Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KoRnish

Dlaczego kupujemy CDA? Czy jest lepsze pismo? [archiwum]

Polecane posty

Jak mnie poziom niektórych tekstów wręcz opycha to chyba jasne jest iż nie miałem siły dogłębniej studiować go ;d

Poza tym kiedyś kupiłem kilka numerów dla pełniaków ale czuje iż to Click nie wpasował się w mój gust a że CD-A uważam o niebo lepsze od niego to żartobliwie mówię iż ten kto schodzi z nieba (Hut) to zdrajca ;d Ale gratulacje że się posadki dorobił ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też CDA kupuję dla pisemka. Do płytki zaglądam aby pooglądać filmiki (gameplaye) i "Na Luzie" z bonusów. Dema i pełniaki rzadko instaluje ale czasami się zdarza. :) Najbardziej interesuje mnie zawartość czasopisma... czyli co tam nowego o grach, sprzęcie a AR do poduszki zostawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA kupuję wyłącznie dla gazety. Dla recenzji gier, sprzętu itd. Dla mnie pełniaki i demka to tylko takie ozdobniki. Obecnie uważam, że nie ma lepszego polskiego pisma dla graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość deleteyourself

CD-A kupuję już trochę z przyzwyczajenia. Zżyłem się po prostu z tym pismem i jakoś tak dobrze na mnie działa. Zresztą - gry nie interesują mnie już tak bardzo jak kiedyś, ani tak bardzo nie zajmują... A CD-A wciąż pozostaje dla mnie ostoją inteligencji w świecie opanowanym przez debilizm ;). Jest to świetna alternatywa dla TVN24 i podobnych mediów, które chcą mi z mózgu zrobić polityczną papkę.

Nie kupuję w sumie innych gazet/pism (próbowałem nową fantastykę, ale stwierdziłem, że dla felietonu Orbitowskiego mi się to nie opłaca, a S-F odłożyłem po jednym numerze, w którym jedno ze "wspaniałych opowiadań" było tak beznadziejne warsztatowo, że mi się odechciało).

Kiedy w okolicach grudnia zastanowiłem się "co tak w sumie mi się w tym CD-A podoba", stwierdziłem że diabelnie odpowiada mi klimat, w stronę którego powolnie dryfuje. Staje się czymś, czym był kiedyś trochę Reset - a zaczęło się to chyba od dodania magazynu i zaprzęgnięcia Enkiego do pisania o rzeczach ciekawych, a niekoniecznie z grami związanych (nanorurki FTW!).

Mam nadzieję, że ten kierunek będzie podtrzymywany a ilość stron przeznaczona na publicystykę okołogrową jakimś cudem się powiększy :) Już zaznaczyłem stosowne pola w ankiecie i - oby ! - CD-A rozwijało się dalej w tym kierunku, w stronę którego zmierza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję CDA od jakiś 5 lat, ale w ogóle nie patrzę na płyty... Kupuję go tylko dla samej zawartości pisma... Od ponad roku nie wyciągnęłem nawet płyty z opakowania... :P

Gratuluje. Pamiętaj że płyty są dodatkiem ale ujętym w cenie pisma. Płacisz za coś czego nie używasz. Trąci mi to snobizmem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuje Cd-Action, gdyż jest to POLSKIE pismo, nie żadna ściąga od amerykanów. Jest to Polskie pismo, którego okładki lub nazwy i tekstów nie znajdziemy nigdzie indziej, niż w Polsce! Dziękuje Wam redaktorzy i w ogóle wszyscy tam pracujący, thx!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję CDA od jakiś 5 lat, ale w ogóle nie patrzę na płyty... Kupuję go tylko dla samej zawartości pisma... Od ponad roku nie wyciągnęłem nawet płyty z opakowania... :P

Ja uważam, że płyta jest tylko dodatkiem do pisma, ale przyznam że w Two Wordls z lutego grałem nawet długo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak... Ja kupuje CDA glownie dla samego czasopisma, chociaz plytami tez nie pogarcze(70% do 30%). Ogolnie fajnie sie wszystko czyta, a dzieki forum ludzie pisacy recenzje sa blizsi czytelnikom wg. mnie. Poza tym ... co mialbym czytac? Zadne pisemko nie ma takiej okladki fajnej, ktora swoja droga nieraz uratowala mi CDA przed zalaniem xD Gdzie znajdzie sie taki sklad ludzi, taka oprawa graficzna, a jak jestem zmeczony to i jeszcze cos, zeby sie posmiac jest. Tak wiec, CDA THE BEST =D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam CDA kupowałem kiedyś, kupuję i będę kupował

AMENT ;)

Kupowałem - ech głównie dla płyt

Kupuję - Zajefajne pismo/miesięcznik/GAZETĘ* jakie kiedykolwiek było

Będę Kupował - Ale po co to jeszcze niewiem... :icon_biggrin:

* - niepotrzebne skreślić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA kupuję z przyzwyczajenia, co miesiąc, od trzech lat. Nie wydaje mi się żeby to się zmieniło w najbliższej przyszłości. Poza tym lubię wiedzieć co w trawie piszczy i nie kupować gier w ciemno, tylko najpierw poczekać na recenzję (i demo przy odrobinie szczęścia), a potem dopiera kasę wydawać. Taki ze mnie ostrożny gość.

No i AR lubię, ale w tym chyba nie jestem osamotniony.

No i Gamewalkera.

I NL.

Kurde, w sumie wszystko poza działami o sprzęcie i konsolówkach lubię :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam CDA ponieważ:

Recenzje/Zapowiedzi są po prostu the best

Dział listów aka AR powoduje ból brzucha [od śmiechu]

Texty "okołogrowe" są bardzo ciekawe:)

Pełne wersje często trafiają w moje gusta : wielkie dzięki za Unreala i BWP: Rustin Parr =D>

wszystko to samo :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję CD-A bo:

-wg mnie 15 zł za pismo z taką ilością stron ( 150 stron czy jakoś tak ) to świetny zakup

-klimat

-zapowiedzi, recenzje- miodzio!!!!!

-na luzie

-rysunki MARKA LENCA

Właściwie wszystko jest w CD-A fajne :thumbsup: ( a jak nie jest fajne to przymrużam oko ale naprawdę rzadko )

Nigdy nie kupowałem Cd -Action dla gier ale jak coś fajnego się trafi to se pykam

CD-A Rulez !!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupuję CDA czasami, ostatnio psotanowiłem ze będę kupował co miesiąc :biggrin: kupowałem czasem tylko dlatego, że nie mam zbytnio czasu na czytanie... ale to musi się zmienić :tongue:

a tak ogólnie to kiedyś kupowałem tylko playa i to co miesiąc, ale starego dobrego playa juz nie ma... chyba od 2005 roku to czasopismo (oczywiscie dla mnie) to dno... i recenzje i ogólna całość (dodajmy, że miałęm każdy numer od października 2002 roku), teraz wolę CD Action, dużo stron, dużo recek (uważam, że są obiektywnych), dużo o sprzęcie, wypasione screeny, na luzie no i fajne pełniaki, oby tak dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję CD-A ponieważ jak zwykle są recenzje na wysokim poziomem ,ciekawe screeny z niezłymi komentarzami i oczywiście część o sprzęcie i gadżetach. To jest Czasopismo które pisze o grach ale tez łączy to z opisaniem sprzętu który się przyda żeby te gry pociągnąć.. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...