dostaliśmy w "trójce" tylko wszystkiego w niej "więcej i bardziej". Z jednej strony to plus, bo poprzednia część była bardzo dobra, więc osoby zaznajomione powinny się nieźle bawić, a z drugiej minus jest taki, że niewiele wnosi nowego i jest to dziwne uczucie, że robimy znów to samo. No, ale to gra od Ubisoftu, więc można się było spodziewać, że dostaniemy ponownie to samo... Do Watch Dogs bym się nie zbliżał. Pomijając już nawet moją wewnętrzną odrazę do Ubisoftu to WD jest zwyczajnie kiepskie, a jak zestawimy je z GTA to wypada wręcz okropnie. Jeśli nie grałeś jeszcze w GTA V to polecam :)

O Dying Light już wcześniej napisałem. Gra jest bardzo dobra, zwłaszcza jeśli się ją podaje w małych dawkach, bo robiąc sobie kilku godzinowe sesje można się przy niej męczyć, ale przy posiedzeniu na 1h dziennie daje kupe frajdy.

Co dalej?

Batmany mi nie podeszły. Próbowałem zabrać się do Arkham Asylum dwa razy i za drugim podejściem doszedłem całkiem daleko, ale gra mnie zbyt znudziła. Nie mogłem się mimo wszystko do niej przekonać, ale nie twierdzę, że jest zła. Bynajmniej! Jest to seria dobra, ale nie trafiła po prostu w mój gust.

No i został Bioshock, o którym nic nie powiem, bo nigdy mnie do tej serii nie ciągnęło, ale na pewno kiedyś spróbuję w nie zagrać ;)

Mam nadzieję, że choć trochę pomogłem :)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat.

Nagrywam sobie różne filmiki na youtube, więc potencjalna 'oglądalność' gry też ma znaczenie.

Dylemat dotyczy:

-ARK: Survival Evolved - gram ostatnio w Rust i jest całkiem spoko, chociaż samemu bym się tam zanudził. Ktoś wie jak to wygląda w kwestii ARK? Można samemu (nikt z moich znajomych nie ma tego) czy raczej trzeba kompanię? Ostatnio trochę to popularne na YT, więc mój materiał pewnie utonąłby w morzu innych.

-Killing Floor 2 - wiem, że to jeszcze beta, ale moim zdaniem już wygląda i zapowiada się super. W jedynkę za wiele nie grałem, ale to raczej kwestia przypadku, a nie tego, że mi się nie podobała. Dużo czasu spędziłem przy L4D (obu częściach). Gierki również za wiele na polskim YT nie widuję, więc wydaje mi się, że może mieć większy potencjał oglądalności, a i sam mogę pograć, będąc dopasowanym do drużyny z randomami z internetów (również nikt z moich znajomych nie posiada tej gierki).

Ktoś coś grał i poleca/odradza?

(za KF2 przemawia też trochę fakt, że jest tańsza prawie 10euro)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bioshocka mamy w aktualnym numerze CDA więc wydatek 16 zł to chyba nie problem? (czteropak normalnego piwa/paczka papierosów) Sam zagrać nie zagrałem, ale jak tylko znajdę chwilę to na pewno usiądę to tego wspaniałego tytułu i go przejdę bo bardzo długo do niego podchodziłem.

Co do Watch_Dogsa to powiem tak - jak lubisz innowacyjne rozwiązania to gra Ci się spodoba. Jedynym minusem, który znalazłem po kilku godzinach rozgrywki to kiepski model jazdy, który wygląda po prostu słabo, ale w końcu to nie symulator wyścigów tylko gra o hackerze :D Sama rozgrywka bardzo przypadła mi do gustu - ustawiłem sobie najtrudniejszy poziom trudności i gra się wyśmienicie. Fabuła wciąga jak w GTA 5, a dodatkowo oferuje multum mini-gier, które możemy znaleźć w całym świecie przedstawionym. Gra jest widowiskowa i to trzeba przyznać. Możliwości hackerskie są super, a sam bohater nie jest kiczowaty. Ostatnią rzeczą, która osobiście mi się spodobała to multi - dużo lepsze niż w GTA 5 (przynajmniej dla mnie), bo oparte na walkach od 2 do 8 osób. GTA 5 Online znudziło mi się po dwóch godzinach, a tutaj gram już dużo dłużej i dalej chce mi się w to grać :P

