Jump to content

nomadsoul

Forumowicze
 • Posts

  421
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

nomadsoul last won the day on September 15 2021

nomadsoul had the most liked content!

Reputation

109 Znakomita

About nomadsoul

 • Rank
  Człowiek
  Człowiek
 • Birthday 02/22/1982

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Recent Profile Visitors

5,434 profile views
 1. Jak cena była bardzo okazyjna to z kartą może być coś nie tak, tym bardziej jeżeli kupiłeś używaną. Jeżeli kupiłeś nową i zakładając że karta jest ok to sprawdź czy dobrze podłączyłeś do niej zasilanie. Jeżeli tak sprawdź czy system wykrywa ci tą kartę, może podpiąłeś kabel do integry. No i sterowniki - użyć DDU, usunąć zainstalowane i zainstalować na czysto.
 2. O ile dobrze pamiętam są specjalne kombinezony chroniące przed promieniowaniem, chyba można było taki zdobyć w jakimś laboratorium.
 3. Ogólnie raczej unika się takich programów. Najprostszym sposobem na brak plików dll jest reinstalacja programu albo gry która go wymaga. Oraz czy znajduje się tam gdzie znajdować się powinien, czyli prawdopodobnie w katalogu "system32" jeżeli go tam nie ma sprawdź czy jest w katalogu z grą/programem i skopiuj do system32 jeżeli tam jest uruchom grę/program jako administrator. ewentualnie https://support.microsoft.com/pl-pl/help/929833/use-the-system-file-checker-tool-to-repair-missing-or-corrupted-system
 4. Death to spies VVEHI-QBE37-EDTMY Othertees.com 6wsp5ma4 Bitdefender mobile CDSWRNYXCX Euro.com CDACTION122019CJ3PW2RG thrustmaster ZVJMS6GD
 5. Więc pozostaje zakup. Ewentualnie, jeżeli jest taka możliwość sprawdzenie płyty na innym komputerze, bo różnie to z napędami bywa.
 6. A próbowałeś przypisać klucz do uplay??
 7. Jest jeszcze opcja próby skopiowania całej zawartości płyty na dysk twardy i zainstalowania z dysku twardego, czasem się udaje. Oraz próba aktywowania klucza do gry na Uplay. Jeżeli nie da rady to gra na Uplayu jest za 19,90 a na GOGu w promocji za niecałe 14 zł
 8. Sprawdź czy masz zainstalowane NET Framework
 9. Ja osobiście korzystam z Plusa/ Cyfrowego Polsatu (IDU/ODU 200) i jest znośnie. Niestety mój sprzęt nie obsługuje 900 więc nie mam pełnego obrazu jak to będzie działać na nowszym sprzęcie. BTSy w podobnych odległościach.
 10. To bug w grze, temat na forum steam z tym samym problemem może odpowiedź #13 pomoże z twoim problemem
 11. Pamiętam jak już kiedyś tak było, logowałem się wtedy na forum i przechodziłem na główną.
 12. Prawie zapomniałem o tym temacie. Co na pewno można zaliczyć EGS na plus to ściągnięcie na PC gier dostępnych tylko na konsoli Sony, oraz to że poraz pierwszy od dawna kupiłem wersję Pudełkową. Nie zrobiłem tego dlatego że "Epic ZŁO" tylko dlatego że była prawie połowę tańsza 2 miesiące po premierze. Tak jest, ale nie w tym wypadku, jest lepiej kiedy wiele sklepów oferuje ten sam produkt walcząc o klienta ceną lub ciekawym programem lojalnościowym. W przypadku tytułów na wyłączność coś takiego nie istnieje. Obecnie EGS jest alternatywą wyłącznie dla wydawców - na zasadzie inny dodatkowy DRM niż Steam. I możliwość dłuższego utrzymania wyższej ceny gry, bo nie ma walki o klienta innych sprzedawców. A co do podziału zysków - cały czas się mówi że Steam zabiera 18% więcej niż EPIC i czy nie mógł by także brać dla siebie tylko 12 procent. Pewnie by mógł, tylko czy ktokolwiek zrezygnował by z 60% swoich dochodów i dalej pracował tak samo? Zastanawia mnie jedna rzecz, czy gdyby Valve poszło w ślady Epic i zgodziło się na podział zysków 88/12 ale na zasadzie wyłączności jak Epic, to czy skorzystałby na tym ktokolwiek poza wydawcami. I jeszcze jedno, ciekawe jak wygląda podział zysków Deweloper/Wydawca.
 13. Jeżeli to wersja na płycie, to problemem jest DRM. Windows 10 i 8.1 nie obsługują go i nie da się uruchomić tych gier. Rozwiązaniem jest wersja STEAM.
×
×
 • Create New...