Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wysokiandrzej

Windows 10

Polecane posty

Jeśli dobrze mi się zdaje - nie wiem ile czasu już masz ten system zainstalowany - to są programy działające domyślnie w tle, prowadzące aktualizacje, synchro itd. i powinny przestać tak obciążać system jak skończą. Jednak IMO nie ma przeciwskazań przed zablokowaniem ich. Robisz to wchodząc w Ustawienia -> Prywatność -> Aplikacje w tle -> powyłączać wszystko z góry na dół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procek praktycznie cały czas leci na 100%. I to w takich dziwnych programach jak "menadżer zadań", czy "Muzyka Groove"

Sprawdziłbym w Process Explorerze, może on coś więcej powie.

Intel też miał jakieś dziwne przeboje z niektórymi sterownikami związanymi z zarządzaniem energią, więc możliwe, że procek działa na jakichś śmiesznie małych taktowaniach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iiiii wróciłem do win7. :P

10 jest spoko, ale zainstaluję ją jak już zacznie działać (czy raczej przestanie nie działać :P).

Ogólnie to muszę pochwalić tą opcję przywrócenia systemu, bo poszło szybko i sprawnie. Normalnie najlepszy ficzer 10 jak dotąd! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CPU-Z się nada.

Według CPU-Z taktowanie skacze od ~1400 mHz do ~3400 mHz w skokach mniej więcej co sekundowych.

Podobnie skacze napięcie.

Wklejam log, o ile cokolwiek on da.

http://pastebin.com/BT88xdSn

I w ogóle nie ogarniam za bardzo sterowników od Intela, bo co najwyżej udaje mi się znaleźć do modułu graficznego znajdującego się w procku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@James Jeśli działa płynnie, to się tym nie przejmuj, bo to tylko opcje oszczędzania energii i prockowi nic się nie stanie. Ewentualnie możesz się przełączyć na tryb wysokiej wydajności, powinno pomóc.

Sterowników do procka jako takiego nie ma, ale są sterowniki do wszystkich różnych rzeczy związanymi z chipsetem lub też zaszytymi w procku (USB, SATA, oszczędzanie energii itp. itd.).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...