Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2015

Recommended Posts

Tak, próbowałem znaleźć patch/ bugfix do win7/vista, ale większość linków prowadzi do ślepego zaułka: http://www.gamefront.com/files/936071, poszukam tego jeszcze trochę, jeśli piszesz, że faktycznie ma to pomóc wink_prosty.gif

Edit: No niestety nie pomogło, ale spróbuję jeszcze sposobu instalacji stąd: http://pcgamingwiki...._The_Sith_Lords

Sporo tu tricków, m.in. na zamrożenie postaci po walce wink_prosty.gif

Edit2: No i niewiele mi to dało. Gra włącza się za każdym razem, ale i tak wyłącza się po utworzeniu postaci i obejrzeniu filmiku (buffer i softShadows na 0).

Edited by Rumcajs40

witam czy ktoś z was miał problem z instalacją settlers. chodzi mi o to czy ktoś spotkał się z błędem crc podczas instalacji. ja osobiście próbowałem instalacji z dwóch egzemplarzy i za każdym razem wyskakiwał błąd crc

Aktywuj grę na Uplay i pobierz stamtąd. A jeżeli nie pozwala Ci na to połączenie to spróbuj skopiować pliki instalacyjne na dysk i zainstalować stamtąd.

gdybu do następnego numeru cd-a dało coś z seri gothic to byłbym w siódmym niebie.

w risena 1 i 2 grało mi się rewelacyjnie

Uplay to chyba najbardziej upierdliwy i najmniej przyjazny użytkownikowi klient do gier jaki istnieje. Serio. Żałuję, że założyłem tam konto, odechciało mi się grać w tych Settlersów, bo nawet nie udało mi się ich odpalić przez zrąbanego patchera.

Przez chwilę myślałem, że coś jest nie tak z moim napędem, skoro nieustannie ma problemy z płytami z CD-A - ale to chyba jednak nie jego wina, bo gry z zeszłorocznego numeru urodzinowego zainstalowałem bez problemu, płytę z S7 też mi się udało odpalić, mimo że rzęzi niemiłosiernie i gra instalowała się strasznie powoli. Patcha nie udało mi się zainstalować, a po spędzeniu paru bitych godzin na próbie uruchomienia nie udało się to. Jeszcze trochę, a płyta poszłaby do kosza. :P

Dla CDA za KOTOR tort.gif

Zabierałem się do Sith Lords odkąd ukończyłem pierwszą cześć a było to naprawdę "a long time a go in a galaxy far far away" icon_surprised.gif Człowiek już milion lat świetlnych starszy, nakarmiony Mass Effect'ami i innymi cudami, rozdzielczościami HD 4K 6K icon_biggrin.gif A tu bang Sith Lords w CDA. Dziękuje! Dzięki Wam w tą grę w końcu zagrałem bo prawdopodobnie już by nie było szans ( czekałem na wersje na MAC ale chyba bym się nie doczekał ). A z drugiej strony to dzięki tej grze kupiłem najnowszy numer CDA bo już od lat nie jestem w obiegu ( a mam gdzieś dobre parę kilo Waszych numerów od 1999 poczynając icon_smile.gif ), z ostatnim czasem nawet na stronkę zaglądam rzadko. Co starość i obowiązki robią z człowiekiem icon_redface.gif. Ogólnie więc mega sentymentalna podróż z najnowszym numerem, przeczytanym od deski do deski i z Star Łorsem ok.gif:)

BTW. Ktoś poradził sobie z ze zmianą rozdzielczości na Widescreen na lapku? :) Niestety po ponad godzinnej walce się poddałem, gram w 1024X768 ( do wyboru jeszcze 800x600), z pasami z boku i z jeszcze mniejszymi cut-scenkami i pomału się przyzwyczajam oczko2.GIF Ostrzegam, że przeczesałem internet i skorzystałem ze wszelkich modów, patchy fixerów, grzebałem też w ini. z zerowym rezultatem :) Swoją drogą skoro ani leciwość tej produkcji i archaiczny wygląd ani cholerna rozdzielczość nie przeszkadzają mi się wciągnąć świadczy chyba tylko o sile tej gry icon_biggrin.gif

Niech moc będzie z Wami! starwars.gif

Ja mam problem z aktywacją S7 na UPLAY. Wpisuje klucz i nie chce go przyjąć i pisze, że jest nieprawidłowy. Prosiłem nawet kumpla, żeby mi go wklepał i nic z tego. Do kogo mam napisać w sprawie reklamacji klucza?