Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wysokiandrzej

Windows 10

Polecane posty

klikasz prawym przyciskiem myszy na kafelku potem opcja odepnij od ekranu startowego potem wybierasz co tam chcesz klikasz prawym przyciskiem myszy i klikasz opcję przypnij do ekranu startowego, później przeciągasz lewym klawiszem myszy w miejsce, w które chcesz. Dziękuję 10 zeta się należy za poradnik :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w robocie też się do kafelków przyzwyczaiłem, ale zmniejszona wersja pod menu Start bardzo daje radę imo jak używam w domu. Nie zabałamuca całego ekranu przy okazji, co przy różnych civkach nie civkach byłoby średnio wygodne.

Z innej kabany, mam cichą nadzieję, że steamy i inne szajsy będą mogły się później podpiąć pod centrum akcji/powiadomień. Fajnie wyglądająca rzecz w teorii, ale póki co, to tylko wywala "próba instalacji" "instalacja nie powiodła się". Po 10 razy na ten sam pakiet, sasuga Microsoft.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, sprawdziłem i zrezygnowałem - wygląda to źle.

O ile w przypadku ósemki odczułem sporą zmianę w stosunku do xp i 7 tak teraz mam wrażenie że muszę cofnąć się w czasie bo kafelki są be. Co prawda teraz zamiast rozwijalnej listwy z napisami mam rozwijalną listwę z obrazkami - co właściwie jest wygodniejsze jeżeli chcesz coś szybko znaleźć, ale zajmuje jeszcze więcej ekranu.

Ech, najważniejsze ze działa na moim 6 letnim blaszaku płynniej niż ósemka - mimo że zrobiłem aktualizacje a nie czystą instalkę.

@up - ten screen - piszesz z przyszłości

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - ten screen - piszesz z przyszłości

Nue ma ustawione JST żeby móc grać w KanColle.

Też tak mam i nawet nie chce mi się tego zmieniać jak akurat nie gram (co się w sumie nie zdarza, bo KC mam odpalone jak tylko włączam kompa), na początku mi trochę przeszkadzało, potem się przyzwyczaiłem i nawet nie chce mi się już robić jakiegoś RainMetera z zergarem w CET.

Na dobrą sprawę przeszkadza to mi teraz tylko jeśli chcę zrobić przelew po godzinie 17, bo bank jęczy, że nie mogę zrobić przelewu z wczorajszą datą.

First world weeb problems.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - ten screen - piszesz z przyszłości

Nue ma ustawione JST żeby móc grać w KanColle.

Też tak mam i nawet nie chce mi się tego zmieniać jak akurat nie gram (co się w sumie nie zdarza, bo KC mam odpalone jak tylko włączam kompa), na początku mi trochę przeszkadzało, potem się przyzwyczaiłem i nawet nie chce mi się już robić jakiegoś RainMetera z zergarem w CET.

Na dobrą sprawę przeszkadza to mi teraz tylko jeśli chcę zrobić przelew po godzinie 17, bo bank jęczy, że nie mogę zrobić przelewu z wczorajszą datą.

First world weeb problems.

Jesteście zepsuci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawna historia - kupiłem kartę dźwiękową. Sterowników do Win 10 nie ma. Sam Windows też nie jest w stanie niczego znaleźć. Sterowniki do win 8.1 nie działają, nawet nie chcą się instalować. Sterowniki do Win 7 - to samo. A teraz niespodzianka - działają sterowniki i całe oprogramowanie od Windows 8 (bez .1). Sensu tu nie widzę, ale grunt że działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...