Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KoRnish

Dlaczego kupujemy CDA? Czy jest lepsze pismo? [archiwum]

Polecane posty

Gość maniac23

Hmm... no po prostu kupuje to bo jest najlepszym pismem na rynku, kiedyś eksperymentowałem z innymi ale tylko w cda jest tak wysoki poziom recenzji, opisów i oczywiście pełniaków na coverku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA

+

-cena względem objętości

-NIE TYLKO GRY!!!!!

-Fajne pełne wersje(ha zawsze jest coś genialnego, jakaś zapchajdziurka i kaszanka z otchłani zamrażalki :tongue: )

-

-Yyyyy :pinch: mam! "tylko" raz na miesiąc:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje CD-Action bo ma fajowskie recki, niezłe pełniaki, Na luzie(najlepsze :smile: ), ciekawe AR i supeeer podpisy pod screenami gier w reckach(normlanie niektóre wymiatają że aż hoho :laugh: ) Tylko szkoda że jest raz na miesiąc :tongue:

Ale ogólnie jest miodzio, więc trzymać tak dalej!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA jest bez dwóch zdań najlepsze. Wkurza mnie jak ktoś o cene sie przywala co to za problem odkładac około 0,50 zł dziennie? Tak wogóle to ja oprócz CDA czytam jeszcze Clicka , Playa , KŚ Gry i CDA - czyli wszstko czasem jeszcze coś o konsolach kupię :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuje CD-A, bo... ma najlepsze teksty :) Chociaż od pewnego czasu jest coraz więcej tekstów nowych (?) redaktorów i czasem nie ma już tego polotu. No ale nie będe jechał po nickach.

Sam też, ze 4 lata temu, kupowałem przez pewien okres kilka czasopism o grach miesięcznie, ale doszedłem do wniosku że CD-A jest najlepsze. I tak już pozostało.

Aczkolwiek gdybym miał kupować dla dołączanych gier (nie pirace, a czasem by sie pograło - zostają tanie serie i gry w czasopismach) to niejeden raz kupiłbym niestety inne gazetki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest tylko jeden miesięcznik dorównujący CDA:

Top Gear edycja polska

. Dla porównania to pismo sprzedaje się w polsce w nakładzie bardzo zbliżonym do cd-a i jest to we wszystkich krajowych edycjach 3 miejsce zaraz za Anglią i Rosją :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie nie ma lepszego pisma niż CDA w ogóle- kupowałem kiedyś KŚGry i Clicka, ale naprawdę czytać zacząłem dopiero CD-Action. Niezbyt mi odpowiadała cena prawie 20 zł, ale od czasu 14,99 z pamiętną okładką ze smokiem z Dungeon Siege'a II, dla mnie CDA ma tylko zalety :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ ciekawe recki z wielką łychą humoru

+ dobrze się czyta(duże literki) :P

+ znajdzie się trochę o gadżetach jak i o sprzęcie

- jak dla mnie 14.99zł to za dużo

- problemy z pełniakami, np. w majowym numerze mage knight nie działa single player

- w najnowszym numerze pisze że w grze mage knight możemy się cieszyć grą z naszymi przyjaciółmi, a tryb wieloosobowy nie jest dostępny zaliczam to do kłamstwa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuje dla gierek (55%), recenzji i zapowiedzi ( 30%) i artykułów o sprzęcie (24%), reszta zawartości pisma- NL AR GW (1%)

ps. ktoś wie jaką oceną w CDA otrzymała gra Crash Time 2???? (recka była w urodzinowym numerze)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję dla klimatu :) Wasza redakcja ma charakter, widać to najbardziej w GameWalkerze, ale także w recenzjach i AM. Na pewno też dla NL. Dla pełniaków nie ma sensu kupować - mój komputer nie potrafi nawet włączyć programiku instalacyjnego do większości nowszych tytułów. Do tego staram się też z tekstów czerpać pełnymi garściami i nauczyć się tego i owego o pisaniu.

