Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2015

Polecane posty

ej no a zapowiadał się taki fajny zestaw a tu Prototype 2 którego na bank nie tkne miejąc doświadczenie z jedynką. Całe szczęście pozostałe dwa pełniaki super tak więc już teraz zresztą standardowo macie moje 16zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prototype 2 nie bedzie mial kodu na steam, gdyby go posiadal Ghost by o tym wspomnial. Jedynki jakos nie tknalem, ale fajnie, ze dajcie dwojke, ktora zaisntaluje z ciekawosci. Chyba pierwszy raz w historii zainstaluje wszystkie pelniaki z jednej plyty ;)

Plytka bomba, teraz czekac na zawartosc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Fanem Prototype nigdy nie byłem. Początek mocny, potem osadnicy, a następnie typowy średniaczek, ale idealnie pasujący do pisma. Zawartość tekstowa nie interesuje mnie od kilku miesięcy więc tym razem sobie chyba odpuszczę. Nie mniej - 100 lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle pojechaliście. Taki zestaw pełniaków nie trafia się często. Dla każdego znajdzie się coś interesującego. Co do Prototype'a 2, to z przyjemnością zagram. Jedynka bardzo mi się podobała, a na dwójkę jakoś szkoda mi było kasy. No ale z takiej okazji skorzystam. Numer zakupię na 100%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacny numer jeśli chodzi o pełniaki. I to 3 różne praktycznie dla każdego, a najlepsze jest to, że wszystkie mnie trochę interesują: w KOTORA nie grałem, tym bardziej w II, ale być może czas spróbować, settlers chętnie sprawdzę, gram cały czas w wersję Online, ale stęskniłem się za tymi normalnymi, a dawno grałem w 6. Co do Prototype 2, to najpierw chyba wypadałoby ograć jedynkę, ale spodziewam się świetnej zabawy. Do tego dochodzi gra paragrafowa i jakiś audiobook. A nie wiemy na razie nic o treści pisma. Czekam zatem na zapowiedź :)

ps: jedyną przeszkodą ogarniania tych(i nie tylko) wspaniałych gier jest czas, szkoda że nie można go dodać do CDA :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz się nie dziwię, że zaczęli od najstarszego pełniaka. :D

KOTOR II to klasa sama w sobie. Settlers 7 zniechęciło mnie po jakiejś godzinie (a uwielbiam tego typu gry). Prototype 2- dobry w małych dawkach, bo w zbyt dużej ilości zaczyna szybko nudzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście trochę szkoda, że CDA nie dało nigdy Settlersów 4. Dali trójkę którą uwielbiam. Czwórka była do niej podobna, ale jednak nie trafiła na cover - dla mnie żal.

Prototype 2 - niezły kasowy pełniak. Jakbym zagrał w jedynkę kiedyś, to pewnie pograłbym i w dwójkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ratujecie to pismo pełniakami, ratujecie. ;)

Zawsze wkurzały mnie w waszym czasopiśmie reklamy*, po kilkanaście reklam na numer, ale teraz zauważyłem że gdyby nie one to pełniaki byłyby po prostu marne.

Tym razem też mnie kupiliście tym Prototype ;)

*porównuję tutaj do konkurencji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...