Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yojc

[Nominacje 2015] Blogopis roku

Polecane posty

Dariu...wait, nvm.

1. Elano - aktywny, bogate i ciekawe wpisy o Nintendo, jeszcze kompletnie nie uciekł na ppe mimo lepszych warunków.

2. Rankin - seria wpisów o TES. CHIM

3. bielik42 - głównie za pierwszą połowę roku, bo zdarzało mu się wrzucać jeszcze rzeczy z filmowej serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rankin(pozamiatał swoją serią o The Elder Scrolls),

muszonik(jakkolwiek by mnie nie irytował niektórymi swoimi poglądami i linkami zewnętrznymi, to pisze bardzo fajnie i czyta się go przyjemnie),

crouschynca(lubię jej wpisy, przyjemnie się czyta i często się zgadzam z zawartymi w nich opiniami)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crouschynca - skłamałbym okrutnie stwierdzając, że tematy poruszane na blogu mnie interesują, ale to kwestia czysto indywidualna. Natomiast pod względem staranności pisania jest to jednak sporo ponad średnim poziomem blogów.

voda22 - też ładnie pisze plus trafia w mój gust, jeżeli chodzi o zawartość. Przeważnie, ale i tak częściej, niż większość bloggerów na cda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszonik - prowadzi jeden z nielicznych blogów na FA, które jeszcze mam ochotę czytać. A wszelki hejt o to, że tamtejsze wpisy stanowią głównie pretekst do odwiedzenia jego bloga zewnętrznego, obchodzi mnie tyle, co zeszłoroczny śnieg.

crouschynca - pisze naprawdę ciekawą publicystykę, nawet dotyczącą książek/filmów/gier/czegokolwiek, które teoretycznie mnie nie interesują.

Bazil - bo może to go zmobilizuje, żeby dokończył swoje długaśne opowiadanie, publikowane na blogu już przez trzy lata. biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...