Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@Brox

Zobacz sobie Kingdoms of Amalur: Reckoning. Świat bardzo duży, fabuła nie za bardzo rozbudowana, ładne widoczki i różnorodne lokacje. No i bardzo efektowna walka.

@Bale

BF 4 jest nowszy, więc łatwiej będzie pograć, ale w BF 3 spokojnie nadal ludzie grają. Jednak zdecdowanie lepiej brać "czwórkę".

Edytowano przez Pawcio334
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KoA wciaga bardzo przez pierwsze kilkadziesiat (!) godzin. Niestety, w grzee jest zdecydowanie widoczny przerost ilości nad jakoscia.

Ja mam pytanie o DLC do Dragon Age Origin. Jakie maja znaczny wplyw na kolejne czesci gry? Chodzi mi o import sejwow itp.

Jeszcze chcialbym sie spytać czy znacie jakies fajne jrpg na pc? Nigdy nie grałem a chcialbym dac temu gatunkowi szanse.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym pograć w jakieś dobre mmo. Jednak potrzebuje tam dwóch rzeczy. Po pierwsze system walki, który byłby zręcznościowy. Może nawet oparty na klikaniu. Coś jak w DMC (wiem, że mmo nie dochodzą do tego poziomu ale jedyne porównanie jakie przychodzi mi do głowy). Druga rzecz to możliwość posiadania tam czegoś na czym można latać. Smoki, gryfy, latające dywany. Jeśli ktoś ma pomysł to proszę napisać. Z góry dziękuję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też przy Neverwinter spędziłem najwięcej czasu...

Z tym lataniem to dałeś trudny wymóg i ciężko będzie cokolwiek dobrać. Uznajesz survivale jako MMO? Jak tak to w ARK: Survival Evolved można oswoić pterodaktyla i na nim latać :) Tyle, że to early access z (podobno) kiepską optymalizacją.

Co do walki to jeszcze z The Elder Scrolls Online jest nawet niezła, ale już nic innego sobie nie przypominam, bo cała reszta ma walkę polegającą na statystyce, czyli nudną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem sie nie oplaca. Niewiele juz osob gra w jedynke, wiec nie ma wielkiego sensu inwestowac w ten tytul.

EDIT:

Wlasnie sprawdzilem steamowe statsy: w L4D gra obecnie niecaly tysiac osob, w L4D2 ponad 18 tysiecy. Roznica w bazie aktywnych graczy jest spora.

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie coś znaleźć. Z motocyklami gier parę jest (np Moto GP), tyle że zwykle to są szlifierki. Znalazłem tylko RIDE. Według opisu, oprócz szczigaczy oferuje także "motocykle historyczne", ale nie wiem o jakie dokładnie chodzi.

Coś może znalazłoby się jedynie w jakiś nieznanych, pół-amatorskich produkcjach, ale na jakość bym się nie nastawiał w takich tworach. Ewentualnie zostają ci mody do większych produkcji. Myślę że do np. GTA znajdziesz odpowiednie modyfikacje dodające motocykle jakie chcesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na pewno Watch Dogs. Mimo posiadania gry jeszcze w nią nie grałem, ale po reckach i gameplayach widać ewidentnie, że to typowe GTA, ale z dodanymi elementami hakerskimi. Trochę inne klimaty masz w Far Cry`u, ale gra też świetna. Typowego sandboxa może tam nie ma, ale fabularnie seria wymiata - mowa oczywiście o Mafii.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Perun, cena jest niska, a czy się opłaca? Jeśli spodobał Ci się Risen 2, to wiedz, że R3 ma niemal identyczną mechanikę gry. Jeśli jesteś fanem gier Piranha Bytes to się w niej bez problemu odnajdziesz. Jeśli nie jesteś, to myślę, że za taką cenę warto zaryzykować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Perun Lepiej dorzuć 2 euro i kup razem z DLC - dorzucają dwie nowe wyspy, czyli dodatkowe kilka godzin zabaw. IMHO warto, gra mnie wciągnęła od pierwszych minut i od razu po przejściu zabrałem się za drugie podejście. Miejscami klimat z Gothików wylewa się z ekranu. Polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...