Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wysokiandrzej

Windows 10

Polecane posty

Zainstalowałem tą dychę na próbę i niby wszystko spoko, jak na razie największy bug który zauważyłem to brak tej strzałeczki przy numerze ostatniej strony do otwarcia na forume

Tak, że nawet spoko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iiiiiii... wróciłem do starego dobrego Windowsa 7. W sumie to tylko dlatego, że 10 ma problemy z moją antyczną kartą WiFi na usb, która co chwile się rozłączała z internetem + potrafiło to przy okazji rozłączyć Internet na absolutnie wszystkich urządzeniach podłączonych do tej samej sieci(wtf). Niemniej do 10 z przyjemnością wrócę jak wyposażę się w coś nowszego, bo mimo moich obaw to całkiem dobry system.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iiiiiii... wróciłem do starego dobrego Windowsa 7. W sumie to tylko dlatego, że 10 ma problemy z moją antyczną kartą WiFi na usb, która co chwile się rozłączała z internetem

Aha, czyli to było jednak niezależne od błędu Cortany i mojego zdzidziałego dysku i wciąż jeszcze nie zostało z tym nic zrobione. Spoko. Dobrze, że to napisałeś, bo planuję sobie zmienić dysk i chciałem na czysto zainstalować sobie dziesiątkę, ale widzę, że dalej nie ma to sensu.

Ja sobie powiedziałem, że przesiądę się na 10 na laptopie, ale chętnie najpierw bym go sformatował. Tylko, że jak pomyślałem, ile plików bym chętnie zachował, to chyba muszę się najpierw zaopatrzyć w dysk zewnętrzny.

Dyski zewnętrzne polecam całą mocą. W sumie jeden to mam na stałe podpięty do kompa i na nim trzymam wszystkie gry, w które gram, a normalny dysk to w zasadzie Windows, sterowniki i kilka programów. XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem ze sterownikami? W takim razie poczekam na nowe uaktualnienia Windows 10, które wyeliminują tę kwestię. Wtedy może go zainstaluję ...

lol, mówię że mam antyczny sprzęt, ostatnie stery pod tą antenę wyszły pod Viste i szczerze mówiąc to mam farta że po godzinie dłubania działa bezproblemowo na Windowsie 7 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, chopaki, opłaca się kupować teraz 7,8 czy 10 bardziej?

7/8 daje ci możliwość upgradu na 10, a wychodzi taniej. Jedynie kwestia, czy jest ci wsiorybka jaka wersja 10: większość tańszych 7 i 8 chyba się ulepsza na 10 Home, która paru (opóźnianie updatów, trochę administracyjnych sprawideł) rzeczy nie ma.

tl;dr bierz 7 i 8, jeśli do normalnego użytkowania i ulepszaj na 10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...