Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2015

Recommended Posts

Mam pytanko też macie problem żeby zainstalować Prototype 2 ??? Nie moge zainstalować jest okno instalacji ale psaek stoi i w ogóle nie idzie. Mam win 7 64bit i jak wchodzę do folderu i z plików instaluje ale ciągle to samo...

Czy Restored Content do KOTORa działa na spolszczonej wersji? Tzn- najpierw instalacja gry, potem tego moda, a potem spolszczenie.

Druga płyta robi z napędu tartak. 20 minut zeszło, zanim dało sie coś z niej odczytać.

Z tego co się orientuję, to działa, sam jeszcze nie sprawdzałem, ale z tego co czytałem na różnych stronach internetowych to nie ma z tym modem problemów na polskiej wersji językowej.

Cześć instalator Prototype 2 w połowie przerywa instalacje, mam dość idę grać w Settlers-ówcool_prosty.gif

Gra w którą bardzo chciałem pograć nie działa. A dokładnie KOTOR2. Instalacja poszła bez problemów, ale już z odpaleniem gry jest sinusoida. 1 uruchomienie w trybie zgodności xp i wywala do pulpitu. 2 uruchomienie w trybie xp ale już z V-sync i wchodzi gra. Robię postać ale już po daniu play znowu wywala do pulpitu. POMOCY!!!!!!!!

@Smuggler Ale nawet po skopiowaniu powstaję błąd podczas instalacji. Użyłem programu z waszej płytki ratunkowej, a gdy kopiuje normalnie czyli przeciągam z dvd na hdd to wywala błąd o uszkodzonym pliku.rozpacz.gifkrecka_dostal.gifrozpacz.gif

Witam

Mam problem z grą Prototype 2. Na początku gra niechciała się zainstolać z płyty. Skopiowałem pliki z DVD na HDD i instalacja ruszyła. Po zinstalowaniu gre nie da się grać, totalny brak płynnościa prawie pokaz slajdów. Po zejściu na ustwienia low nadal to samo. Dodam że BF4 śmiga na 60 fps na średnich

Mój Komputer:

Procesor: AMD FX 4100 Bulldozer (4X 3,6GHz)

Karta Graficzna: Radeon R7 260XOC 2GB GIGABYTE (Stery 14.12)

RAM: 8GB

System: Windows 8.1 64-bit

Z tego co się orientuję gra pierwotnie powinna być na Steam. Może brakuje jakiegoś update?

Magazym kupiłem z myślą o tej grze i zaczynam żałować.

Proszę o pomoc.

Edited by arekbis

@Smuggler Ale nawet po skopiowaniu powstaję błąd podczas instalacji. Użyłem programu z waszej płytki ratunkowej, a gdy kopiuje normalnie czyli przeciągam z dvd na hdd to wywala błąd o uszkodzonym pliku.rozpacz.gifkrecka_dostal.gifrozpacz.gif

To niefajnie. Odeslij do wymiany :/

Ale jak, jeszcze żadnej nie odsyłałem pomożesz???

Zapakuj do koperty, zaadresuj (nie zapominajac o swoim adresie) i odeslij, dopisz REKLAMACJA na kopercie, w srodku dolacz opis problemu - co i jak konkretnie nie dziala.

Powiem tak męczyłem sie z tym Prototypem 2 i w koncu zainstalowało sie i gra chodzi bez problemu jedynie co to ma miganie obrazu jak by synchronizacji pionowej nie miał i nie widze w opcjach tak po za tym Setlersi spoczko. Ale powiem po kilkunastu próbach juz prawie sie poddałem aż przeczytałem że kolega 20 minut żeby cos z płyty czytało u mnie długo dłużej włożyłem płyte dałem setup z folderu Prototype 2 oczywiście i czekam i zobaczyłem program tv 45 minutowy i pod koniec coś sie ruszyło i może ze 20 minut sie instalowało ale sytuacja opanowana. Jak płyta chodzi jak by chciało ją wysadzić w napędzie i zacina program to jak instalacja nie działa to cierpliwości może pójdzie w końcu tak jak u mnie a uwierzcie mi że wszystkiego próbowałem aż prawie wymiękłem ale jest. Pierwsza część była super a drugą dopiero zaczynam polecam cierpliwośc czasami popłaca...

Settlers 7 fajna gra. Jestem zacznę dopiero trzecią misję kampanii, ale super się w to gra. Wracają wspomnienia, kiedy się zagrywałem w pierwsze Settlers na starym 486. xD

Prototype 2 jeszcze nie próbowałem instalować. Tak samo z KOTOR-em II. Te gry czekają na lepszy komputer. Chociaż bardzo kusi, żeby już teraz sprawdzić.

Pełniaki pierwsza klasa, CDA. Gratulacje.

I już pewnie myślicie, jak przebić pełniakowo ten numer w przyszłości. ;) Heh, jest kilka sposobów na to i pewnie wiecie, jakich, ale tak naprawdę sprowadza się do do tego, że dla każdego coś dobrego. W tym numerze stanęliście na wysokości zadania.

KOTOR na lepszy komputer? Gra sprzed 10 lat na LEPSZY komputer czeka? 0_0

No. smile_prosty.gif Bo nowy komp będę miał już niedługo, więc nie opłaca mi się teraz instalować KOTOR-a II. Później baw się sejwami, coś się schrzani... Nah, wolę poczekać. smile_prosty.gif

Teraz rozumiem. [smg]

Witam, mam pytanie odnośnie KotOR'a II. Czy można odpalić go, w jakikolwiek sposób, w rozdzielczości wyższej niż 1024x768?

Cześć. Zakupiłem wczoraj magazyn i próbuje odpalić KOTOR 2 i nic! Dochodzi do menu gry tworze postać daje play i do pulpitu wywala bez żadnych błędów. Reinstalowałem kilka razy, próbowałem bez modów i spolszczenia i z nimi i to samo. Próbowałem ze zgodnościami, administratorem, ale to nic nie daje. Miał ktoś z Was podobny problem?

Trzeba wyłączyć frame buffer i softshadows w opcjach zaawansowanych. [smg]

KOTOR, Restored i spolszczenie zainstalowane, wszystko śmiga, tylko ta rozdzielczość, którą trzeba zawsze zmieniać na 800x600, a potem na wyższą, bo inaczej gra się w oknie.

W zasadzie to grałem póki co w jedną pozycję z pełniaków i mam problem. Mianowicie w paragrafowym Pillars of Eternity nie mogę rozszyfrować do jakiego paragrafu mam przejść w zagadce liczbowej, kombinacja bodajże 2,3,5,7,11 i za nic nie wiem co dalej, strzelałem jakieś 15 czy coś ale nie mam pewności, poza tym ciągle ginę. Strasznie trudne dajecie te gry. Chyba jestem ślepy bo nie mogę nigdzie znaleźć poprawnej odpowiedzi, nie wiem czy dobrze idę później czy nie. Dawno już nie daliście, gry, której nie mogłem przejść.

@Smuggler Zrobiłem opis problemu i wszystko zapakowałem do koperty takiej z bąbelkami, co by się płytka nie połamała. Jutro lub w piątek wyślę.

Sorry za off topic ale to dla tych co mająproblem z kotor i wywalaniu do pulpitu po tworzeniu postaci. Trzeba wyłączyć frame buffer i softshadows w opcjach zaawansowanych.

Witam, mam pytanie odnośnie KotOR'a II. Czy można odpalić go, w jakikolwiek sposób, w rozdzielczości wyższej niż 1024x768?

Tak, da sie, na YT mozna znalezc poradniki.