Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Takie pytanko. Chcę zaznajomić się z grami na podstawie Harrego Pottera (jak średnie by one nie były) i widzę że są spore różnice między wersjami już w pierwszej części. Którą więc wersję "Harry Potter and the philosopher's stone" wybrać? Pc, psx, GC, Xbox czy ps2?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Słuchajcie jakie gry byście polecali tak między rokiem 2009 a 2014, które pójdą na wysokich na moim Intel Core 2 quad q9550 2,83GHz, Nvidia Geforce GTX 260 896MB i 4GB RAM??? Chciałem pograć w GTA V i Wiedźmina 3 ale przy tym sprzęcie mogę co najwyżej pooglądać obrazli. Dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Niedługo wakacje i w końcu będę miał czas na jakies dłuższe granie, dlatego szukam gry, która mnie wciągnie. Poza Wiedźminem 3 chcę kupić sobie jakąs grę z rodzaju grand strategies (jako, iż jestem fanem EU4 i CK2 - w pierwszym prawie 450h, w drugim 215h) i myslałem nad Victorią II i Hearts Of Iron III. Głównie mi zależy na tym, żeby zmusiła mnie do myslenia, ale też miała dużo aspektów historycznych. O ile z Victorią wiem, że są, to nie wiem, jak w HoI3, bo różnie słyszałem. Jakby były, to bym brał własnie HoI3, gdyż idę w przyszłym roku do liceum i rozszerzam m.in. historię, a że na pewno będzie o II Wojnie Światowej, która nie jest moim konikiem, to bym się swoje dowiedział.

I czy ogólnie jest jeszcze jakas fajna gra z rodzaju grand strategies w czasie II WŚ? Słyszałem o tym War in the Pacific etc. ale ze screenów mi się nie podoba + strasznie okrojona. A Hearts of Iron ma ocenę 7,7 na gryonline w porównaniu do 9,2 EU4 i tak nie wiem, czy akurat tego Paradox nie spartolił.

PS: Zauważyłem, że akurat ktos już poruszył kwestię Grand Strategies, no ale jednak :F

Edytowano przez PillowOfD0om
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko szukam jakiejś gry podobnej tematyką oraz gameplayem do Fahrenheita. Mogą to być starsze i nowsze gierki ale jeżeli jest jakaś z nowszych, a mój laptop z sygnaturki nie dałby sobie z nią rady to fajnie jakby była również na ps4 wink_prosty.gif

Obczaj Post Mortem. Sama tej gry nie ogrywałam, ale kiedy pytałam się tutaj o tytuł podobny do Fahrenheita, forumowicze podali m.in. tą pozycję.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LordRevan

Spróbuj pierwszą część Still Life, gdzie kierując dwoma bohaterami rozwiązujemy zagadkę brutalnych morderstw. Warte sprawdzenia są także Sherlock Holmes: Crimes and Punishments, L.A. Noire (całkiem niedawno wyszło do tej gry spolszczenie), Kingpin: Life of Crime.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, mam PS3, a nie grałem w dwie wielkie serie, więc czas nadrobić zaległości. Mam do wydania 100 zł w tym miesiącu i mam dwa warianty działania do wyboru:

1. zakup Uncharted 1 + The Last of Us

2. zakup wszystkich części Uncharted

Co polecacie? No i w co najpierw grać: w Uncharted czy The Last of Us?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu najpierw zagralbym w Uncharted. Przesiadka z gorszej technicznie (ale nie gameplayowo) gry na lepsza jest zawsze przyjemniejsza niz w przeciwnym kierunku. Co do wyboru wariantu, to raczej bym sie sklanial ku zestawowi Uncharted 1 + The Last of Us. Przynajmniej bedziesz miec dwa rozne tytuly. Kupienie wszystkich trzech odslon Uncharted tez jest dobra opcja, tyle tylko ze wtedy bedziesz miec w sumie te samo gre, tylko ze wiecej i lepiej niz w poprzedniej czesci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ludzie, ratujcie. Mam ogromną duchowa potrzebę zagrać w dobre RPG.

Mam już za sobą wszystkie neverwinter, baldur's gate, icewind tale, dragon age, mass effect, pillars of eternity, witcher, bard's talle, fallout i wiele innych których juz nie pamiętam. Najbardziej zależy mi na świetnej historii i daniu mi w ręce możliwości podejmowania wielu wyborów.

Ktoś jakieś propozycje? Albo jakiś znawca RPG by się znalazł, chętny napisać mi prywatną wiadomość i pomóc?

Bardzo proszę

(mam nadzieję, że to dobry watek do takich "błagań")

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realistyczna ścigałka. Będę grać na padzie, ewentualnie klawiaturze.

Realistyczna scigalka i granie na padzie to prawie jak wizyta niewidomego w kinie... ;) rFactor z jego milionem modow jest godny polecenia, no i z tego co slyszalem, to Assetto Corsa tez daje rade. Jesli juz koniecznie chcesz grac na padzie, to mozesz tez sprobowac Shift 2

@alijons

Pewnie juz grales, ale skoro ich nie wymieniles, to na wszelki wypadek proponuje Deus Ex i Deus Ex Human Revolution, Shadowrun Returns i Shadowrun Dragonfall oraz oczywiscie Planescape Torment. A jesli nie przeszkadza Ci glupawy humor i totalnie niepowazna kreskowkowa konwencja, to calkiem zjadliwym i przyjemnym RPG jest South Park: Kijek Prawdy, ktory nawet mnie, antyfanowi serialu, przypadl do gustu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...