Lepsze pismo może i jest - nie znam się na rynku czasopism komputerowych. Poza tym i tak CDA jest wystarczająco dobre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuje bo trzeba coś od czasu do czasu przeczytać... Tylko jeden numer (pierwszy jaki kupiłem) kupiłem dla gry na coverku... była to Commandos 2. Czasem zdarza się że nie zaglądam nawet do pudełka... ;] Po prostu lubię was czytać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahh zaczęłem zbierać CDA od 10 roku życia mam tych numerów cały garaż

teraz mam 17 lat

a kupuje bo mam dobrego kompa 2 gb ram-u i dobra karta graficzna

a najlepsza gra która zaszła mi w pamięć to gra z 6/08 FSW

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję CD-A od 5 lat :happy: :happy: Kupuję go, ponieważ :

- dosyć niska cena (15 zł. to przecież nie dużo :)),

- bardzo interesująco napisane teksty w CD-A, szczególnie recenzje i Tematy Numeru:P

- bardzo dobre pełniaki :D

- dzięki niemu zapisałem się na forum CD-A :cool: :cool:

- itd,itp..

Jednym słowem CD-A to najlepsze czasopismo o grach w Polsce !! :drag:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kupuje CDA? Przez te pięć lat (dokładne 5 lat minęło w tym miesiącu) nigdy nie zadawałem sobie tego pytania kupowałem je rutynowo, ale czas w końcu zadać sobie pytanie; Dlaczego?

-Stosunek ceny do jakości (cena się zmniejszyła a jakość powiększyła)

-Dość często pełniaki

-Świetne recenzje

-Dobry papier :D

-Humor (NL i AR jest świetne a teraz w CDA są często genialne, chodź nie zawsze śmieszne, minifelietony )

-No i najważniejszy, klimat.

No i wiele więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś czytałem inne pisma o grach, ale kupowałem je tak ok. 4 razy na rok. Niedawno (kilka miesięcy temu) pomyślałem że spróbuje kupić CDA żeby zobaczyć czy faktycznie cena=jakość (inne czasopisma zazwyczaj sprzedają po 10 zł). I tak się okazało. Dużo więcej stron, ciekawe teksty, oraz rozwinięte, ciekawe recenzje. No i dużo humoru. :P

Od tego czasu co miesiąc kupuje CDA i nie wyobrażam sobie teraz czytania innego magazynu o grach. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Dlaczego?

CDA jest pismem wielce rozwijającym(nie żeby do kanonu lektur...chociaż?)

Nie propaguje że konsole są maksymalnie be(wręcz przeciwnie)

No i zawiera multum ciekawostek nie tylko okołogrowych ale także historycznych i politycznych(vide niektóre felietony)

No i finalnie posiada wysoki poziom zróżnicowanego słownictwa(hehe)

Nieraz swoim poziomem zadziwiłem innych kolegów. :P

A no jakżeby można zapomnieć o samych bardzo rzetelnych informacjach na temat sprzętu,gier i różnych nowinek.

Jakby nie było..Pismo prawie idealne ;) (no bo w końcu gdyby było całkowicie idealne to przecież nie mogliby by być z miecha na miecha lepsi ;)) To wszystko skombinowane razem daje mieszankę wybuchową za którą nie poskąpiłbym nawet 50zł/mies.(Panowie redaktorzy nie bierzcie tej kwoty jako pomysł na przyszłość proszę :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kwitetnia kupowałem Click'a!. Lecz gdy gazeta została zawieszona, zacząłem zbierać CD-Action i myślę, że tak już zostanie. A CDA lubie za:

- niektóre pełniaki

- recenzje

- humor

- minifelietony

- no i oczywiście za redakcje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja CDA kupuje głównie za sposób pisania recenzji jest w nich coś takiego czego nie ma w innych pismach recenzje są zabawne z pazurem ale również zawierają wszystkie informacje potrzebne dla gracza. No a poza tym nie ma lepszego pisma dla graczy i oby CDA nadal utrzymywało się na szczycie :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...