Jump to content

nomadsoul

Forumowicze
 • Content Count

  418
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by nomadsoul

 1. Ogólnie raczej unika się takich programów. Najprostszym sposobem na brak plików dll jest reinstalacja programu albo gry która go wymaga. Oraz czy znajduje się tam gdzie znajdować się powinien, czyli prawdopodobnie w katalogu "system32" jeżeli go tam nie ma sprawdź czy jest w katalogu z grą/programem i skopiuj do system32 jeżeli tam jest uruchom grę/program jako administrator. ewentualnie https://support.microsoft.com/pl-pl/help/929833/use-the-system-file-checker-tool-to-repair-missing-or-corrupted-system
 2. Death to spies VVEHI-QBE37-EDTMY Othertees.com 6wsp5ma4 Bitdefender mobile CDSWRNYXCX Euro.com CDACTION122019CJ3PW2RG thrustmaster ZVJMS6GD
 3. Więc pozostaje zakup. Ewentualnie, jeżeli jest taka możliwość sprawdzenie płyty na innym komputerze, bo różnie to z napędami bywa.
 4. A próbowałeś przypisać klucz do uplay??
 5. Jest jeszcze opcja próby skopiowania całej zawartości płyty na dysk twardy i zainstalowania z dysku twardego, czasem się udaje. Oraz próba aktywowania klucza do gry na Uplay. Jeżeli nie da rady to gra na Uplayu jest za 19,90 a na GOGu w promocji za niecałe 14 zł
 6. Sprawdź czy masz zainstalowane NET Framework
 7. Ja osobiście korzystam z Plusa/ Cyfrowego Polsatu (IDU/ODU 200) i jest znośnie. Niestety mój sprzęt nie obsługuje 900 więc nie mam pełnego obrazu jak to będzie działać na nowszym sprzęcie. BTSy w podobnych odległościach.
 8. To bug w grze, temat na forum steam z tym samym problemem może odpowiedź #13 pomoże z twoim problemem
 9. Pamiętam jak już kiedyś tak było, logowałem się wtedy na forum i przechodziłem na główną.
 10. Prawie zapomniałem o tym temacie. Co na pewno można zaliczyć EGS na plus to ściągnięcie na PC gier dostępnych tylko na konsoli Sony, oraz to że poraz pierwszy od dawna kupiłem wersję Pudełkową. Nie zrobiłem tego dlatego że "Epic ZŁO" tylko dlatego że była prawie połowę tańsza 2 miesiące po premierze. Tak jest, ale nie w tym wypadku, jest lepiej kiedy wiele sklepów oferuje ten sam produkt walcząc o klienta ceną lub ciekawym programem lojalnościowym. W przypadku tytułów na wyłączność coś takiego nie istnieje. Obecnie EGS jest alternatywą wyłącznie dla wydawców - na zasadzie inny dodatkowy DRM niż Steam. I możliwość dłuższego utrzymania wyższej ceny gry, bo nie ma walki o klienta innych sprzedawców. A co do podziału zysków - cały czas się mówi że Steam zabiera 18% więcej niż EPIC i czy nie mógł by także brać dla siebie tylko 12 procent. Pewnie by mógł, tylko czy ktokolwiek zrezygnował by z 60% swoich dochodów i dalej pracował tak samo? Zastanawia mnie jedna rzecz, czy gdyby Valve poszło w ślady Epic i zgodziło się na podział zysków 88/12 ale na zasadzie wyłączności jak Epic, to czy skorzystałby na tym ktokolwiek poza wydawcami. I jeszcze jedno, ciekawe jak wygląda podział zysków Deweloper/Wydawca.
 11. nomadsoul

