Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KoRnish

Dlaczego kupujemy CDA? Czy jest lepsze pismo? [archiwum]

Polecane posty

Czy jest lepsze pismo?

Gdyby było z pewnością pisalibyśmy teraz w temacie Dlaczego kupujemy PLAY? czy jest lepsze pismo?.

mimo iż te wszystkie playe, kliki i inne game testy potrafią zainteresować i wymusić okładkom kilka złociszy to CDA jednak zawsze jest ten jeden dwa kroki z przodu ma ten klimat, to coś co sprawia że chcemy żyć, codziennie wstawać do pracy, kocha bliźnich i że że <|ehem|> sami wiecie -_-

A reklamy to wiecie można ich nawet więcej dawać mnie tam się nawet podobają, też budują pewnego rodzaju klimat (co nie usprawiedliwia mamucich reklam rozpychających się w recenzjach :angry: )

><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><

podsumowując cda jest najlepszym pismem w branży i chyba każdy się zgodzi ( poza tym X anty fanów zalogowanych na forum)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA to pismo dla wszystkich i dlatego jest takie wyjątkowe xD można przeczytać o sprzęcie, jest NL, są recenzje, są fajne teksty, są gry, jest wiele dodatków. Czegóż chcieć więcej? :) poza tym, CDA ma to "coś". I jest naprawdę perfekcyjnie prowadzone. ^^ i nie można narzekać na ilość stron XD o formie reklam wspomnę tylko, że wkurzają. Ale to już wiele osób się przede mną napisało :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ma "to coś", ale to coś ostatnio jakby wyblakło (przynajmniej dla mnie). Nie wiem, może się starzeję, ale kiedyś to CDA dawało mi takiego kopa 360%, a teraz, po 3 latach ( :P ) zbierania i czytania przede wszystkim, tylko 100%... Może tak musi być że odczuwamy różne klimaty inaczej jak doras... - eee, nie lubię tego słowa - starzejemy się... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ma "to coś", ale to coś ostatnio jakby wyblakło (przynajmniej dla mnie). Nie wiem, może się starzeję, ale kiedyś to CDA dawało mi takiego kopa 360%, a teraz, po 3 latach ( :P ) zbierania i czytania przede wszystkim, tylko 100%... Może tak musi być że odczuwamy różne klimaty inaczej jak doras... - eee, nie lubię tego słowa - starzejemy się... :D

Tak, starsze były niewątpliwie lepsze, ale nie ma co narzekać :) jeszcze może się to zmienić ^^ ludzie się zmieniają. Jedni odchodzą, inni przychodzą. A to wpływa na CDA. Jednak, jak już wspomniałam, nie ma co narzekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orlando524

ja wiem dlaczego tak sie dzieje: CD-A jest zbyt dobre :P staje sie zbyt powazane na zachodzie, wsrod innych pism (te wszystkie ekskluzywne materialy, pierwsze recki itepe) i widac stopniowy zanik drugiego "a" w slowie "powazany" :) miejmu nadzieje tylko ze CD-Action az tak (szybko) sie nie zmieni :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nadzieję mieć można... Ale stare numery to klasyka. ;D

To tak jak z legendarnymi tytułami pierwowzór bywa wzorem do naśladowania jednak zdarza się że któraś z kolei kontynuacja okaże się równie dobra jak oryginał (klasyka) i zasiądzie obok legendy albo nawet ją zepchnie z tronu.

Tak samo może by z CDA,

><><><><><><><><><><><><><

P.S

Mi tam osobiście nic nie przeszkadza w kwestii klimatu (WIĘCEJ REKLAM)<<<Kiepski Żart> :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie CDA "rzondzi" na rynku, nawet przy tej cenie ( 15 zł miesięcznie to dosyć sporo - tym bardziej że inne tego typu "gazety" kosztują mniej ) ale nadrabia to ilością stron i pełniakami.

To co podoba mi się w CDA to styl pisania recenzji ( nie jest to tylko rozłożenie gry na części pierwsze i pokazanie co kuleje, co nie ) i oprawa graficzna która ... Miesiąc w miesiąc jest tak samo świetna ( co nie udaje się zawsze konkurencji ). Ostatnio przesiadłem się na xbox'a 360, ale mimo dalej będę kupował CDA z powodów m.in wymienionych wyżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ? Sam nie wiem . . . Pierwszy mój numer kupiłem , ponieważ słyszałem od znajomych, że to najlepsze pismo . Był w nim film z godzillą i gra Daikatana . JAK WYKLĄŁEM TEN NUMER ! Przez następny rok nie miałem z tym pismem kontaktu, aż znalazłem ten stary numerek . Już mam go do pieca , ale spróbuje go przeczytać . . . I tu znalazłem najmocniejszy punkt tego pisma- to jest cały tekst zamieszczony w piśmie . Od wstępu , po recki i AR . Czasem dokupuje sobie clicka!, tak dla odmiany , ale faktem jest że CD-A rządzi ! Oryginalny styl pisania, powalający wygląd pisma , nieporównywalna jakość ( i zapach :P) papieru i te ciekawe testy sprzętu . . . Tak, dlatego kupuję CD-A ! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie CD-Action ma wszystko czego chciałbym się dowiedzieć o grach, sprzęcie etc. Fakt, w necie można znaleźć peeeeeełno informacji o grach i całej reszcie ale internet jest w większości jednym, wielkim bagnem. To plus fakt że jestem z natury leniwą człekokształtną jednostką, sprawia że CD-Action jest dla mnie tym co tygrysy lubią... no może nie najbardziej ale zdecydowanie to lubią :D Po prostu nie chce mi się marnować czasu na buszowanie w necie skoro mogę mieć wszystko naraz w CD-Action.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuje CDA bo choć są inne ciekawe czasopisma - to CDA jest zdecydowanie na wyższym poziomie - jest obszerne, innowacyjne ciekawe i cały czas sie rozwija. Nie jest tylko o grach, ale również o tym co graczy interesuje :)

A poza tym CDA można wziąść wszędzie do kibla do busa do pracy i choć w necie zregóły nowinki są szybciej to jednak przeczytać to potem na papierze napisane odpowiednim językiem to jednak inaczej. W necie dostajemy suche info - cda dorabia do tego całą otoczke inaczej nadaje klimat że chce się poprostu czytac i robi sie to z miłąchęcią :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim kupuję CDA dla recenzji i "na luzie". Warto też poczytać o najnowszym sprzęcie. Lubię se czasem pograć w niektóre gierki :D ... Ale bez formalności - CDA to największy i najlepszy magazyn o grach w Polsce ! ... No i pozdro dla redakcji ;)

--------------------

26714.png

20910.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje CD-Action, ponieważ ma jest to najlepsze pismo o grach w Polsce, a może i na świecie. Zawiera on w sobie bardzo fajne recenzje gier, dużo humoru, i cena odpowiada jego jakości i piszą go spoko redaktorzy. Po prostu jest to BOSKA gazeta i nie ma sobie równych. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie w Polsce nie ma lepszego czasopisma ( tak CD-Action to czasopismo nie gazeta ) o grach chociaż może to wynikać z tego że CDA nie ma praktycznie żadnej konkurencji. Reszta ukazujących się gazet jest albo dla dzieci w wieku 5-10 lat albo jest po prostu broszurką dodawaną do jakiegoś dennego pelniaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...