Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KoRnish

Dlaczego kupujemy CDA? Czy jest lepsze pismo? [archiwum]

Polecane posty

Jak tu kolega Grzesiek91 napisał: CDA jest najlepszym czasopismem w Polsce...

Racja. Żaden szmatławiec nie MOŻE być przyrównywany do CDA, bo CDA rozwala go na łopatki jakością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za co lubię CDA? Za dobre recenzje, fajnych redaktorów, ładny wygląd pisma, uporządkowane wiadomości, wiele ciekawych artykułów i świetne gry na płycie. Dla mnie CDA jest najlepsze i dlatego przedłużyłem prenumeratę na nie. Jako że posiadam konsole mógłbym kupować PSX, ale po zakupieniu jednego numeru jeszcze bardziej utwierdziłem się w przekonaniu że CD-Action to numer jeden w kioskach :smile: Poziom tekstów w konsolowym czasopiśmie i forma mnie odrzuciły. Miałem wrażenie że teksty są umieszczone na stronach bez ładu i składu, trudno mi było sie połapać czego gdzie szukać. Dlatego CDA jest takie wspaniałe :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u tutaj odpowiedz z sensem :

Wedlug mnie CDA zniszczylo konkurencje. Przyczynił się do tego świetny poziom pisma. Duża objętość, ciekawy sposób recenzowania gier, czyli w bardzo trafny i zabawny sposob. Oczywiście ogrom artykułow o tematyce pokrewnej gier, trochę humoru, no i świetne jak na czasopismo pełniaki gier. Osobiście juz nawet gdybym mial kupic cos innego to nie moglbym, gdyż juz się przyzwyczaiłem do CDA.;P Ale tez i zwyczajnie mnie ciekawi to w jaki sposób nam wszystko przekazują.

ładnie, zgarbnie i czytelnie!

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję CDA ponieważ jest to UZALEŻNIENIE!! :DDDD Nie no żarcik, tak naprawde to kupuję je bo jest tanie (za tyle stron) i najlepsze pismo dla graczy w Polsce ("po innemu nie umiem czytać"), na dodatek ql gierki dają tak dla rozerwania. Tak jak kolega z góry powiedział, poziom pisania jest wprost prześwietni, do tego humor, prześwietni redaktorzy, tajemniczy Smuggie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA to praktycznie monopolista, od tego zacznijmy :tongue: ale dobry monopolista, nadal pilnuje stosunku jakości do ceny, a do tego ruszający do największego boju w swojej historii - na jednym froncie internet (czyli KAŻDA cena pisma jest niekonkurencyjna) a na drugim konsole zwarły szyki... ja trzymam kciuki i subsydiuję NASZYCH co miesiąc 15 pln :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję CDA dla wszystkiego. Główne powody to:AR, Na luzie, GTA center,Action Mag, Recenzji (MASS EFFECT 10/10 MUSZE W TO ZAGRAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!)Newsów, Freeware oraz "Z shogunem i w spódnicy".

PS. Ser-ika Rządzisz

PS2.Rządź dalej=)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA czytam od momentu powstania.

Pamietam jak dzis moment kiedy zobaczylem to pismo u kolegi na biurku i przeleciawszy na szybko zawartosc zdecydowalem o kupnie.

Tak wiec CDA jest obecne juz pare dobrych lat w moim zyciu gracza.

Swietne recenzje aczkolwiek nie zawsze sie z nimi zgadzam ;) co nie wyklucza tego ze pisane sa swietnie.

Czytanie recenzji w CDA zaoowocowalo zakupem takich gier jak Anno 1404,CimCity 4 (jedna z moich ulubionych) ze starszych tytulow to Half Life.

Reklamy w CDA moze i draznia ale i one odniosly pewien sukces.

Mianowicie zmienilem monitor na Asusa ale nie pytajcie jaki model bo mi sie nie chce zagladac w kazdym razie cos okolo 20 cali plaski i kiedys go opisywaqliscie albo w reklamie widzialem w kazdym razie zakup dokonany.

Po za tym rozumiem istnienie reklam i nie mam nic przeciwko nim jeski nie zajmuja wiecej niz 10 do 15 % pisma czego na razie u was nie spotkalem.

Nie bede wymienial wszystkich gier jakie kupilem po przeczytaniu CDA ale macie wielki wplyw na to co kupuje.

Obecnie jestem w Irlandii.

Mieszkam tu i pracuje i caly czas jestem waszym czytelnikiem.

Obserwuje tez rynek prasy dotyczacy gier i waszego pisma jednak irlandzka prasa nie pobije.

Po za tym tu jest wiecej czasopism poswieconych Xboxowi i Playststion a pisma czysto PCtowskie wystepuja w malym procencie.

Potraficie pogodzic omowienia konsolowe z blaszanymi za co wielkie dzieki.

Czekam wlasnie na przesylke z numerem marcowym i jeszcze go nie mialem w rekach a juz mysle co bedzie w kwietniu :D

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... CDA kupuje juz od bardzo dawna ale postanowiłem się zarejestrować na forum dopiero wczoraj.

Pismo kupuje dlatego, że wg mnie to jest najlepsze pismo o grach oraz jest wiele humoru czego nie da się powiedzieć o np. KSG :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA kupuję od 1998 roku. W międzyczasie skończyłem liceum, studia, ożeniłem się a CDA wciąż jest ze mną :). Od samego początku kupowałem czasopismo ze względu na wysoki poziom recenzji. Zawsze podobał mi się styl w jakim były pisane. Początkowo dość często instalowałem również gry dołączane do pisma jednak ostatnio robię to bardzo rzadko. Oczywiście są wyjątki (np. Puzzle Quest czy World of Goo - dzięki chłopaki).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuje te pisemko, aby być na topie ze znanymi tytułami gier komputerowych, sprzętem. W Polsce to jest prawdopodobnie najlepsze pismo o tematyce gier komputerowych. Na świecie, hmm.... nie byłbym taki prędk, żeby powiedzieć - "Cd-action jest najlepszym pismem na świecie!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...