Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2015

Recommended Posts

tak wogóle pytanie do tych co mają Prototype 2 jest to lepsze od jedynki czy nie

Kolejne gry The Settlers 7 oraz Prototype 2 z miłą chęcią zagram. Po prostu pełniaki ułożyły się rewelacyjnie jak dla mnie.

No po prostu nie wierzę... Ledwie 4 dni temu kupiłem sobie Prototype'a 2 za jakieś 40 zł zamiast innej gry i teraz widzę to jako pełniaka...

Ech, te problemy pierwszego świata...

Wow, to w sumie jedna z lepszych kompozycji na płycie jaką widziałem od dłuższego czasu i najprawdopodobniej numer zakupię po sporej przerwie :)

• Upvote 2

Pełniaki jaki numer super,cheesy.gif tylko jedno mnie niepokoi, kiedy ja to ogram i przeczytam.sad_prosty.gif

Ktoś w ogóle jest w temacie spolszczenia do KOTORa? Jest to platne spolszczenie, ale strona z nim od kilku lat "umiera" i te smsy niby nie dochodzą. A po google jakoś nic innego nie widze (albo tylko fejki). Spolszczenie jest niby podstawowe i jakieś dopracowane, a zajmuje 200MB.

Edited by TomcioM

Prototype 2 jest na steam?

Na pierwszej stronie tematu nic nie pisze, żeby była to wersja na Steam.

Prototype 2 jako pełniak jest ciekawy. Grałem już w niego, ale nie przypadł mi do gustu.

Ktoś w ogóle jest w temacie spolszczenia do KOTORa? Jest to platne spolszczenie, ale strona z nim od kilku lat "umiera" i te smsy niby nie dochodzą. A po google jakoś nic innego nie widze (albo tylko fejki). Spolszczenie jest niby podstawowe i jakieś dopracowane, a zajmuje 200MB.

SMS dochodzą, ostatnio korzystałem ze spolszczenia i doszedł. Czekałem ok.1h. Spolszczenie jest na bardzo wysokim poziomie, a ta wersja 200mb to jeszcze daje filmy spolszczone.

Wow, w tym miesiącu bardzo pozytywnie mnie zaskoczyliście. Od wielu miesięcy nie byłem tak zainteresowany żadnym pełniakiem, a niedługo Prototype 2 wyląduje na moim dysku. ^^

chorobcia dopiero co zainstalowałem G2 z modami a już kolejne świetne pełniaki do cda dodali. No cóż przynajmniej po pracy nie będę się nudził ale trochę zazdroszczę tym którzy w przyszłym tygodniu maja rekolekcje ah.

prototype nie jest na steam zawsze można skrót dodać jezyk1.gif

A ja dopiero teraz, się o tym dowiedziałem rozpacz.gif

biggrin_prosty.gifbiggrin_prosty.gifbiggrin_prosty.gif A pełniaki miodzio.biggrin_prosty.gifbiggrin_prosty.gifbiggrin_prosty.gif

Mam pytanie co do spolszczenia do kotora z jakiej strony je pobrać na legalu za darmo ?

prototype nie jest na steam zawsze można skrót dodać jezyk1.gif

A ja dopiero teraz, się o tym dowiedziałem rozpacz.gif

biggrin_prosty.gifbiggrin_prosty.gifbiggrin_prosty.gif A pełniaki miodzio.biggrin_prosty.gifbiggrin_prosty.gifbiggrin_prosty.gif

jakbyś nie umiał skrót dodajesz w bibliotece dodaj grę dodaj grę z poza steam zaznaczasz grę i dodaj a jak nie możesz znaleść to przeglądaj i szukasz po dyskach (sory za ewentualne błędy)

Edited by Prince580

@up To toja umiem.biggrin_prosty.gif Tylko nie wiedziałem że Prototype 2 jest bez Steam-owy blink_prosty.gif

Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords ENG - dech mi odjęło, gdy przeczytałem, że CDA da tę grę ... innymi słowy: super! :icon_cool:

The Settlers 7: Droga do królestwa PL (Uplay) - od czasów Amigi lubiłem Settlersów (w czasach PC mam część 3, która działa i 2, która jest za stara na obecny sprzęt i Windowsa) i dlatego pragnę powiedzieć CDA: dziękuję;

Prototype 2 PL - gra fajna ... i tyle w temacie ...

PS. Czasami mnie zastanawia dlaczego bardziej podoba mi się gra z pozycji numer 3, a nie 1 ... tak czy inaczej oceniając obecny zestaw, na usta ciśnie się słowo: fantastyczny. :icon_smile:

kupiłem dzisiaj nowy numer i zainstalowałem prototype 2 i od razu mam z nim problem a dokładnie wyskakuj mi błąd "program prototype 2.exe przestał działać" i tyle mam z całej gry jakieś rady od adminów ??

• Upvote 1

Mam problem z Prototype 2.

Po kliknięciu pokazuje się czarny ekran na 2 - 3 sek i wyskakuje "prototype2.exe stopped working"

Phantom 2x 2800

gtx 750ti

8gb ram

(sterowniki aktualizowane, odpalona w trybie zgodności oraz jako administrator) jakiś pomysł jak sobie z tym poradzić?

A system jaki? Moze pusc go w trybie zgodnosci z Win 7?

ALE PROBLEMY Z GRAMI PROSZE ZGLASZAC W ODPOWIEDNIM WATKU A NIE TUTAJ.

• Upvote 3