Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KoRnish

Dlaczego kupujemy CDA? Czy jest lepsze pismo? [archiwum]

Polecane posty

Pierwszy numer CD Action ukazał się w kwietniu 1996 roku, więc ma lat 13. Konkurencji nie ma bo nie że ich wykosili tylko pozostałe czasopisma nie potrafiły utrzymać choćby zbliżonego poziomu co CDA. Ogólnie nie pamiętam żeby lektura jakiegokolwiek czasopisma, gazety czy też magazynu sprawiała mi taką przyjemność z czytania. Fajnie też że CDA nie zapomina o swoich czytelnikach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kupuje CDa??? hmm pytanie jest łatwa ale zarazem bardzo trudne. Kupuje głównie dla całokształtu waszej pracy. Bo każda osobna rzecz z Cda nie miała by racji bytu. ;] Bo razem robią to co każde czasopismo powinno posiadać ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napiszę, że z przyzwyczajenia :D

Już 11 rok.

No i też żeby poczytać o grach, odprężyć się- o wiele lepiej mi się czyta zwykłe papierowe czasopismo od wydań internetowych. Bo trzeba sobie powiedzieć, że informacje zawarte w CDA można dzisiaj znaleźć w kilka sekund w sieci, ale to nigdy nie będzie to samo :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Bo trzeba sobie powiedzieć, że informacje zawarte w CDA można dzisiaj znaleźć w kilka sekund w sieci [...]

Nie wszystkie Kolego, nie wszystkie. I to jest wlasnie ta przewaga CDA! :D

A dlaczego kupuje CDA? Hmm.. Z przyzwyczajenia. :) Powaznie. Jak sie kupuje KAZDY numer od 04/99, to mozna sie uzaleznic.. ;) Ale nie tylko dlatego. W CDA podoba mi sie to, ze pisza o grach w sposob co najmniej.. hmm.. nietypowy.. ;) No chocby w Game Walkerze. Nikt inny tego nie ma!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety muszę przyznać, że kupuje CDA tylko w tedy gdy pojawiają się w nim pełne wersje które mi odpowiadają :/. Ale proszę mnie nie besztać za to. Po prostu uważam, że newsy ze świata gier spokojnie odnajduje w internecie.

Jak dla mnie, moglibyście wydawać wersję gazety 50 stron za 25 zł i fajne gierki na coverkach :).

PS.

Może zrobicie na stronie jakiś plebiscyt, np: 8 różnych pełnych wersji do wyboru na które głosują użytkownicy. Ta gra która zdobędzie największą liczbę głosów zostaje wydana na coverku przy następnym numerze CDA :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma lepszego pisma bo jedyną konkuręccją był click. a Play to też chyba niedługo zbankrutuje.

Gry to badziew ale jest z komputer świat to nie zbankrutuje ale to też jest taki sam badziew jak Play.

A kupuje go dlatego bo:

-gruby

-stosunkowo tani

-zawsze znajde jakąś gre dla siebie

-bardzo fajne tapety

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje bo to po prostu dobre czasopismo. I czytam je nie ze względu na gry (bo przez niemiły zbieg okoliczności nie mogę grać na komputerze) tylko ze względu na styl, formę i podejście do tematu na wszystkie (chyba) sposoby: gry konsolowe, na komórkę, sprzęt, poradniki itp. Jesteście excellent ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowym forumowiczem ( szczerze mówiąc zarejestrowałem się tylko po klucz do gry Speedball 2 z numeru 05/2009 ) .

Chciałem tylko powiedzieć ze do gazety nie przyciągnęła mnie jej treść ( która jest dość uboga no i ograniczony Smuggler odgrywający role pan wszystkowiedzący ...) ale najlepsze "darmowe" tytuły w branży .Jeśli chodzi o zawartość DVD żadna gazeta na rynku nie dorasta wam nawet do pięt , tylko dlatego kupuje was w miarę regularnie .Nie używam pirackiego oprogramowania wiec naprawdę doceniam każdy wasz DVD więc dajćie więcej reklam jeśli trzeba mnie to nie przeszkadza bo czasem nawet pisma z folii nie wyciągam tylko po wyjęciu DVD leci od razu do kosza :)

Pozdrawiam cala redakcje

PS:

Nie jestem żadnym anty-fanem poprostu mi wasze wypociny nie pasują i tyle ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowym forumowiczem ( szczerze mówiąc zarejestrowałem się tylko po klucz do gry Speedball 2 z numeru 05/2009 ) .

