Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KoRnish

Dlaczego kupujemy CDA? Czy jest lepsze pismo? [archiwum]

Polecane posty

Najlepsze pismo w Polsce, najwiecej stron, ciekawe artykuly, czesto pierwsi w Polsce z jakas recenzja, z przyzwyczajenia, posiada wszystko co miec powinno, bo nie ma sensu zmieniac na inne, bo warto, bo tanie, bo "wstyd czytac inne"... :tongue:

I tak dalej, powiem tylko, ze kupuje takze (a nawet przede wszystkim) dlatego, ze daja dobre gry na plytkach (i to wcale nie znaczy, ze nie czytam pisma), a widze malo ludzi ma odwage sie do tego przyznac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym z ważniejszych czynników jest to, że jeżeli na coverze dają przeciętną grę lub nawet słabą (co zdarza się niezwykle rzadko), to o tym mówią. Nie wpierają nam kitu, że to hicior.

A poza tym CDA to hybryda. Masz o grach, o sprzęcie i o programach. Zamiast trzech gazet kupujesz jedną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kupuję CD-Action? Może dlatego że to CD-Action...

Lubię je za "tą" fachowość i łatwość odbioru tekstów, często też zdarza mi się oceniać daną grę na podstawie recenzji (jako punkt odniesienia, a nie jedynego prawdziwego zdania na ten temat). Podoba mi się też sposób odpowiedzi Smugglera w AR, który choć miejscami może być uważany za chamski, tak naprawdę jest na poziomie (pozdrowienia dla Smugglera, nie wiem jak ty wytrzymujesz poziom niektórych listów. Ja wysiadłbym i w połowie zacząłbym kląć lub w ogóle bym nie odpowiadał).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuje cd-action bo:

-zawsze jest na topie

-jego okladka zawsze sie wyroznia i rzuca w oczy

-dolaczona jest do niego plyta na ktorej jest to na co oczekuje bonusy,gry,dema,trailery,gameplaye

-cda ma zawsze duzo stron i ciekawe opisy i oceny

-dzieki tej gazecie nie nudze sie w weekendowe wieczory

-ar rzadzi

JESZCZE NIGDY PO KUPIENIU CD-ACTION NIE POWIEDZIALEM,ZE WYRZUCILEM PIENIADZE WW BLOTO!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA jest kultowe za życia ponieważ wytworzyło wokół siebie mgiełkę elitarności. Ten papier ta historia ci redaktorzy... Wszystko wydaje się najlepsze i dopracowane.

Kupuje je już od baardzo dawna i jestem pewien że drugie tyle kupował będę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. dlaczego kupuje CDA?

Sam nie wiem.

Poprostu strasznie wciąga(serio), gdy przeczytam jeden numer to mam ochotę na więcej ;d, a następny dopiero za miesiąc :( i tak czekam miesiąc i od nowa.

Uwielbiam je za wszystko ;).

Za:

-recenzje

-,,Na Luzie''

-"AR"

-cover"

Poprostu wszystko ;)

Uwielbiam też wszystkich recenzantów i nie tylko ;)

Hmm.. dlaczego kupuje CDA?

Sam nie wiem.

Poprostu strasznie wciąga(serio), gdy przeczytam jeden numer to mam ochotę na więcej ;d, a następny dopiero za miesiąc :( i tak czekam miesiąc i od nowa.

Uwielbiam je za wszystko ;).

Za:

-recenzje

-,,Na Luzie''

-"AR"

-cover"

Poprostu wszystko ;)

Uwielbiam też wszystkich recenzantów i nie tylko ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sobie myślałem nad "Exlusive'ami". Głównie chodzi mi o "Pierwsi w Polsce". Fakt, jest sie z czego cieszyć, tylko popatrzmy realnie - jaką konkurencję ma CD-A w tym kraju...? KŚ Gry i Play to - bądźmy szczerzy - żadna konkurencja dla CD-A, tak więc myślę że chwalenie się "Pierwszymi w Polsce" recenzjami jest już nie za bardzo na miejscu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA najlepsze bo:

- mają DUŻO stron

- w porównaniu do stron przyzwoita cena

- recenzji które są pisane na wysokim poziomie

- połączenie gazety o grach z sprzętem i różnymi ciekawymi poradnikami (blender gimp itp.)

- AR NL GW

- i smuggler; fajnei się czyta jego odpowiedzi w AR :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A kupuję bo:

-stosunkowo niska cena jak na zawartość pisma

-czasami są jakieś fajne pełniaki(ale to dla mnie sprawa drugorzędna)

-jest niepowtarzalne, ma klimat, w żadnym innym piśmie nie znajdę czegoś w stylu AR czy GW.

-jest bardzo interaktywne z fanami

-nie ma lepszego pisma o podobnej tematyce

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję je po prostu dlatego że jest najlepsze. Ogromna masa najświeższych wiadomości z branży gier i sprzętu. Kupując gry i akcesoria kieruję się tym pismem i zwykle dobrze na tym wychodzę. Są inne tańsze gazetki ale ja wolę dopłacić te kilka złociszy gdyż cena jest odpowiednia do jakosci. Do tego wypchane po brzegi DVD. I nie tylko grami ale też przeróżnymi użytkami, bonusami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...