Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wysokiandrzej

Windows 10

Polecane posty

Cóż, wychodzi na to, że Windows 10 na moją stacjonarkę nie zawita w ogóle. Przy próbie aktualizacji z płyty instalator uparcie prosi o podanie klucza, którego oczywiście nie mam - tak jakby stwierdził, że mojego systemu się nie da uaktualnić do 10. Może mu chodzi o to, że nie mam poinstalowanych aktualizacji na swoim 8.1 - mógłbym to zrobić, szkoda tylko, ze instalacja wymaganych aktualizacji kończy się u mnie czarnym ekranem i śmiercią systemu.

Niby mogę zainstalować Win10 na czysto, ale go wtedy nie aktywuję, bo to miała być aktualizacja i nie mam klucza...

Co mogę powiedzieć - brawo Microsoft

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem jej na liście, pewnie dopóki nie zainstaluję wymaganych to jej nie będzie.

Zresztą w sumie jak uaktualniałem Windows 7 na lapku, to też nie miałem masy uaktualnień poinstalowanych i jakoś o nic się nie pluł aktualizator. To w sumie ciul wie o co tam temu Windowsowi 10 chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meanwhile nVidia nadal ma po[beeo] sterowniki graficzne pod win10. Po ostatniej aktualizacji musiałem wywalić geforce experience żeby w ogóle szło Skyrima odpalić, a poza tym i tak wciąż się zdarzają podejrzane memory leaki i zjadanie tekstur w grach, które dotąd były szczytem stabilności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatecznym rozrachunku pod win10 nie mogę grać w skyrima, coś mi się widzi, że przesiadka na windows 64 bit będzie dużo szybciej niż planowałem, aczkolwiek w takim rozrachunku raczej nie będzie to windows 10. Na razie mam lenia i skoro ten win 10 jest to niech będzie, a nuż nvidia weźmie (_!_) w troki i poprawi wszystko (lel).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows 10 wygląda świetnie na coś takiego czekałem od dawna ;] Wreszcie jest minimalistyczne i przejrzyście w dodatku jest do pierwszy windows od dawna w którym nie ukryłem paska zadań :D Niestety W10 pochłania dużo więcej ramu niż W7 i jest całkiem duże zużycie procesora ;/ Zastanawiam się nad powrotem do W7, bo strasznie mnie to prześladuje że komputer musi ciągle pracować na wyższych obrotach i się grzać. Chyba że to nie wina 10? Podczas korzystania z internetu gdy używam 3-4 kart procesor skacze między 5-25%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanko. Posiadam laptopa z preinstalowaną "ósemką" (którą uaktualniłem do 8.1) i chciałbym przesiąść się na "dziesiątkę". Przy okazji chętnie sformatowałbym jednak komputer i nie wiem, jak najlepiej to wykonać. Czy przy upgradzie do Windowsa 10 mogę wybrać "czystą instalację"? Jeśli nie, to jak powinienem to rozegrać, aby zmarnować jak najmniej czasu - sformatować teraz, zainstalować Win8 i z upgrade'ować do Win10 czy zupgrade'ować do Win10 i wtedy sformatować? Robił ktoś coś takiego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upgradeujesz, aktywujesz 10 (tzn. łączysz się z Netem by informacja o upgrade dotarła do MS), następnie reinstalujesz na czysto. System się wtedy aktywuje z automatu, bez wpisywania klucza czy jakichś kombinacji. Jak jeszcze nie pobrałeś aktualizacji do Windows 10, to po prostu pobierz ISO ze strony Microsoftu i zaktualizuj system z płyty, nie będziesz musiał dwa razy tego samego pobierać.

Inna sprawa, że u mnie z upgrade 8.1 do 10 były straszne problemy (wymagany był jakiś update, który mi ubijał system na amen...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...