Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Ja mam Risena 3 na steam i jest po polsku. Nie pamiętam tylko czy jest to pełna lokalizacja czy wersja kinowa, ale raczej ta druga opcja.

Tylko Risen 2 miał polski dubbing, zarówno pierwsza, jak i trzecia część miały już tylko lokalizację kinową.

Edytowano przez luki970
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie. Nadal gra się fajnie, w sumie jedyne co potrzebne do gry to HiRes Textures (mod), które dostosuje Ci rozdzielczość gry do monitora. Polecam.

To teraz ja. Jadę na 3 tygodnie do Stanów. Planuję dużo być w trasie, więc pewnie troszkę nudy będzie. Chciałbym jakieś gry, które w jakiś sposób odniosą się do zwiedzanych terenów. Uderzam w całe zachodnie wybrzeże. Mam Fallouty i to w sumie tyle. Gra offline, RPG lub jakaś strategia. Polecacie coś? W GTA już grałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać Hitman Absolution czy metro 2033 redux. Metro last light przeszedłem i bardzo mi się spodobało nie wiem, czy kupić te metro 2033 redux nie wiem, czy się opłaca często zwykłe metro 2033 było za darmo .

Edytowano przez Bale
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już o Falloutach mowa to ja mam pytanie. Nie miałem z ową serią zupełnie nic wspólnego. Pomijając kilka chwil u kumpli. Nie mam zamiaru zabierać się za pierwsze dwie części, a od razu wskoczyć do trójki. I pytanie jest następujące:

czy najpierw obskoczyć podstawową 3, a potem ewentualnie New Vegas czy może od razu zabrać się za NV? Słyszałem, ze NV jest lepsza, ale czy nie będzie jakiegoś mętliku z powodu braku podstawowej części?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FNV>3

Gry są podobne, ale 3 jest gorsza. Imo ma słabszy i mniej złożony świat niż tereny Nowego Vegas. No i questy też są słabsze. Jeśli nie grałeś w poprzednie Fallouty to jednak możesz się brać za trójkę. Mechaniką gry są podobne. Bierz co dorwiesz, ale lekko bardziej polecam NV.

PS: Bierz GOTY

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was serdecznie,

mam do was pytanko o jakieś tytuły podobne do Neverwinter MMORPG, grałem kiedyś, przestałem, konto zagubiłem. Teraz jestem w trakcie poszukiwań czegoś podobnego - rozważam też powrót do Neverwintera ale przydało by się spróbować czegoś nowego. Co możecie mi polecić, a co odradzacie?

Win7 64 bit ; 4gb ram ; geforce gt610

Edytowano przez fidzi11
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanwiam się nad najnowszym bioshockiem albo obcym:izolcja. Która bardziej wciąga i ogólnie jest bardziej wartościowa? A no i która jest... krótsza? Bo mam straszną manie nie koniczenia gier więc ostatnio kupuje krótsze gry za to je kończe :D.

Edytowano przez lunatyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...