  call of duty1 error

  Jeżeli to wersja na płycie, to problemem jest DRM. Windows 10 i 8.1 nie obsługują go i nie da się uruchomić tych gier. Rozwiązaniem jest wersja STEAM.
 12. "Paragraf 22" Serial - jako serial sam w sobie 7,5/10 jako adaptacja 4/10 - miałem naprawdę spore nadzieje względem tej produkcji. Amerykańscy Bogowie sezon 1 i 2- serial 8/10 - adaptacja ?/10 - ogólnie polecam bardzo.
 13. Necrowision Lost Company Y42K5-QZBCM-FNRVH Men of war condemned heroes CN254-ZHVYZ-LRGLT
 14. O ile dobrze pamiętam licencja jest przypisana do konta microsoft na którym była aktywowana. Nie ma konieczności wpisywania klucza - tylko zalogowania do konta które używałeś.
 15. Jakiś czas temu na rynku cyfrowej dystrybucji pojawił się nowy gracz - Epic Games Store. Według zwolenników zbawca rynku PC, przeciwnik monopolu Steam, przyjaciel deweloperów i alternatywa dla graczy. Według przeciwników - nosiciel zarazy konsolowej eksluzywności tytułów, chiński szpieg i zwiastun złych praktyk wydawniczych. Czy Steam jest monopolistą na rynku PC?? Czy potrzebna jest konkurencja na zasadzie wyłączności, nawet tylko tymczasowej na rynku PC? Czy dobro developera należy stawiać ponad dobro gracza-konsumenta? Czy Steam naprawdę nie miał nigdy konkurencji? Czy EGS to tylko samo zło? Ile tak naprawę mamy launcherów? Czy większość graczy PC jest dupkami, czy bojownikami o prawa konsumenta? Pad czy mysz +klawiatura? Pepsi czy Coca cola? Pudełko czy cyfra? Quake czy Unreal? Konsola czy PC? Steam, Epic czy może inny sklep lub keyshop? Tylko kulturalnie proszę.
 16. Tak możesz przenieść, ale system może być aktywny tylko na jednym urządzeniu. Instalkę 10 możesz pobrać ze strony microsoftu.
 17. @Arlekin W pełni się zgadzam i przypomniałeś mi co jeszcze miałem napisać - Teraz dobrze by było poszukać gry w którą dobrze by grało się tobie i jednocześnie była by interesująca dla dziecka, nie będąc przy tym wulgarna lub zbyt drastyczna. Jestem pewien że takie gry są. Myślę że znajdzie się tu grupa osób mogących polecić takie tytuły, w które Tobie dobrze by się grało ,a córce przyjemnie oglądało. I tak świadomie mówię o oglądaniu, bo tak jak @Arlekin wspomniał o Cuphead - oglądać może się przyjemnie ale próba zagrania może sfrustrować i zniechęcić wysokim poziomem trudności lub nazbyt skomplikowanym sterowaniem.
 18. Może Twoja córka stwierdziła że ma dosyć być traktowana jak głupia gąska przez produkcje skierowane do jej przedziału wiekowego. A to że najbardziej z W3 interesuje ją los Płotki, cóż nadal jest dzieckiem. Spójrz na pełnometrażowe animacje rodzinne - sporą część z nich dzieci oglądają chętnie i z zaciekawieniem, a i dorośli mogą je oglądać be zażenowania i nawet dobrze się przy nich bawić. A przełącz się na jakiś kanał dla dzieci i młodzieży typu Disney - przy większości seriali zaczniesz się skręcać z zażenowania. Ośmiolatka może i nie do końca rozumie co w grze się dzieje - ale podoba jej się grafika, profesjonalne udźwiękowienie, muzyka - ewidentnie widzi że jakość jest dużo lepsza niż to co oferuje się jej.
 19. O ile mi wiadomo jest to legalnie działający sklep więc: https://www.dlhstore.com/pl/projects/5894/windows-10-professional-3264-bit.html sam jakiś czas temu kupiłem tam dodatkowe klucze do win 7 i win 10 - które są już niestety wyprzedane. Jednak osobiście polecałbym zakup pudełkowej wersji systemu w sklepie - wersja box pozwala na przenoszenie licencji na nowy PC. Dodatkowo polityka darmowych aktualizacji do nowszych wersji systemu to czysta oszczędność dla użytkownika. 500 zł to sporo, owszem - ale w 2012 kupiłem windowsa 8 za 480 zł - skorzystałem z darmowego upgradu do 10 - pomijając win 8.1 każdy system wyniósł mnie po 240 zł. Patrząc jeszcze inaczej - 70 zł rocznie - mniej niż dycha za miesiąc. Jeżeli Microsoft utrzyma politykę darmowych upgradów systemu - to kupując wersję box, nie musisz się martwić o nowy system w przyszłości - w dodatku możesz przecież go kupić na raty. Właśnie się zorientowałem że odpowiedziałem na temat z przed pół roku
 20. nomadsoul

  Watch Dogs klucz

  Jeżeli próbowałeś opcji zamiany hasła i nie dostałeś linka: https://support.ubi.com/pl-PL/News/000040342/Problemy-ze-zmian--has-a-PL-PL Jeżeli logowałeś się na stronie ubisoftu przez przeglądarkę - sprawdź czy nie masz w niej zapisanych danych logowania.
 21. @Wrotek Kiedyś się dało więc pewnie i teraz się da, wymagało to zmian w ustawieniach ,,zmienne środowiskowe,,
 22. nomadsoul

  Watch Dogs klucz

  O ile dobrze pamiętam to gra była na uplay. Czyli wystarczy zainstalować uplay i zalogować się na swoje konto.
 23. Mam trzy zaproszenia do bety Division 2 jacyś chętni??
×
×
 • Create New...