Chciałem tylko powiedzieć ze do gazety nie przyciągnęła mnie jej treść ( która jest dość uboga no i ograniczony Smuggler odgrywający role pan wszystkowiedzący ...) ale najlepsze "darmowe" tytuły w branży .Jeśli chodzi o zawartość DVD żadna gazeta na rynku nie dorasta wam nawet do pięt , tylko dlatego kupuje was w miarę regularnie .Nie używam pirackiego oprogramowania wiec naprawdę doceniam każdy wasz DVD więc dajćie więcej reklam jeśli trzeba mnie to nie przeszkadza bo czasem nawet pisma z folii nie wyciągam tylko po wyjęciu DVD leci od razu do kosza :)

Pozdrawiam cala redakcje

PS:

Nie jestem żadnym anty-fanem poprostu mi wasze wypociny nie pasują i tyle ;)

W porzadku, twoje motywy kupowania sa twoimi, nam nic do tego. A co do mnie to madrze sie na 4 stronach AR, wiec ciezko mowic zeby sie panoszyl w calym CDA. Przynajmniej wedle mego ograniczonego umyslu. Licze, ze znajdziesz kiedys mniej ubogie pismo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze, takie pytanie - po co cytowałeś całą jego wiadomość, hę...? :smile:

A co do samego tematu to lepiej by było to napisać chyba w watku "Dlaczego kupujemy CDA"...

Ale jednak ten post pokazał, że CDA jest naprawdę dla wszystkich; mimo tych narzekań na pełniaki wiele nabywców właśnie dla nich kupuje... pismo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami przychodzi ochota na tematy rozrywki komputerowej i wtedy kupuje CDA.

I tylko CDA; bo:

1) Przyzwyczajenie (mysle ze mam jeszcze gdzies w domu numery sprzed 10 lat)

2) Często dobre pełniaki

3) "Nie tylko grają" (chociaz działy "humorystyczne" są chyba juz slabsze niz kiedys; a AR stracilo duszę :[)

pozdro! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze, takie pytanie - po co cytowałeś całą jego wiadomość, hę...? :smile:

Bo MU wolno! Moderacja się GO boii. Kiedyś podobno za zwróconą na niewłasciwy sposób cytowania uwagę odgryzł moderatorowi ucho.

Ucho? To oficjalna wersja. I jej będziemy się trzymać. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko boska, Smugglerze, szanowny panie... Nie rób mi tego. Ja... ja nie chciałem. Nie będę. Cofam moje słowa, tfu, tfu!

Ale tak pomijając moje szlochy, CDA ma iście dziwną zdolność przyciągania. Jeden numer, mało tego - ten sam tekst mogę przeczytać z CDA kilka, a nawet kilkanaście razy i za żadnym z nich nie będę się nudził. Wkładacie tam magnes czy co? Nasączacie strony narkotykami, jakie to już podejrzenie kiedyś padło?

Ale naprawdę warto wydać to 15zł. Bo otrzymuje się zestaw zawsze ciekawych nowinek, napisanych w interesujący/zabawny/inny, zawsze zachęcający do przeczytania sposób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że pomimo wielu wad CDA jest jedynym z normalnych czasopism o grach, który jeszcze nie upadł. Click dokonał fatalnej przemiany i został zawieszony, KŚ Gry jest coraz droższe i coraz gorsze, Play ma świetne pełniaki na płycie, ale to raczej broszurka składająca się z paru stron niż poważne pismo. CD-Action wychodzi w tym rozrachunku najlepiej i dlatego jestem w stanie wydawać na niego 15 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję CD-Action, ponieważ zawiera wszystko, czego oczekuję w piśmie dla graczy: obszerne recenzje, dużo zapowiedzi, redaktorzy są obecni na wszystkich ważniejszych imprezach growych. Poza tym, testy sprzętu, ciekawe gry na coverze, kąciki rozrywkowe. Podoba mi się także, że redaktorzy spełniają prośby swoich czytelników zmieniając co nieco w magazynie. Żyć nie umierać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...