Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KoRnish

Dlaczego kupujemy CDA? Czy jest lepsze pismo? [archiwum]

Polecane posty

Odpowiedź jest banalnie prosta:

- bo CDA napisany jest z jajem ;-)

- bo jako pierwszy ma super news'y

- bo daje fajne pełniaki

- bo ma najlepszą załogę (czyt. redaktorów)

- bo ładnie pachnie - uwielbiam zapach świeżo zakupionego CDA (zboczenie :-))

- za AR ;-)

- za dobrze napisane recenzje

- za nowinki techniczne

- za istotę zwaną SMUGGLER (ponoć ma jedno mega oko, dwa mózgi, i jest nośnikiem powszechnej miłości i pokoju :-D)

Ogólnie za wszystko - KOCHAM CD-ACTION!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego?

- luźne teksty i luźne podejście redaktorów do pisania

- częste exclusive'y

- bombowa załoga

- minifelietony

- AR :thumbsup: a co za tym idzie oczywiście Smugg :wink: normalnie ten to jest bezbłędny, UWIELBIAM jego teksty :smile:

i tak mógłbym wymieniać bez końca

jeśli o mnie chodzi to nie ma w tej chwili lepszego pisma o tematyce growej od CDA, zresztą nigdy nie było :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, widzę, że po mojej dawnej wizycie się tutaj trochę zmieniło. ;) Ostatnio właśnie sobie zadałem pytanie po co kupuję CD-A. Teraz bardziej z przyzwyczajenia, ale są gorsze i lepsze miechy. Ahhh, ten pierwszy numer z 2004 z okładką DOOM3. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu CDA ?

Hmm... Bo jest Smuggler!

A poza tym, nie ma lepszego źródła informacji o grach i sprzęcie! CDA będę kupował do emerytury. Bo potem wszyscy nasi kochani redaktorzy kopną w kalendarz, czego im serdecznie nie życzę! ;D Przeżyjcie Smugglera ;o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA ma:

- świetne indywidualności...

- ...które potrafią stworzyć fantastyczny zespół

- doskonały kontakt z czytelnikami (Forum Actionum)

- najlepsze pełniaki

- największą objętość

nie ma:

- pełnej władzy nad światem... jeszcze. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem w tej chwili na rynku prasowym nie ma lepszego,ciekawszego pisma dla pc-towcow(glownie) poruszajacego temat gier,ale rowniez podzespolow do komputerow i ich podkrecania czy tez apgraidu.Recenzje gier czytam z zaciekawieniem chociaz nie zawsze sie z nimi zgadzam i nie zawsze biore te opinie pod uwage przy zakupie danej gry.Podsumowujac kupuje CD Action i na pewno bede kupowal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupuję CDA bo zawsze jest dużo ciekawych recenzji gier, sprzętu, odpowiednia cena, fajne pełniaki ;]

I CDA jest dla mnie pismem nr 1 wśród innych pism.

A poza CDA czytam nieraz PSX Extreme i Neo+.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjne pełniaki ( wide Morrowind i Blitzkrieg.

Dużo stron za dobrą cenę( rodzice mówią, że to i tak dużo ale wiem, że inaczej nie było by tych gier)

Humor( NL i AR i kaszanka(czasami jak czytam to nie mogę przestac się rechtac).)

REWELACYJNE recenzje: HAWX, COD 4 itd itp.

Dział sprzętowy( dzięki niemu nie raz zagiąłem kumpla, który ma prywatne lekcje informatyki z ojcem)

Poradniki ( właśnie z nowego numeru np: " Co w BIOSIE piszczy" i z ostatnich dwóch numerów o lustrzankach

I inne ciekawe rzeczy , ale najbardziej myśl miesiąca. Według mnie najlepsza to " Kobiety nie zmienisz , możesz ją zmienic na inną, ale to i tak nic nie zmieni"

I tak na prawdę to wszystko!!!

Pozdrowienia dla całej redakcji i starego wyjadacza Smg!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dawno dawno temu i nie prawda, jak byłem mały i głupiutki kupowałem CyberMychę xD. W każdym razie, CDA jest genialnym pomysłem na przyciągnięcie graczy, Rewelacyjne recenzje, humor, który można znaleźć na każdym kroku, a który uwidacznia się w takich działach jak NL AR czy kaszanka zone. Również wspaniałe i profesjonalne testy sprzętu. Nic dodać nic ująć chłopaki oby tak dalej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed CDA nie kupywałem żadnego innego pisma choćby jednego numeru.Jedynie od sąsiada dostałem takie pisma jak ŚGK,Action Plusy,Top Secret i jeden egzemplarz Clicka.I po porównaniu tych czasopism z CDA doszedłem do wniosku że nie mają takie luzackiego klimatu jak sidiekszyn.Nie ma tam za wiele humoru i są takie jakieś sztywniackie teksty czego nie ma w CD-Action.Teraz kiedy już praktycznie CDA nie ma żadnego porządnego konkurenta napewno jest najlepszym pismem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie bałem że wszyscy kupują CDA tylko dla CD. Ale mi ulżyło :D . Napiszcie też co sądzicie o Virusie.

