Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KoRnish

Dlaczego kupujemy CDA? Czy jest lepsze pismo? [archiwum]

Polecane posty

CDA ma dopiero konkurencję zagranica i w porównaniu do zagranicznych czasopism jest słaby. Ale tam są inne zarobki co trochę usprawiedliwia CDA. Osoby znąjace markolf wiedzą jakie fulle dają zagranicą.

Za granicą mają przesadne gry. Wystarczy tylko spojrzeć na niektóre sztuki z 1/2009. P.U.R.E, Beowulf, Rainbow Six: Vegas, RollerCoaster Tycoon 3, The Gulid 2, Tomb Raider: Legend, Gothic 3. To tylko niektóre gry ze stycznia. A prawda jest taka, że u nas to one są(o ile szczęście dopisze) w okolicach 30-50zl. I gdzie tu sprawiedliwość?!

PS. Jeśli ktoś chce zobaczyć wszystkie ich pełniaki to zapraszam na markolf.pl

A ja zaząłem już myśleć, że w CDA dają fajne gry... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję to pismo ponieważ jest najlepsze na rynku. Jest w nim bardzo wiele informacji o wszystkim co związane z branżą komputerową. Szczególnie kupuje je aby poczytać recenzje ale z chęcią przeglądam AR oraz dział o sprzęcie. Mam nadzieję że CDA jeszcze długo utrzyma się na naszym rynku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A mu SUPER recenzje, świetne działy i super Recenzentów! No a poza tym kupuje co miesiąc bo się uzależniłem :D A co do pełników - każdemu inne przypasują a poza tym - dobre gry fan i tak kupi to nie zależny mu czy dają w czasopiśmie czy nie ;d Wole starsze gierki czasem mniej znane ale takich których nie mam ;d

@NightPlayer - Mam to samo z moja, jak dasz sobie rade napisz jak to zrobiłeś ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do uzależnienia od CD-Action to jak na razie jest to jedyna rzecz, od której jestem uzależniony ;) Ale jak na razie nie zamierzam iść na odwyk :P

Ortheon, NightPlayer

Lepiej nie pokazywać rodzicom, że CDA jest najlepszym czasopismem na świecie, bo będą wam "podkradać" w najmniej oczekiwanym momencie ;) I uwierzcie mi wiem co mówię/pisze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez porównań i bez wazeliny taki CLICK to przy CDA mały pikuś. Jest tańsze, ale wole kupić lepsze pismo niż zaoszczędzić 8zł przeczytać całość w 2dni(z ziewnięciem przy każdym zdaniu), i płakać przy słabym croverze. Lecz w clicku była szybciej zapowiedź(w produkcji) waszej gry roku!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do uzależnienia od CD-Action to jak na razie jest to jedyna rzecz, od której jestem uzależniony ;) Ale jak na razie nie zamierzam iść na odwyk :P

Ortheon, NightPlayer

Lepiej nie pokazywać rodzicom, że CDA jest najlepszym czasopismem na świecie, bo będą wam "podkradać" w najmniej oczekiwanym momencie ;) I uwierzcie mi wiem co mówię/pisze :)

Moi nie są nawet na tyle zorientowani w kwestii komputera żeby ich to interesowało :P

Dlatego moje zadanie jest takie trudne :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry też lepsze od PLAY, CM, KŚ GRY.

Akurat gry to jest kwestia gustu. Ale prawdę mówiąc te ostatnie wciągły mnie bardziej niż pełniaki które dala konkurencja ;d A wiec CD-A trzyma poziom ;d

@SLUatak - Click jest słaby ostatni raz kupiłem to dla Chrome SpecForce bo Chrome mi się podobało i nawet połowy nie doczytałem ;/ A poza tym brawa dla Huta - Wiele stracił w moich oczach pracując dla konkurencji - nawet gdyby robił dla Al-Kaidy bym mu nie miał tego tak za złe ja kto iż pisze do Clicka. Jak dla mnie najgorsza zdrada, cios w plecy dal fanów CD-A bo czytelnicy Clicka mają cząstkę CD-A a go nie czytają ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że CDA jest the best, chociaż miło by było, jakby powstała godna konkurencja. To tak jak z WoW. Marzy mi się, żeby powstał jakiś MMORPG, który przez chwilę przyćmi "króla". Gdyby tak się zdarzyło, że CDA ma godnego rywala. Nooo to by było ciekawa rywalizacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SLUatak - Click jest słaby ostatni raz kupiłem to dla Chrome SpecForce bo Chrome mi się podobało i nawet połowy nie doczytałem ;/ A poza tym brawa dla Huta - Wiele stracił w moich oczach pracując dla konkurencji - nawet gdyby robił dla Al-Kaidy bym mu nie miał tego tak za złe ja kto iż pisze do Clicka. Jak dla mnie najgorsza zdrada, cios w plecy dal fanów CD-A bo czytelnicy Clicka mają cząstkę CD-A a go nie czytają ;d

Ale ja napisałem że wole CDA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupuje bo nie chce mi się przerywać prenumeraty :P A tak na serio to jedyne czasopismo o grach na tak wysokim poziomie które umiem w pełni zrozumieć(angielski znam ale nie aż tak dobrze żeby po angielsku czasopisma czytać :P). Tak trzymoć i nie puszczoć a jak kamieniomy bedom rzucoć to szybko odrzucej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SLUatak - Click jest słaby ostatni raz kupiłem to dla Chrome SpecForce bo Chrome mi się podobało i nawet połowy nie doczytałem ;/ A poza tym brawa dla Huta - Wiele stracił w moich oczach pracując dla konkurencji - nawet gdyby robił dla Al-Kaidy bym mu nie miał tego tak za złe ja kto iż pisze do Clicka. Jak dla mnie najgorsza zdrada, cios w plecy dal fanów CD-A bo czytelnicy Clicka mają cząstkę CD-A a go nie czytają ;d

Ba, nie tylko pisze, ale jest redaktorem naczelnym Clicka. :)

Dlaczego zdrada? Nie może pisać i tu i tu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SLUatak - Click jest słaby ostatni raz kupiłem to dla Chrome SpecForce bo Chrome mi się podobało i nawet połowy nie doczytałem ;/ A poza tym brawa dla Huta - Wiele stracił w moich oczach pracując dla konkurencji - nawet gdyby robił dla Al-Kaidy bym mu nie miał tego tak za złe ja kto iż pisze do Clicka. Jak dla mnie najgorsza zdrada, cios w plecy dal fanów CD-A bo czytelnicy Clicka mają cząstkę CD-A a go nie czytają ;d

Ale Click i CDA nie są bezpośrednią konkurencją. To tak jakby VW Golf konkurował z VW Passatem. Click ma inny target niż CDA, poza tym robi je ta sama firma..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego najgorszego? Click to inne pismo, tworzone dla innego typu czytelników i z trochę inną zawartością.

Dlatego jedni wolą Clicka a drudzy CDA. Po za tym ocenianie jakiegoś czasopisma po zaledwie przekartkowaniu daje bardzo niesprawiedliwą opinię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...