Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Na poprzedniej stronie już o Payday pytałeś, ale widocznie nikt ci nie odpowiedział. Sposób w jaki to teraz napisałeś z jakiegoś powodu mi się nie podoba, ale już niech będzie i pomogę...

Jeśli zastanawiasz się pomiędzy jedynką, a dwójką to zdecydowanie lepiej wypada dwójka. W zasadzie na tym można wypowiedź zakończyć, bo wymienianie zalet jest mało istotne. Dwójka ma w zasadzie wszystko to co było w jedynce, tylko że więcej i lepiej.

Wady? Jak nie masz z kim grać to bywa nudno + sporo płatnych DLC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję gry z tematyki statków i łodzi podwodnych ale nie Silent Hunter... Bardziej coś przypominającego starego "Tom clancy's ssn" Czyli bardziej zręcznościowo i mniej symulacyjnie z widokiem zza łodzi. Jest coś takiego ? Może być stare.

Najchętniej też bym powrócił do SSN ale nie wiem jak go zdobyć :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam RPGa nastawionego na fabułę. Chodzi mi o to żeby wciągal, miał dobry scenariusz, ciekawa obsadę itp. Myślałem i Dragon Age 3, ale nie grałem w 2 a jedynki nie ukończyłem (niemalze). Ewentualnie o Risen 2 i 3. Albo o Pilars of Eternity.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy symulacjach się pewnie będziesz męczył, więc PCARS, Ass Corsa i Dirt Rally odpadają.

Bez przesady, Project Cars nie jest rasowym symulatorem i nawet typowy laik sobie może w to pograć z przyjemnością. Wiem, bo sam gram, a jakimś szczególnie dobrym rajdowcem nie jestem. Na jej korzyść przemawia ładna grafika, świetne efekty pogodowe i niezły tryb kariery, ale ilość aut to tragedia. Z 20-30, więc do innych produkcji nie ma startu.

Szukam RPGa nastawionego na fabułę. Chodzi mi o to żeby wciągal, miał dobry scenariusz, ciekawa obsadę itp. Myślałem i Dragon Age 3, ale nie grałem w 2 a jedynki nie ukończyłem (niemalze). Ewentualnie o Risen 2 i 3. Albo o Pilars of Eternity.

Najlepszym wyborem będzie seria Wiedźmin, szczególnie trzecia część. Bardzo dobra fabularnie jest też cała seria Gothic. Seria Risen taka sobie, ale mimo tego warto zagrać. Co jeszcze? Mass Effect, Deus Ex, Alpha Protocol.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zapomniałem napisać co już przeszedłem :) Wiedzminy zaliczone, taj jak Gothic 1, 2 i 3. To samo z trylogia ME i TES 3, 4, 5 oraz Falloutami. O Deus Ex myślałem, ale na razie wolałem inne klimaty. Skysilem się na Risen 2 i, jak na razie, mocno mnie wciągnęła, wiec świetnie. Irytuje trochę system walki, ale idzie przeżyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2real4game

Dobra, sprawdziłem: w Project Cars jest 74 auta, więc grubo przesadziłem wink_prosty.gif Na moją korzyść działa jednak fakt, że jest mała różnorodność, więc dlatego wydaje się, że jest ich tak mało. Masz z 10 bolidów F1, kilkadziesiąt typowo sportowych, kartingi, normalne samochody i to chyba tyle.

Edytowano przez luki970
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy taka strasznie słaba/przeciętna? W porównaniu z Gothicami to wypada zdecydowanie gorzej, ale nie aż tak, aby Risen był słaby sam w sobie. Mi się jedynka bardzo podobała, dwójka już mniej przez ten piracki klimat, a trójkę jak na razie ledwo liznąłem, więc o niej nic nie powiem. Chociaż muszę przyznać, że jednak Riseny nie za szczególnie zapadają w pamięć. Są trochę "mdłe" chwilami, ale w ogólnym rozrachunku to całkiem niezła seria.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rocketz

Zdefiniuj slowo "warto". Poki co wszyscy mamy dostep do dokladnie tych samych informacji, co Ty. Trailery i zapowiedzi z targow. Sam ocen, czy wiesz juz o tej grze wystarczajaco duzo, zeby byc pewnym na 100%, ze ja kupisz. Tylko nie zapominaj o tym, ze trailer nie zawsze odpowiada grze, a nawet najlepiej prezentujaca sie na zapowiedziach gra moze okazac sie w praktyce produktem zabugowanym, w ktorego grac z przyjemnoscia w momencie premiery sie nie da. Ja bym pre-orderu nie robil i poczekal do premiery i pierwszych recenzji z decyzja o zakupie, tym bardziej ze nie ma ryzyka, iz wszystkie egzemplarze zostana wyprzedane i nowego Fallouta nie zdazysz kupic...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat z preorderami jest różnie. Jeśli jesteś fanem serii Fallout i masz zamiar kupić grę bez względu na wszystko to dlaczego by nie złożyć zamówienia już teraz? Z drugiej strony sytuacja z ostatnią częścią Batmana na PC pokazała, że preorder może okazać się stratą pieniędzy. Nikt nie udzieli ci informacji już teraz czy warto inwestować w zakup gry, o której niewiele wiadomo. Jedyne czym się można sugerować to Twoje własne podejście do marki Fallout i Bethesdy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Preorder nie ma sensu. Płacisz najwyższą cenę jaką będzie miała gra, a nie wiesz nawet jak ta gra będzie się prezentować w ostatecznej formie. Jedynie mogę polecić preorder dla graczy multi, którzy i tak kupią nową część (np FIFĘ, CoD, BF), a nie chcą stracić za dużo w stosunku do innych graczy. A dla singla preorder jest nie opłacalny. Lepiej poczekać. Wtedy kupi się grę taniej, spatchowaną, a może nawet wersje GOTY, czy jaką złotą ze wszystkimi DLC. Po co przepłacać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,mam dosyć specyficzne pytanie mianowicie czy znacie jeszcze jakieś wydania wielu gier rpg w jakimś packu,bundle itp

Szukam czegoś takiego jak Legendy Rpg i tym podobne,zamierzam kupić Legendy żeby poprzechodzić Baldury itp.

Ale szukam też innych takich wydań,żebym nie musiał co chwile kupować DLC itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...