Chyba już nikt od dawna nie kupuje CD-Action dla cd, czasy się zmieniły teraz tylko dvd (Dvd-Action), choć pamiętam gdy kupowało się Cd-Action dla tych magicznych 4 cd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed CDA nie kupywałem żadnego innego pisma choćby jednego numeru.Jedynie od sąsiada dostałem takie pisma jak ŚGK,Action Plusy,Top Secret i jeden egzemplarz Clicka.I po porównaniu tych czasopism z CDA doszedłem do wniosku że nie mają takie luzackiego klimatu jak sidiekszyn.Nie ma tam za wiele humoru i są takie jakieś sztywniackie teksty czego nie ma w CD-Action.Teraz kiedy już praktycznie CDA nie ma żadnego porządnego konkurenta napewno jest najlepszym pismem.

Cd-Action najlepsze, Cd-a the best, można gadać, pisać i myśleć o Cd-Action wszystko, można się zachwycać i można narzekać ale tego że są największym i najlepszym czasopismem o grach (i dla graczy) wiedzą wszyscy i tego podium im nikt nie zabierze. Kto może zdetronizować Cd-Action, no kto?! Bo nawet nie wiem kto jest drugi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Ja sam nie wiem czemu kupuję CDA. Chyba z przyzwyczajenia. Pierwszy numer kupiłem, bo Splinter Cell był na coverze. Potem przejrzałem i okazało się, że pismo nawet ciekawe. Już próbowałem przestać kupować, ale jestem jakiś taki sentymentalny.

Ale tak ogólnie to dla:

- fajnych, zabawnych recek

- NL

- GW

- Kaszanka Zone

- no i oczywiście odpowiedzi Smugglera (tak się zastanawiam co Smuggler odpowiadałby zniewieściałym nastolatkom z "Bravo" :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Ja dwaniej kupował?em clicka.. pozniej miałem prestój i tylko od czadu do czasu sobie cos tam kupiłem... NIe pamietam juz jak to własciwie było ale nagle zacząłem kupować CDA :)

Najwazniejsze:

-sprzęt

-AR

-NL

-wszystko :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moj pierwszy post;]

Ja kiedys jeszcze kupowalem Playa... lecz gdy zobaczylem CD-ACTION to nie mial sobie konkurencji :P kupuje od 2003 r i nie zaluje ani zlotowki (ah ten papier..:D nie to co w innych :P )

Pozdro :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie znalazłem coś na necie i akurat tak się złożyło, że ten temat mi idealnie pasuje.

Jest to fragment wycięty z jakiegoś forum na temat Smugglera i CDA. Przykład typowego antyfanizmu:

Zyffdi ja nie wiem... Jak ty ten szajs możesz czytać? AR jest żałosne (to powiedziane po to, żeby nie było odejścia od tematu), dział humor... nie no, na każdej stronie takie coś jest. Dalej jadąc, jedyne w czym są może i dobrzy to zapowiedzi & nowinki. Ale recenzję? No bez przesady. Mam jeden jedyny numer i czytając recenzje pisaną zawile (jak labirynt Minotaura), nie poukładaną do "kupy", gdzie nic nie trzyma się całości, miałem dość po pierwszych 3linijkach.

Ludzie, którzy czytają CDA mają przeważnie 10-14lat, a kompa traktują jakby nigdy w życiu go nie widzieli. Oczywiście, przykładem jest mój 12letni kuzyn, który uwielbia wręcz CDA. Maniak, ma wszystkie numery, a większości z nich nigdy nawet nie czytał. Tzn. kupuje czasopismo tylko po to, żeby mieć "darmowe" gry.

Najlepsze czasopismo jakie istnieje to XXX! Nic innego. Wszystkie recenzję są wyczerpujące i przemyślane. Każda ma jakiś sens. Nie ma gier, nie ma AR co jest dla mnie jednym z wielkich plusów. Jak masz internet, to czytać z zadowoleniem można tylko XXX i nic więcej (no może jeszcze XXY, ale to już w ostateczności).

Widać dla nie wszystkich jest to "lepsze pismo". :) Właściwie wrzuciłem to tylko, dlatego by pokazać, że nie tylko CDA jest ZŁE, ale też jego czytelnicy.

PS. Zmieniłem nazwy czasopism by nie robić kryptoreklamy powiem tylko, że XXX to zin, a XXY pismo papierkowe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...