Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2015

Polecane posty

O ja piórkuję takiego pełniaka na trzecim miejscu się nie spodziewałem. Jeszcze są dwa... Jak przebiją poziom tego to będę szczęśliwy ^^

To nie jest TRZECIE miejsce. Tym razem po prostu puszczamy gry "od najstarszej" a nie "od najslabszej". Ale mysle, ze bedziecie zadowoleni zestawem na urodziny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą druga gra jest na Uplay... Jako, że ubisoft jakoś chętnie oddaje gry do pism, a na uplay nie ma zbyt wiele FC3 jest w sumie za młode i zbyt kasowe, żeby sprzedali licencję (chociaż kto wie? Możliwym jest też, że chcą poprawić wizerunek) więc w zasadzie można by obstawić drugiego pełniaka :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler może kojarzy jeszcze z forum markolfa, jak dodali KOTRA (2?) do jakiegoś zagranicznego pisma i też ludki na forum w lekkim szoku. Podobno wydawca tego pisma dał tą grę na cover niezbyt legalnie.

Nie mniej pełniak bardzo cool.

Wegierski Level chyba i wiem, ze byl jakis dym choc nie wiem jak sie to skonczylo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wielkim fanem uniwersum Gwiezdnych Wojen a jakoś tak się złożyło, że nigdy nie miałem styczności z tą serią, ostatniego bundla także nie kupiłem więc dla mnie pełniak bomba, oby tylko płytka działała, bo w Freelancera także chciałem pograć jednak nie działa ani na PC ani na lapku ;)

Mrbolcio, KotoR to nie trzeci pełniak, po prostu przecieki prezentują gry od najstarszej ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł zacny smile_prosty.gif Co prawda mam już ogranego KotOR'a(obie części), ale kto nie ma i nawet nie zagrał to ma się z czego cieszyć ;p

Ciekawe jakim cudem udało wam się wyrwać KotOR'a i co ważniejsze ile zapłaciliście biggrin_prosty.gif (mogę jedynie zgadywać smile_prosty.gif)

Pewne znaczenie w zdobyciu takiego pełniaka miał fakt, że właścicielem praw do gier z gwiezdnymi wojnami jest obecnie firma Disney, a z nimi o wiele łatwiej jest widać się dogadać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku przesuwamy urodziny na listopad. trollface.gif

Ja to bym się cieszył, bo bym miał wtedy urodziny w tym samym miesiącu co CDA :)

A co do pełniaka, to nie grałem w KoToR. Grałem za to w Jedi Outcasty, ale ta seria ponoć bardziej RPG'owa. A gra jest z 2005 więc skoro jest najstarszą grą, to może będzie coś świeżego na 1. pozycji. Choć równie dobrze wszystkie gry mogą być z 2005, tylko w innych miesiącach :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo - jak będzie się miała sprawa ze spolszczeniem? Dogadaliście się jakoś z autorami tej fanowskiej polonizacji, czy podlinkujecie tylko stronę, gdzie można je sobie pobrać?

Nie dogadalismy sie choc probowalismy. Ale jesli komus zalezy, to sobie sam bez problemu sciagnie. [smg]

Kiedyś polonizacja była płatna smsem, nie wiem, jak wygląda to teraz. Po drugie - jakie mody planujecie wrzucić na płytę? Będą pliki instalacyjne, czy linki do pobrania? Oprócz TSL Restoration Project jest sporo fajnych modyfikacji, a jeżeli chcecie coś z tego wrzucić, to warto byłoby pokusić się o instrukcję instalacji poszczególnych modów albo choćby wskazanie miejsca, gdzie można znaleźć co do tego wskazówki - a więc forum kotor2.pl.

Nie wiem jakie sa mody ale sprawdze dzisiaj jeszcze [smg]

Świetnie byłoby, gdybyście jednak pokusili się o zbiór wskazówek, szczególnie dla osób, które wcześniej KoTORa nie tykały. Granie przynajmniej bez TSL RP to czysty masochizm, sam przechodziłem dwójkę już wiele razy i fanowski projekt sprawił, że fabuła przestała mieć dziury, a błędy techniczne zostały załatane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mówiłem w zeszłym roku by CDA też dało KOTOR jak to pismo w Czechach, to Smuggler się krygował, że nie my nie możemy, bo jest zamieszanie z licencją, że pewnie Czechom się EA dobierze do pleców itd. itp.

Bo tak bylo. Dlatego czekalismy az sytacja sie wyklaruje. [smg]

Dobrze, że w końcu nasze ulubione pismo o grach w Polsce (bo jedyne tongue_prosty.gif) raczy nas tak dobrym pełniakiem. Kolejny raz. Brawo chłopaki - tak trzymać. Za m.in. takie rzeczy uwielbiam CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Z TSL RP gra to czysta przyjemność, nie tylko dla fanów Gwiezdnych Wojen. Fajnie byłoby wiedzieć jakie mody będą na płycie i zawrzeć wskazówki co i jak z nimi zrobić, bo jest ich bardzo dużo (np. planeta droidów która dodatkowo wrzuca całą planetę wycięta w produkcji - więcej godzin gry ;)).

Co więcej wiem że nie wszystkie są kompatybilne ze sobą wzajemnie więc fajnie by było mieć takie informacje (np. wyżej wymieniony mod z tego co wiem nie współpracuje z Ultimate Saber Mod którego sam akurat nigdy nie używałem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...