Jump to content

geminho

Forumowicze
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About geminho

 • Rank
  Ork

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Recent Profile Visitors

6,316 profile views
 1. Witam.

  W związku z tym, że angielski jest dla mnie zbyt dużym wyzwaniem i mam duże problemy ze znalezieniem w sieci więc proszę o linka ze spolszczeniem do gry "Nosferatu The Wrath of Malachi".

  Pozdrawiam.

  tato.

  1. Speakingo

   Speakingo

   a nie lepiej poduczyć się angielskiego :) z gierek najlepiej

   a jak nie idzie można podszkolić kursem online, polecam mój kurs na Angielski online Speakingo :)

 2. Optymistycznie zakładam, że VII-IX będą lepsze niż I-III.
 3. Robił, ale nie miał wyłączności. Co do filmiku - fanostwa twórcy nie kwestionuję, przeciwnie: doceniam i proszę o więcej. Byłoby mi milej, gdyby ograniczył się z typowymi dla japońskiej animacji parabolami (choćby ta TIE Bomberka). BTW: g.
 4. Pewnie że. Ciut za dużo anime w tych Star Warsach jak dla mnie, ale ideologicznie idealna.
 5. Spiritus. Spiritus movens. g. No nie rób tak bo uwierzą! Do Prima Aprilis jeszcze tydzień i będziesz musiał nowy żart wymyślać Ty mnie nie naciskaj, bo się w sobie zamknę. g.
 6. skont sie wziela twoja ksyfa?? Mowilem ci, zebys tego nie pil.
 7. 1. Byłem jakoś ostatnio w Naxx swoją rogalinhą? No może... Ale tak naprawdę to przestałem nią grać jakoś tak na początku lutego. Naxx25 zrobiłem magiem. Uld10 i 25 - priestem healerem. ToTC10 i 25 - warkiem (tankiem, yay . 2. Nie. PvP grałem serio w czasach rang. Zresztą ostatnio nie mam czasu rajdować, więc co tu mówić o PvP. 3. Ciężko mi powiedzieć, man. Nie gram PvP i nie znam się na nim wcale. Zakładam jednak, że jesli masz te 600+ res, to chwilę pożyjesz. 4. Zaczynaliśmy na AD - postacie zostały. Ale od tych czterech lat bawimy na V. For the Horde, naturalnie. No nie wiem, za moich czasów, czyt. przed Ep. I-III, ISD nie mogły wchodzić w atmosferę. Może VSD, ale głowy nie dam. Ale czasy się zmieniają - teraz faktycznie "like most other Star Destroyer models, the Imperial-class was capable of entering atmospheres and supporting ground operations directly." - http://starwars.wikia.com/wiki/Imperial_I-..._Star_Destroyer <SALUTE> Wiesz, C&H i Wattersona nie da się po prostu czytać. Można natomiast żyć C&H i to właśnie zwykłem robić A serio - tak, mam większość albumów wydanych przez Warnera i większość spolszczeń autorstwa P. Cholewy z Egmontu.
×
×
 • Create New...