Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2015

Polecane posty

Gra w którą bardzo chciałem pograć nie działa. A dokładnie KOTOR2. Instalacja poszła bez problemów, ale już z odpaleniem gry jest sinusoida. 1 uruchomienie w trybie zgodności xp i wywala do pulpitu. 2 uruchomienie w trybie xp ale już z V-sync i wchodzi gra. Robię postać ale już po daniu play znowu wywala do pulpitu. POMOCY!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smuggler Ale nawet po skopiowaniu powstaję błąd podczas instalacji. Użyłem programu z waszej płytki ratunkowej, a gdy kopiuje normalnie czyli przeciągam z dvd na hdd to wywala błąd o uszkodzonym pliku.rozpacz.gifkrecka_dostal.gifrozpacz.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z grą Prototype 2. Na początku gra niechciała się zainstolać z płyty. Skopiowałem pliki z DVD na HDD i instalacja ruszyła. Po zinstalowaniu gre nie da się grać, totalny brak płynnościa prawie pokaz slajdów. Po zejściu na ustwienia low nadal to samo. Dodam że BF4 śmiga na 60 fps na średnich

Mój Komputer:

Procesor: AMD FX 4100 Bulldozer (4X 3,6GHz)

Karta Graficzna: Radeon R7 260XOC 2GB GIGABYTE (Stery 14.12)

RAM: 8GB

System: Windows 8.1 64-bit

Z tego co się orientuję gra pierwotnie powinna być na Steam. Może brakuje jakiegoś update?

Magazym kupiłem z myślą o tej grze i zaczynam żałować.

Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smuggler Ale nawet po skopiowaniu powstaję błąd podczas instalacji. Użyłem programu z waszej płytki ratunkowej, a gdy kopiuje normalnie czyli przeciągam z dvd na hdd to wywala błąd o uszkodzonym pliku.rozpacz.gifkrecka_dostal.gifrozpacz.gif

To niefajnie. Odeslij do wymiany :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak, jeszcze żadnej nie odsyłałem pomożesz???

Zapakuj do koperty, zaadresuj (nie zapominajac o swoim adresie) i odeslij, dopisz REKLAMACJA na kopercie, w srodku dolacz opis problemu - co i jak konkretnie nie dziala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak męczyłem sie z tym Prototypem 2 i w koncu zainstalowało sie i gra chodzi bez problemu jedynie co to ma miganie obrazu jak by synchronizacji pionowej nie miał i nie widze w opcjach tak po za tym Setlersi spoczko. Ale powiem po kilkunastu próbach juz prawie sie poddałem aż przeczytałem że kolega 20 minut żeby cos z płyty czytało u mnie długo dłużej włożyłem płyte dałem setup z folderu Prototype 2 oczywiście i czekam i zobaczyłem program tv 45 minutowy i pod koniec coś sie ruszyło i może ze 20 minut sie instalowało ale sytuacja opanowana. Jak płyta chodzi jak by chciało ją wysadzić w napędzie i zacina program to jak instalacja nie działa to cierpliwości może pójdzie w końcu tak jak u mnie a uwierzcie mi że wszystkiego próbowałem aż prawie wymiękłem ale jest. Pierwsza część była super a drugą dopiero zaczynam polecam cierpliwośc czasami popłaca...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Settlers 7 fajna gra. Jestem zacznę dopiero trzecią misję kampanii, ale super się w to gra. Wracają wspomnienia, kiedy się zagrywałem w pierwsze Settlers na starym 486. xD

Prototype 2 jeszcze nie próbowałem instalować. Tak samo z KOTOR-em II. Te gry czekają na lepszy komputer. Chociaż bardzo kusi, żeby już teraz sprawdzić.

Pełniaki pierwsza klasa, CDA. Gratulacje.

I już pewnie myślicie, jak przebić pełniakowo ten numer w przyszłości. ;) Heh, jest kilka sposobów na to i pewnie wiecie, jakich, ale tak naprawdę sprowadza się do do tego, że dla każdego coś dobrego. W tym numerze stanęliście na wysokości zadania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Zakupiłem wczoraj magazyn i próbuje odpalić KOTOR 2 i nic! Dochodzi do menu gry tworze postać daje play i do pulpitu wywala bez żadnych błędów. Reinstalowałem kilka razy, próbowałem bez modów i spolszczenia i z nimi i to samo. Próbowałem ze zgodnościami, administratorem, ale to nic nie daje. Miał ktoś z Was podobny problem?

Trzeba wyłączyć frame buffer i softshadows w opcjach zaawansowanych. [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to grałem póki co w jedną pozycję z pełniaków i mam problem. Mianowicie w paragrafowym Pillars of Eternity nie mogę rozszyfrować do jakiego paragrafu mam przejść w zagadce liczbowej, kombinacja bodajże 2,3,5,7,11 i za nic nie wiem co dalej, strzelałem jakieś 15 czy coś ale nie mam pewności, poza tym ciągle ginę. Strasznie trudne dajecie te gry. Chyba jestem ślepy bo nie mogę nigdzie znaleźć poprawnej odpowiedzi, nie wiem czy dobrze idę później czy nie. Dawno już nie daliście, gry, której nie mogłem przejść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że Prototype 2 nie jest w wersji Radnet?

Niestety nie. Właśnie to zweryfikowałem. To nie jest wersja Steam więc dodatków RADNET brak. Wielka szkoda bo są fajne i wzbogacają rozgrywkę :(

Na szczęście mam też wersję Steam w tej właśnie edycji smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie smile_prosty.gif Zakupiłem numer specjalnie dla KoTORa II i... niestety nie działa. Korzystam z Windowsa 8.1, próbowałem wszelkich sposobów, zarówno podanych tutaj, jak i znalezionych na innych stronach. Istnieje jakiekolwiek pewne rozwiązanie problemu kompatybilności z Win 8? (Naprawdę próbowałem wszelkich rozwiązań).

Dochodzę do momentu stworzenia postaci, klikam "play", pojawia się ekran ładowania i bach, wywala mnie do pulpitu sad_prosty.gif

Mój sprzęt: Laptop Toshiba Satellite - Core i3 M380@2,5 GhZ, 3GB RAM, grafika - Intel HD 2GB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...