Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2015

Recommended Posts

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2015

BONUS

1. Kod do audiobooka "Chłopcy. W skrócie" wg opowiadania Jakuba Ćwieka.

PEŁNE WERSJE

3. Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords ENG

2. The Settlers 7: Droga do królestwa PL (Uplay)

1. Prototype 2 PL

Nie wiem, skąd udało się wam ogarnąć licencję na KotOR'a II, ale szacunek się należy ;) Trzymam jedynkę na dysku i cieszę się, że dojdzie do część druga (która, po modach ponoć, jest faktycznie godną kontynuacją). MOOOCNY start, zobaczymy, co będzie dalej.

• Upvote 1

Nie jestem fanem tego typu gier. Jako pełniak jest to dobra propozycja.

Widzę, że w tym miesiącu nie ma nic na Steama.

Edited by grz

Zawsze chciałem pograć w Kotora, ale zawsze były jakieś pilniejsze gry do obadania. Teraz już nie będę miał wymówki. Dzięki CDA. You make my day. :)

Tytuł zacny :) Co prawda mam już ogranego KotOR'a(obie części), ale kto nie ma i nawet nie zagrał to ma się z czego cieszyć ;p

Ciekawe jakim cudem udało wam się wyrwać KotOR'a i co ważniejsze ile zapłaciliście :D (mogę jedynie zgadywać :))

No, no, uszanowanie się należy za KotOR'a. Szkoda, że był w ostatnim Humble Bundle i już go posiadam na Steamie, ale na płycie też fajnie mieć :)

Czekamy na dalsze pełniaki.

A nie powinno być dwójeczki przy kotorze? wink_prosty.gif

Mówisz i masz :-)

Niedługo urodziny CDA, więc może będą megahity :-)

Jakby można było to użyłbym wulgaryzmu. Świetna sprawa. Podajże ostatni raz byłem tak zaskoczony kiedy wylądowało Armies of Exigo w 2008 roku. Na razie muszę poszperać czy mam drobniaki, ale ukłonić się - ukłonie. Brawa

W porównaniu z częścią pierwszą ta gra w wersji sklepowej to niestety crap. Zaliczyć ją musi każdy fan uniwersum, ale świat by się nie zawalił gdyby nie powstała.

Tym niemniej, pełniak niezły jeśli ktoś jeszcze nie posiada.

a czy to przypadkiem nie jest juz numer urodzinowy? :) jezeli dobrze pamietam to nr 04 zawsze był urodzinowy :)

Jak na razie bardzo konkretnie. Co prawda pewnie nie zagram, bo nie kręci mnie uniwersum Gwiezdnych Wojen, ale to nie zmienia faktu, że ta pełna wersja jest bardzo dobra.

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jak zgarnęliście licencję? Zresztą nieważne. :D

Pełniak na plus.

Nie no gratki dla was za to drugi numer z grą na którą miałem chętkę w wydaniu konsolowym tylko pytanie ile to ma RAM może ktoś wie

Teraz pytanie: trzeba grać w pierwszą część Kotora żeby wiedzieć o co chodzi w dwójeczce? biggrin_prosty.gif

Nie trzeba, ale pogranie w jedynke dalaby ci bonus w niektorych sytuacjach - tzn. wiedzialbys np. skad sie wzial Ebony Hawk (statek) i pare innych smaczkow.

Btw, fajny pełniak. Miałem kupić tego starwarsowego bundle'a ale ostatecznie zrezygnowałem, dlatego cieszę się ze dajecie tę grę w CDA.

Smuggler może kojarzy jeszcze z forum markolfa, jak dodali KOTRA (2?) do jakiegoś zagranicznego pisma i też ludki na forum w lekkim szoku. Podobno wydawca tego pisma dał tą grę na cover niezbyt legalnie.

Nie mniej pełniak bardzo cool.

Świetny pełniak! Mam go już z bundla, ale dajecie mody więc jednak coś zyskam. Zobaczymy jakie gry będą następne. ;)