Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wysokiandrzej

Windows 10

Polecane posty

Odpaliłem instalację. Zobaczymy czy będzie lepiej...

Instalacja na pewno przebiegła bardzo spoko. Odpaliłem instalkę, poszedłem się wykąpać, zjadłem obiad i jak wróciłem to to już miałem dziesiątkę. Bardzo miło, jak sobie przypomnę te problemy, które męczyły mnie w dniu premiery.

Teraz tylko mieć nadzieję, że nie będzie robiło takich problemów jak wcześniej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To trwa trochę dłużej niż zwykle. Poczekaj jeszcze chwilę. Nie wyłączaj komputera"

No ale po kilku godzinach się udało i też mogę się cieszyć nowym windowsem. Tylko czemu od razu chce mnie uszczęślwiać na siłę i aktualizować, podczas gdy moj stary Acrobat Reader działa bardzo dobrze. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak instalowałem Win8, to wszędzie w sieci narzekali na Acrobat Reader i polecali Foxit. Zainstalowałem Win10 i widzę masę tematów w stylu "Foxit is becoming the new Acrobat Reader, download Sumatra instead" :D

A taka prawda, że mi całkowicie wystarczy viewer wbudowany w przeglądarkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczit ja na ogół mam otwarte +-10 kart przeglądarki (czasem w dwóch oknach), muzykę, ze dwa okna eksploratora, irca, kilka aplikacji win10, steam. Wszystko sobie siedzi wygodnie na dwóch pulpitach i nie chcę żeby program do czegoś tak podstawowego jak PDFy zabierał więcej zasobów niż jest to mu potrzebne, bo OSZCZĘDZAJ RAM GDZIEKOLWIEK JESTEŚ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, stosuję się do tej zasady i... po prostu nie otwieram dziesięciu milionów rzeczy jednocześnie. Raz, że wcale nie potrzebuję, a dwa, że wtedy po prostu się w tym gubię. Nie lubię bałaganu na pulpicie. Otwarte mam tylko to czego aktualnie używam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Reborn12

Pobiera mi się akutalizacja która ma zmienić Windows 10 na lepsze, nie tylko pod względem wydajności ale i również pod względem wizualnym, mam nadzieję, że zasilacz wytrzyma i się nie spali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...