Co do FarCry 4 to jak powiedzieli poprzednicy - odświeżona trójka. Super tytuł i aktualnie sam poluję na lepszą promocję na PS4, bo to co widzieliśmy w trójce jest genialne - no i ten antagonista <3

Seria Batmana.... Póki co grałem tylko w Arkham Knighta i powiem jedno - mega seria, oferująca dobre 20-30 (zależy jak dobrze grasz i czy robisz misje poboczne) godzin rozgrywki. Na pewno widowiskowa, chociaż przyznam, że Batmobil (nowość w serii) jest zbyt często obsadzany w misjach ale to w jaki sposób go się używa jest przepiękne. W skrócie - gra niczym Assasins Creed oparta na podobnych zasadach ale w świecie Gotham, a protagonistą nie jest Altair (i spółka) tylko Batman :P Warto spróbować.

Z MMO polecę World of Warcraft - płatne ale oferuje bardzo dużo.

Z innych tytułów, które tutaj nie padły polecam DMC - luźna seria, która powinna przypaść Ci do gustu. Wraz z postępem w grze dostajemy nowe EQ, napotykamy nowych przeciwników itd. Całość zawarta w świecie z fajną szatą graficzną i najlepszą oprawą audio (głównie soundtrack) w tego typu grach.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu gry z serii Lego dla młodszego rodzeństwa, brat ma 5 lat i którą cześć z tej serii polecacie dla niego?:)

Najlepiej, gdyby było jak najwięcej walki i elementów platformowych, a jak najmniej łamigłówek :P

I przy okazji się spytam, jakie są godne uwagi gry, dla dzieci? Najlepiej mało wymagające(tzn chodzi mi o w miarę niski poziom trudności, oraz łatwość opanowania gry).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Star Wars fajne. Grałem z bratem i wspólnie mieliśmy niezły fun z gry. Od siebie polecę jeszcze Lego Marvel Super Hero (Avengers i spółka) też fajna część, która nas porwała na jakiś czas.

Z gier dla małych dzieci jeszcze polecę Mickey Mouse 2 - fajna gra (nie wiem czy jest na PCta :C )

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jeżeli chodzi o Lego to wolałbym mu wziąść jakąś nowszą odsłonę. Star Wars 3 będą dobrym wyborem? A co z Lego Batman 2, oraz piratami z karaibów? Jest też jakaś Lego gra przygodowa i wygląda w porządku.

Edit: Ewentualnie pierwszy Batman.

Edytowano przez Kosarz5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batman jest fajny, grało mi się całkiem okej, ale za szybko mi się znudził.

Ze Star Warsów tylko Complete Saga - zawiera wszystkie epizody więc najbardziej się opłaca według mnie.

Piraci z Karaibów będą lepszym wyborem niż Batman - gra sama w sobie komiczna, dużo elementów z filmu i ogólnie ciekawa rozgrywka.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heisen

Nadal gra cała masa ludzi, przynajmniej na mapach z podstawki, bo DLC nie posiadałem.

Czy warto kupować? Na chwilę obecną większy sens ma zakup 4, najlepiej na PC, bądż jedną z nowszych konsol.

Co do PS3, wziąść można, ale pod warunkiem, iż zadowala cię gra na niskich detalach, w 30 fps i do max 24 graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój PC się nie nadaje na BF3, nowszej konsoli nie posiadam, dlatego zadowalam się PS3 smile_prosty.gif Jeśli tak wygląda sytuacja z BF3 na tą konsolę, rozważę to.

Kolejne pytanie, tym razem co do Watch_Dogs. Czy poza całą tą aferą z grafiką z zapowiedzi a aktualną po wydaniu gry, gra jest warta czegokolwiek? W grę również wchodzi wersja PS3 i się zastanawiam, czy odkupić BF3 w dobrej okazji cenowej, czy Watch_Dogs.

Edytowano przez Heisen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...